Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 25. února 2024


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín [Divadlo na cucky - Olomouc]
hostuje: Kolonie, z.s.
Pravidla úklidu18:30vstupenky
Buchty a loutky [Malovice - Švestkový dvůr]R.U.R18:00
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Král Lear   veřejná zkouška19:30vstupenky
Divadlo Bez zábradlíKrkonošské pohádky11:00vstupenky
Divadlo DISKPlay Shakespeare   Během představení se střílí a objevují se v něm vulgarismy, násilí a alkohol.14:30vstupenky
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla]Marná lásky snaha   Činohra; STUDIO ŘETÍZEK19:30vstupenky
Divadlo Františka Troníčka
hostuje: Divadlo Orfeus
Fousatý případ Valeriána Draka16:00
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
Filumena Marturano16:00vstupenky
Divadlo KalichBiograf láska
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa
13:30vstupenky
Divadlo KalichBiograf láska
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa
18:00vstupenky
Divadlo KampaRozverný masopust a veselé Velikonoce16:00vstupenky
Divadlo Karla HackeraZvířátka pana Krbce   LD Jiskra10:00vstupenky
Divadlo Metro
hostuje: JT Promotion
Nohy vzhůru!19:00vstupenky
Divadlo Na zábradlíNorway.today   Divadelní spolek Dotečky; 1. premiéra; Zadáno19:00
Divadlo NoDImprovizovaný Shakespeare   České národní improvizační divadlo19:30vstupenky
Divadlo OrfeusFousatý případ Valeriána Draka   představení pro děti - Hrajeme v Divadle Františka Troníčka (Vladislavova 22, Praha 1)16:00vstupenky
Divadlo Palace [agentura Divinus - host]
hostuje: agentura Divinus
A do pyžam!19:00vstupenky
Divadlo UngeltPan Halpern a pan Johnson
náš tip! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jiří Landa, Jan Pařízek
19:00vstupenky
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Král Lear   veřejná zkouška19:30vstupenky
Divadlo X10Woods Won't Vaporize   MALÁ INVENTURA20:00vstupenky
Hudební divadlo Karlín [Velká scéna]
hostuje: Pixa-pro
Sněhová královna15:00vstupenky
Komorní divadlo KalichVeselá pouť   Loudadlo10:00vstupenky
Komorní divadlo KalichKouzelná školka uzamčená na fanfáru14:00vstupenky
Komorní divadlo KalichTIK TIK19:00
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
Proslov19:30vstupenky
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Elefantazie
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
19:00vstupenky
Národní divadlo [Nová scéna]Zázrak (s)tvoření15:00vstupenky
OLDstars [H2O - bytové divadlo v Košické]Křič, křičte, křičme20:00vstupenky
Palác Akropolis [Velký sál]
soubor: Spitfire Company
Baletky   STAGIONA ►19:30
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna14:00vstupenky
Studio DVA divadloHolky jako květ19:00vstupenky
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Hovory o štěstí mezi čtyřma očima19:30vstupenky
Studio HrdinůFatamorgana   no language barrier // UVÁDĚNO V RÁMCI FESTIVALU MALÁ INVENTURA20:00vstupenky
Studio YpsilonSpálená 1619:30vstupenky
Vršovické divadlo MANAPohádka pirátská   dětské17:00vstupenky
A studio Rubín [Divadlo na cucky - Olomouc]
hostuje: Kolonie, z.s.
 18:30
Pravidla úkliduvstupenky
Buchty a loutky [Malovice - Švestkový dvůr] 18:00
R.U.R
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Král Lear   veřejná zkouškavstupenky
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Krkonošské pohádkyvstupenky
Divadlo DISK 14:30
Play Shakespeare   Během představení se střílí a objevují se v něm vulgarismy, násilí a alkohol.vstupenky
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla] 19:30
Marná lásky snaha   Činohra; STUDIO ŘETÍZEKvstupenky
Divadlo Františka Troníčka
hostuje: Divadlo Orfeus
 16:00
Fousatý případ Valeriána Draka
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 16:00
Filumena Marturanovstupenky
Divadlo Kalich  13:30
Biograf láska
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa
vstupenky
Divadlo Kalich  18:00
Biograf láska
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Michal Novák, Jiří Landa
vstupenky
Divadlo Kampa 16:00
Rozverný masopust a veselé Velikonocevstupenky
Divadlo Karla Hackera 10:00
Zvířátka pana Krbce   LD Jiskravstupenky
Divadlo Metro
hostuje: JT Promotion
 19:00
Nohy vzhůru!vstupenky
Divadlo Na zábradlí 19:00
Norway.today   Divadelní spolek Dotečky; 1. premiéra; Zadáno
Divadlo NoD 19:30
Improvizovaný Shakespeare   České národní improvizační divadlovstupenky
Divadlo Orfeus  16:00
Fousatý případ Valeriána Draka   představení pro děti - Hrajeme v Divadle Františka Troníčka (Vladislavova 22, Praha 1)vstupenky
Divadlo Palace [agentura Divinus - host]
hostuje: agentura Divinus
 19:00
A do pyžam!vstupenky
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson
náš tip! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jiří Landa, Jan Pařízek
vstupenky
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Král Lear   veřejná zkouškavstupenky
Divadlo X10 20:00
Woods Won't Vaporize   MALÁ INVENTURAvstupenky
Hudební divadlo Karlín [Velká scéna]
hostuje: Pixa-pro
 15:00
Sněhová královnavstupenky
Komorní divadlo Kalich 10:00
Veselá pouť   Loudadlovstupenky
Komorní divadlo Kalich 14:00
Kouzelná školka uzamčená na fanfáruvstupenky
Komorní divadlo Kalich  19:00
TIK TIK
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:30
Proslovvstupenky
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Elefantazie
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
vstupenky
Národní divadlo [Nová scéna] 15:00
Zázrak (s)tvořenívstupenky
OLDstars [H2O - bytové divadlo v Košické] 20:00
Křič, křičte, křičmevstupenky
Palác Akropolis [Velký sál]
soubor: Spitfire Company
 19:30
Baletky   STAGIONA ►
Studio DVA divadlo  14:00
Šíleně smutná princeznavstupenky
Studio DVA divadlo  19:00
Holky jako květvstupenky
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Hovory o štěstí mezi čtyřma očimavstupenky
Studio Hrdinů  20:00
Fatamorgana   no language barrier // UVÁDĚNO V RÁMCI FESTIVALU MALÁ INVENTURAvstupenky
Studio Ypsilon  19:30
Spálená 16vstupenky
Vršovické divadlo MANA 17:00
Pohádka pirátská   dětskévstupenky

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo