Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 3. února 2024


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klubK.Š.E.F.T.   změna programu (původně Kočka na rozpálené plechové střeše)
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek
19:30
Divadlo AHA! [Velká scéna]Jak jsem nechtěl vyrůst15:00
Divadlo Bez zábradlíKocourek Modroočko   Divadlo pohádek11:00
Divadlo Bez zábradlíKdes to byl(a) v noci?17:00
Divadlo BRAVO!
hostuje: Losers Cirque Company
Branické pověsti19:00
Divadlo BRAVO!
hostuje: Losers Cirque Company
Branické pověsti20:30
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla]Uncanny: strach má velké oči   Alterna; Posunutý začátek představení na 17:0017:00
Divadlo DISKKompozice jako absolventská inscenace   Premiéra | Hallerův sál19:30
Divadlo Františka TroníčkaKabaret Punklesque18:30
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Jak jsem nechtěl vyrůst15:00
Divadlo HyberniaMefisto   Pro rodiny; Pro školy14:00
Divadlo HyberniaMefisto   DERNIÉRA; Pro rodiny; Pro školy18:00
Divadlo KalichRobin Hood14:30
Divadlo Lucie Bílé [činohra]Třináct u stolu15:00
Divadlo Na FidlovačceSugar (Někdo to rád horké)15:00
Divadlo Na zábradlíUvnitř banánu   2. premiéra19:00
Divadlo PalaceMiláček Anna15:00
Divadlo U22iOtesánek   Divadlo b10:30
Divadlo UngeltBrácha
tip redaktora! Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Iva Bryndová
19:00
Divadlo v ŘeznickéS prezidentem v divočině19:30
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Tři ženy a zamilovaný lovec   Divadlo VILA Štvanice - sál20:00
Divadlo X10Y: LAN PARTY18:30
Hudební divadlo Karlín [Velká scéna]
hostuje: Pixa-pro
Sněhová královna15:00
Hudební divadlo Karlín [Velká scéna]
hostuje: Pixa-pro
Sněhová královna19:00
Komorní divadlo KalichKrysáci a ztracený Ludvík   Divadlo Za210:00
Komorní divadlo KalichNa útěku
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
19:00
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Lazarus   ZMĚNA ZAČÁTKU PŘEDSTAVENÍ
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavla Haflantová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavla Haflantová, Jan Pařízek
14:00
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Revizor19:00
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Cherry Man17:00
Národní divadlo [Nová scéna]Krajina těla20:00
Studio DVA divadloSex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny   zrušeno14:00
Studio DVA divadloVysavač14:00
Studio DVA divadloCelebrity19:00
Švandovo divadloWorkshop: Pěvecký workshop pro pokročilé   VYPRODÁNO; Tvůrčí dům Elišky Peškové10:00
Švandovo divadloChlast   vyprodáno19:00
Švandovo divadlo [studio]Happy End   vyprodáno19:00
Činoherní klub  19:30
K.Š.E.F.T.   změna programu (původně Kočka na rozpálené plechové střeše)
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Jak jsem nechtěl vyrůst
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Kocourek Modroočko   Divadlo pohádek
Divadlo Bez zábradlí  17:00
Kdes to byl(a) v noci?
Divadlo BRAVO!
hostuje: Losers Cirque Company
 19:00
Branické pověsti
Divadlo BRAVO!
hostuje: Losers Cirque Company
 20:30
Branické pověsti
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla] 17:00
Uncanny: strach má velké oči   Alterna; Posunutý začátek představení na 17:00
Divadlo DISK 19:30
Kompozice jako absolventská inscenace   Premiéra | Hallerův sál
Divadlo Františka Troníčka 18:30
Kabaret Punklesque
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 15:00
Jak jsem nechtěl vyrůst
Divadlo Hybernia  14:00
Mefisto   Pro rodiny; Pro školy
Divadlo Hybernia  18:00
Mefisto   DERNIÉRA; Pro rodiny; Pro školy
Divadlo Kalich  14:30
Robin Hood
Divadlo Lucie Bílé [činohra] 15:00
Třináct u stolu
Divadlo Na Fidlovačce  15:00
Sugar (Někdo to rád horké)
Divadlo Na zábradlí  19:00
Uvnitř banánu   2. premiéra
Divadlo Palace  15:00
Miláček Anna
Divadlo U22 10:30
iOtesánek   Divadlo b
Divadlo Ungelt  19:00
Brácha
tip redaktora! Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Iva Bryndová
Divadlo v Řeznické  19:30
S prezidentem v divočině
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Tři ženy a zamilovaný lovec   Divadlo VILA Štvanice - sál
Divadlo X10 18:30
Y: LAN PARTY
Hudební divadlo Karlín [Velká scéna]
hostuje: Pixa-pro
 15:00
Sněhová královna
Hudební divadlo Karlín [Velká scéna]
hostuje: Pixa-pro
 19:00
Sněhová královna
Komorní divadlo Kalich 10:00
Krysáci a ztracený Ludvík   Divadlo Za2
Komorní divadlo Kalich  19:00
Na útěku
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 14:00
Lazarus   ZMĚNA ZAČÁTKU PŘEDSTAVENÍ
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavla Haflantová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavla Haflantová, Jan Pařízek
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Revizor
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 17:00
Cherry Man
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Krajina těla
Studio DVA divadlo  14:00
Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny   zrušeno
Studio DVA divadlo  14:00
Vysavač
Studio DVA divadlo  19:00
Celebrity
Švandovo divadlo 10:00
Workshop: Pěvecký workshop pro pokročilé   VYPRODÁNO; Tvůrčí dům Elišky Peškové
Švandovo divadlo  19:00
Chlast   vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Happy End   vyprodáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo