Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 13. února 2024


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínTo ticho, když přijdeš domů19:30
Cirkus MlejnMasopustní průvod s Lučinkou   zdarma17:00
Dejvické divadloRichard III.19:30
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Simpatico19:30
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Snímek 51
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
19:30
Divadlo D21 [D21]Benešův posel19:30
Divadlo DebutMikve19:30
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla]Encyklopedie ničeho   Alterna; Derniéra19:30
Divadlo GongDady Box   Divadelní spolek Post Scriptum19:00
Divadlo HyberniaOtec v šestinedělí   VEŘEJNÁ GENERÁLKA; Hudební komedie19:00
Divadlo KalichDobře rozehraná partie19:00
Divadlo Letíhladní vodina: Rusalka20:00
Divadlo Na Fidlovačce [Ostrov]Testosteron19:00
Divadlo Na zábradlíO Pavlovi19:00
Divadlo NoDTři Heteráni19:30
Divadlo OrfeusNeskutečné zážitky Sheldona a paní Levinové19:00
Divadlo PalaceVedlejší účinky19:00
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Žena filmového kritika
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Michal Novák, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Michal Novák, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Michal Novák, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Michal Novák, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Michal Novák, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová
19:30
Divadlo UngeltStůl pro dva19:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Snímek 51
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
19:30
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Kašpárek domek staví   představení pro školy; zadáno10:30
Divadlo v DlouhéKonec rudého člověka   Inscenace roku 2022; English surtitles; vyprodáno19:00
Divadlo v ŘeznickéNordOst
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Pavel Širmer, Helena Grégrová
19:30
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
hladní vodina: Rusalka   Divadlo VILA Štvanice - sál20:00
Divadlo X10Bakchanti19:00
Komorní divadlo KalichDokonalá fraška19:00
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Jak se vám líbí   PŘESUNUTÉ PŘEDSTAVENÍ; + lektorský úvod19:00
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]
hostuje: Divadelní spolek JEDL
Opera Ibsen / Přízraky   změna času20:00
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Vassa Železnovová19:00
Palác AkropolisDer Lauf - Les Vélocimanes Associés (BE)   CIRKOPOLIS 202410:00
Palác AkropolisDer Lauf - Les Vélocimanes Associés (BE)   CIRKOPOLIS 202418:00
Palác AkropolisGIREVIK - Roman Škadra (SK)   premiéra; CIRKOPOLIS 202420:00
Studio DVA divadloJezinky a bezinky19:00
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
Madame Rubinstein   VYPRODÁNO19:30
Studio HrdinůOči v sloup
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
20:00
Studio Ypsilon [malá scéna]Až opadá listí z dubu   Vyprodáno10:00
Švandovo divadlo7 pádů Honzy Dědka   talk show; vyprodáno19:00
A studio Rubín  19:30
To ticho, když přijdeš domů
Cirkus Mlejn 17:00
Masopustní průvod s Lučinkou   zdarma
Dejvické divadlo  19:30
Richard III.
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Simpatico
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Snímek 51
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
Divadlo D21 [D21] 19:30
Benešův posel
Divadlo Debut  19:30
Mikve
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla] 19:30
Encyklopedie ničeho   Alterna; Derniéra
Divadlo Gong 19:00
Dady Box   Divadelní spolek Post Scriptum
Divadlo Hybernia  19:00
Otec v šestinedělí   VEŘEJNÁ GENERÁLKA; Hudební komedie
Divadlo Kalich  19:00
Dobře rozehraná partie
Divadlo Letí  20:00
hladní vodina: Rusalka
Divadlo Na Fidlovačce [Ostrov] 19:00
Testosteron
Divadlo Na zábradlí  19:00
O Pavlovi
Divadlo NoD  19:30
Tři Heteráni
Divadlo Orfeus  19:00
Neskutečné zážitky Sheldona a paní Levinové
Divadlo Palace  19:00
Vedlejší účinky
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Žena filmového kritika
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Michal Novák, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Michal Novák, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Michal Novák, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Michal Novák, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Michal Novák, Iva Bryndová, Jiří Landa, Helena Grégrová
Divadlo Ungelt  19:00
Stůl pro dva
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Snímek 51
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 10:30
Kašpárek domek staví   představení pro školy; zadáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Konec rudého člověka   Inscenace roku 2022; English surtitles; vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
NordOst
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Pavel Širmer, Helena Grégrová
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
hladní vodina: Rusalka   Divadlo VILA Štvanice - sál
Divadlo X10 19:00
Bakchanti
Komorní divadlo Kalich  19:00
Dokonalá fraška
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Jak se vám líbí   PŘESUNUTÉ PŘEDSTAVENÍ; + lektorský úvod
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]
hostuje: Divadelní spolek JEDL
 20:00
Opera Ibsen / Přízraky   změna času
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Vassa Železnovová
Palác Akropolis 10:00
Der Lauf - Les Vélocimanes Associés (BE)   CIRKOPOLIS 2024
Palác Akropolis 18:00
Der Lauf - Les Vélocimanes Associés (BE)   CIRKOPOLIS 2024
Palác Akropolis 20:00
GIREVIK - Roman Škadra (SK)   premiéra; CIRKOPOLIS 2024
Studio DVA divadlo  19:00
Jezinky a bezinky
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
 19:30
Madame Rubinstein   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů  20:00
Oči v sloup
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Studio Ypsilon [malá scéna] 10:00
Až opadá listí z dubu   Vyprodáno
Švandovo divadlo 19:00
7 pádů Honzy Dědka   talk show; vyprodáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo