Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 15. února 2024


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín
hostuje: Kolonie, z.s.
Smrtholka   Vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Činoherní klubBůh masakru   vyprodáno
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jan Pařízek
19:30
Dejvické divadloFifty   vyprodáno
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Lukáš Dubský, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Lukáš Dubský, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Lukáš Dubský, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Lukáš Dubský, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Lukáš Dubský, Helena Grégrová, Jan Pařízek
19:30
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Terasa19:30
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Vincenc
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Helena Grégrová
19:30
Divadlo AHA! [Velká scéna]Jak jsem nechtěl vyrůst10:00
Divadlo Bez zábradlíCabaret
tip redaktora! Tip od redaktora: Iva Bryndová
19:00
Divadlo BRAVO!Pomerančová lodička   FysioART; pro děti10:00
Divadlo D21 [19.30]Pěna dní   ZRUŠENO19:30
Divadlo DebutPast19:30
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla]Anytime, Anywhere   Alterna19:30
Divadlo Františka TroníčkaVečer divadelní improvizace   Longformy19:30
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Jak jsem nechtěl vyrůst10:00
Divadlo GongJosef Dvořák: Šmátrání v paměti19:00
Divadlo HyberniaOtec v šestinedělí   PREMIÉRA; Hudební komedie19:00
Divadlo KalichPusťte mě ven!19:00
Divadlo CylindrRonja, dcera loupežníka10:00
Divadlo Lucie Bílé [činohra]
hostuje: agentura Harlekýn
Jen pravdu, drahý   Premiéra19:00
Divadlo Na FidlovačceRain Man19:00
Divadlo Na zábradlíDiscoland19:00
Divadlo NoDOsamělost komiksových hrdinů
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula
19:30
Divadlo pod PalmovkouEncyklopedie akčního filmu
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek
19:00
Divadlo UngeltStaří mistři
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
19:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Terasa19:30
Divadlo v DlouhéKouzelná flétna
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Kateřina Jírová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Kateřina Jírová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Kateřina Jírová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Kateřina Jírová, Michal Novák
19:00
Divadlo v ŘeznickéRelativita
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek
19:30
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Tři ženy a zamilovaný lovec   Divadlo VILA Štvanice - sál20:00
Divadlo X10Destrukce19:30
Hudební divadlo Karlín [Velká scéna]Anděl Páně19:00
Hudební divadlo Karlín [Malá scéna]
hostuje: Pixa-pro
Hra střepů19:30
Komorní divadlo KalichCož takhle dát si chobotnici?19:00
Městská divadla pražskáMísta Důvěrných Potkání   pro členy klubu první řada18:30
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]
hostuje: Divadelní spolek JEDL
Opera Ibsen / Přízraky19:30
Palác AkropolisCécile - Sinking Sideways (BE)   CIRKOPOLIS 202418:00
Palác AkropolisMan Strikes Back - Post uit Hessdalen (BE)   CIRKOPOLIS 202420:00
Studio DVA divadloRokenrol   VYPRODÁNO19:00
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vzpomínky zůstanou   VYPRODÁNO19:30
Studio YpsilonPánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce   Vyprodáno19:30
Švandovo divadloAdamova jablka19:00
Švandovo divadlo [studio]Trójanky   vyprodáno
náš tip! Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Jan Pařízek, Michal Novák, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Jan Pařízek, Michal Novák, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Jan Pařízek, Michal Novák, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Jan Pařízek, Michal Novák, Iva Bryndová
19:00
Venuše ve ŠvehlovceBlack Dress   english friendly20:00
Vršovické divadlo MANANávod na přežití19:30
A studio Rubín
hostuje: Kolonie, z.s.
 19:30
Smrtholka   Vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Činoherní klub  19:30
Bůh masakru   vyprodáno
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Jan Pařízek
Dejvické divadlo  19:30
Fifty   vyprodáno
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Lukáš Dubský, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Lukáš Dubský, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Lukáš Dubský, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Lukáš Dubský, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák, Lukáš Dubský, Helena Grégrová, Jan Pařízek
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Terasa
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Vincenc
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Pavel Širmer, Helena Grégrová
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Jak jsem nechtěl vyrůst
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Cabaret
tip redaktora! Tip od redaktora: Iva Bryndová
Divadlo BRAVO! 10:00
Pomerančová lodička   FysioART; pro děti
Divadlo D21 [19.30] 19:30
Pěna dní   ZRUŠENO
Divadlo Debut  19:30
Past
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla] 19:30
Anytime, Anywhere   Alterna
Divadlo Františka Troníčka 19:30
Večer divadelní improvizace   Longformy
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Jak jsem nechtěl vyrůst
Divadlo Gong 19:00
Josef Dvořák: Šmátrání v paměti
Divadlo Hybernia  19:00
Otec v šestinedělí   PREMIÉRA; Hudební komedie
Divadlo Kalich  19:00
Pusťte mě ven!
Divadlo Cylindr  10:00
Ronja, dcera loupežníka
Divadlo Lucie Bílé [činohra]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Jen pravdu, drahý   Premiéra
Divadlo Na Fidlovačce  19:00
Rain Man
Divadlo Na zábradlí  19:00
Discoland
Divadlo NoD  19:30
Osamělost komiksových hrdinů
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Encyklopedie akčního filmu
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek
Divadlo Ungelt  19:00
Staří mistři
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Terasa
Divadlo v Dlouhé  19:00
Kouzelná flétna
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Kateřina Jírová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Kateřina Jírová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Kateřina Jírová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Helena Grégrová, Kateřina Jírová, Michal Novák
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativita
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Tři ženy a zamilovaný lovec   Divadlo VILA Štvanice - sál
Divadlo X10  19:30
Destrukce
Hudební divadlo Karlín [Velká scéna] 19:00
Anděl Páně
Hudební divadlo Karlín [Malá scéna]
hostuje: Pixa-pro
 19:30
Hra střepů
Komorní divadlo Kalich  19:00
Což takhle dát si chobotnici?
Městská divadla pražská 18:30
Místa Důvěrných Potkání   pro členy klubu první řada
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]
hostuje: Divadelní spolek JEDL
 19:30
Opera Ibsen / Přízraky
Palác Akropolis 18:00
Cécile - Sinking Sideways (BE)   CIRKOPOLIS 2024
Palác Akropolis 20:00
Man Strikes Back - Post uit Hessdalen (BE)   CIRKOPOLIS 2024
Studio DVA divadlo  19:00
Rokenrol   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vzpomínky zůstanou   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce   Vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Adamova jablka
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Trójanky   vyprodáno
náš tip! Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Jan Pařízek, Michal Novák, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Jan Pařízek, Michal Novák, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Jan Pařízek, Michal Novák, Iva Bryndová Tip od redaktorů: Helena Grégrová, Jan Pařízek, Michal Novák, Iva Bryndová
Venuše ve Švehlovce 20:00
Black Dress   english friendly
Vršovické divadlo MANA  19:30
Návod na přežití

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo