Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 29. března 2019

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvořeWalrus Vampire Show - Pasi Mäkelä20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Tetty]Skřítek10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubSexuální perverze v Chicagu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloAutorské čtení   vstup volný19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloDealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  náš tip!   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mrzák inishmaanský19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaŽlutá tma   #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Král Ubu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongMaturitní divadelní večer   Pedagogické Lyceum SPgŠ Futurum19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVlasy (květiNOVÉ děti)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Největší příběh všech dob19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
O krásách bezpilotního bombardování19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceMiláček Anna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNora (Domeček pro panenky)   anglické titulky / english subtitles19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec
soubor: Lenka Vagnerová & Company
La Loba  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekAch pryč, ach pryč je všecko...   Scéna Montmartre19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTaneční hodiny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mrzák inishmaanský19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéO líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéPoslední sezení u doktora Freuda19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaStará dáma vaří jed20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Cabaret Bears Costume - Trygve Wakenshaw19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Pan Kaplan má třídu rád  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Netrpělivost srdce19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zahrada20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloSlepice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAKabinet Kuriozit s Nelou H. Kornetovou & T.I.T.S. friends19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMisery   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Otevřené manželství   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonUtíkejte, slečno Nituš19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Kauza pražské kavárny   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloÚklady a láska   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana [Cimrman English Studio]The Act19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře 20:00
Walrus Vampire Show - Pasi Mäkelä
Buchty a loutky [Praha - MŠ Tetty] 10:00
Skřítek
Činoherní klub  19:30
Sexuální perverze v Chicagu
Dejvické divadlo 19:00
Autorské čtení   vstup volný
Dejvické divadlo  19:30
Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  náš tip!   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Mrzák inishmaanský
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Archa  20:00
Žlutá tma   #Studovna
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
Král Ubu
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Prodaná nevěsta v letech 1868 až 2018   Alterna
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Gong 19:00
Maturitní divadelní večer   Pedagogické Lyceum SPgŠ Futurum
Divadlo Kalich  19:00
Vlasy (květiNOVÉ děti)
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Největší příběh všech dob
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
 19:30
O krásách bezpilotního bombardování
Divadlo Palace  19:00
Miláček Anna
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Nora (Domeček pro panenky)   anglické titulky / english subtitles
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!
Divadlo Ponec
soubor: Lenka Vagnerová & Company
 20:00
La Loba  náš tip!
Divadlo Troníček 19:00
Ach pryč, ach pryč je všecko...   Scéna Montmartre
Divadlo Ungelt  19:00
Taneční hodiny
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Mrzák inishmaanský
Divadlo v Dlouhé  10:30
O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Poslední sezení u doktora Freuda
Divadlo Viola  20:00
Stará dáma vaří jed
Jatka78 19:30
Cabaret Bears Costume - Trygve Wakenshaw
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Pan Kaplan má třídu rád  náš tip!
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Netrpělivost srdce
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Zahrada
Pidivadlo  20:00
Slepice
Studio ALTA 19:30
Kabinet Kuriozit s Nelou H. Kornetovou & T.I.T.S. friends
Studio DVA divadlo  19:00
Misery   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Otevřené manželství   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Utíkejte, slečno Nituš
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Kauza pražské kavárny   vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Úklady a láska   Anglické titulky
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana [Cimrman English Studio] 19:00
The Act

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo