Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 6. června 2022


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klubLinda Vista
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Iva Bryndová, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Iva Bryndová, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Iva Bryndová, Lukáš Dubský
19:30
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Protokol19:30
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00
Divadlo Bez zábradlíTři muži na špatné adrese
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula
19:00
Divadlo D21 [D21]Rain Woman   DERNIÉRA19:30
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla]Netrpělivost srdce   Činohra19:30
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00
Divadlo Metro
hostuje: JT Promotion
Dva nahatý chlapi19:00
Divadlo Na FidlovačceBranický zázrak19:00
Divadlo Na zábradlíDiscoland19:00
Divadlo Ungelt [Letní scéna]Skleněný strop20:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Protokol19:30
Divadlo v DlouhéLucerna   Doprovodný program od 18h - zadáno
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Jiří Landa, Anežka Kotoučová, Michal Novák, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Jiří Landa, Anežka Kotoučová, Michal Novák, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Jiří Landa, Anežka Kotoučová, Michal Novák, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Jiří Landa, Anežka Kotoučová, Michal Novák, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Jiří Landa, Anežka Kotoučová, Michal Novák, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Jiří Landa, Anežka Kotoučová, Michal Novák, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Jiří Landa, Anežka Kotoučová, Michal Novák, Helena Grégrová, Jan Pařízek
19:00
Divadlo v ŘeznickéVěčná milenka Alma Mahlerová19:30
Komorní divadlo KalichMůj nejlepší kamarád19:00
La Fabrika [Studio 1]Krasavice interkontinentální – Arte et Marte   Vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek
19:30
Letní scéna Harfa
hostuje: Kulturní portál.cz
Ani o den dýl!   premiéra20:00
MeetFactory [Bazén Barrandovských teras]Psí dny
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec
21:30
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]100 nejkrásnějších českých básní10:00
Městská divadla pražskáTaxe zase ozvi   Literární matiné; poslední uvedení11:00
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Galapágy   + Lektorský úvod19:30
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kanibalky 2: Soumrak starců19:30
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně08:00
Národní divadloProhlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně09:00
Národní divadlo [Nová scéna]BatoLaterna10:00
Národní divadlo [Nová scéna]BatoLaterna14:00
Národní divadlo [Nová scéna]BatoLaterna16:00
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
Rouen 44   zrušeno z provozních důvodů19:30
Studio HrdinůZlatý řez   DERNIÉRA20:00
Studio Ypsilon [Jablonec nad Nisou]Rusalka nejen podle Dvořáka00:00
Vršovické divadlo MANAVe dvě na Kodaňské19:30
Činoherní klub  19:30
Linda Vista
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Iva Bryndová, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Iva Bryndová, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Iva Bryndová, Lukáš Dubský
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Protokol
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Tři muži na špatné adrese
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula
Divadlo D21 [D21] 19:30
Rain Woman   DERNIÉRA
Divadlo DISK [katedra činoherního divadla] 19:30
Netrpělivost srdce   Činohra
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Metro
hostuje: JT Promotion
 19:00
Dva nahatý chlapi
Divadlo Na Fidlovačce  19:00
Branický zázrak
Divadlo Na zábradlí  19:00
Discoland
Divadlo Ungelt [Letní scéna] 20:00
Skleněný strop
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Protokol
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lucerna   Doprovodný program od 18h - zadáno
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Jiří Landa, Anežka Kotoučová, Michal Novák, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Jiří Landa, Anežka Kotoučová, Michal Novák, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Jiří Landa, Anežka Kotoučová, Michal Novák, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Jiří Landa, Anežka Kotoučová, Michal Novák, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Jiří Landa, Anežka Kotoučová, Michal Novák, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Jiří Landa, Anežka Kotoučová, Michal Novák, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Dubský, Jiří Landa, Anežka Kotoučová, Michal Novák, Helena Grégrová, Jan Pařízek
Divadlo v Řeznické  19:30
Věčná milenka Alma Mahlerová
Komorní divadlo Kalich  19:00
Můj nejlepší kamarád
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Krasavice interkontinentální – Arte et Marte   Vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jan Pařízek
Letní scéna Harfa
hostuje: Kulturní portál.cz
 20:00
Ani o den dýl!   premiéra
MeetFactory [Bazén Barrandovských teras] 21:30
Psí dny
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec Tip od redaktorů: Jiří Koula, Lukáš Holubec
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 10:00
100 nejkrásnějších českých básní
Městská divadla pražská 11:00
Taxe zase ozvi   Literární matiné; poslední uvedení
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Galapágy   + Lektorský úvod
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:30
Kanibalky 2: Soumrak starců
Národní divadlo 08:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo 09:00
Prohlídka Národního divadla (skupiny) vícejazyčně
Národní divadlo [Nová scéna] 10:00
BatoLaterna
Národní divadlo [Nová scéna] 14:00
BatoLaterna
Národní divadlo [Nová scéna] 16:00
BatoLaterna
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:30
Rouen 44   zrušeno z provozních důvodů
Studio Hrdinů  20:00
Zlatý řez   DERNIÉRA
Studio Ypsilon [Jablonec nad Nisou] 00:00
Rusalka nejen podle Dvořáka
Vršovické divadlo MANA  19:30
Ve dvě na Kodaňské

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo