Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 9. října 2021


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvořeReality Surfing20:00
Buchty a loutky [Nučice - Nučický kahan]Norská pohádka10:00
Činoherní klubTramvaj do stanice Touha
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavla Haflantová, Jiří Koula, Helena Grégrová, Jiří Landa, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavla Haflantová, Jiří Koula, Helena Grégrová, Jiří Landa, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavla Haflantová, Jiří Koula, Helena Grégrová, Jiří Landa, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavla Haflantová, Jiří Koula, Helena Grégrová, Jiří Landa, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavla Haflantová, Jiří Koula, Helena Grégrová, Jiří Landa, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavla Haflantová, Jiří Koula, Helena Grégrová, Jiří Landa, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavla Haflantová, Jiří Koula, Helena Grégrová, Jiří Landa, Jan Pařízek, Pavel Širmer
19:00
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Růže pro Algernon
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek
15:00
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Jonáš a tingl tangl19:30
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Kráska z Leenane19:30
Divadlo Bez zábradlíKrysáci a ztracený Ludvík   Divadlo pohádek11:00
Divadlo Bez zábradlíCabaret   Začátek posunut na 17:0017:00
Divadlo Bez zábradlíCabaret   Zrušeno19:00
Divadlo DISK
hostuje: JAMU Brno
Hády - Pokusy o minulost   JAMU19:30
Divadlo KalichJohanka z Arku14:30
Divadlo KalichJohanka z Arku   Vstupenky už jen; na pokladně19:00
Divadlo CylindrRonja, dcera loupežníka15:00
Divadlo Na zábradlíZtracené iluze   English Friendly19:00
Divadlo NoDMěstečko Palermo usíná19:30
Divadlo PalaceVzpoura nevěst14:00
Divadlo PalaceVzpoura nevěst19:00
Divadlo Radka BrzobohatéhoTři letušky v posteli13:30
Divadlo Spejbla a HurvínkaHurvínkova Nebesíčka14:00
Divadlo Spejbla a HurvínkaHurvínkova Nebesíčka16:30
Divadlo U22Černoušek v Asii - Pohádkové divadlo10:30
Divadlo UngeltDovolená paní Josefy   vyprodáno19:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Růže pro Algernon
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek
15:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Jonáš a tingl tangl19:30
Divadlo v ŘeznickéVěčná milenka Alma Mahlerová19:30
Divadlo Vosto5 [Vzlet]Společenstvo vlastníků
náš tip! Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová
19:30
Hudební divadlo KarlínJesus Christ Superstar15:00
Hudební divadlo KarlínJesus Christ Superstar19:00
Jatka78 [Malá scéna]
soubor: Cirk La Putyka
Biograf   Nový termín / 20. 3. ► 9. 10. ▪ 15:0015:00
Jatka78 [Malá scéna]
soubor: Cirk La Putyka
Biograf   Nový termín / 21. 3. ► 9. 10. ▪ 18:3018:30
Jatka78Rodinka Tlučhořovi aneb Byli jsme a budem   Oldřich Kaiser a Jiří Lábus20:00
Komorní divadlo KalichKarol a Kvído10:00
Komorní divadlo KalichDokonalá fraška   Vstupenky už jen; na pokladně19:00
Městská divadla pražskáPísničky z Červené sedmy   Kronika15:00
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Hotel Good Luck   ZRUŠENO16:30
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Přijde kůň do baru   ZRUŠENO19:00
Národní divadloProhlídka Státní opery (ČJ)09:30
Národní divadloProhlídka Státní opery (AJ)09:30
Národní divadloProhlídka Stavovského divadla (ČJ)10:00
Národní divadloProhlídka Stavovského divadla (AJ)11:30
Národní divadlo [Nová scéna]Proslov k národu
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Helena Grégrová
20:00
Studio DVA divadloPoprask na laguně14:00
Studio DVA divadloOdpočívej ve svém pokoji19:00
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Ductus Deferens
Ductus Deferens²   vyprodáno19:00
Alfred ve dvoře  20:00
Reality Surfing
Buchty a loutky [Nučice - Nučický kahan] 10:00
Norská pohádka
Činoherní klub  19:00
Tramvaj do stanice Touha
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavla Haflantová, Jiří Koula, Helena Grégrová, Jiří Landa, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavla Haflantová, Jiří Koula, Helena Grégrová, Jiří Landa, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavla Haflantová, Jiří Koula, Helena Grégrová, Jiří Landa, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavla Haflantová, Jiří Koula, Helena Grégrová, Jiří Landa, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavla Haflantová, Jiří Koula, Helena Grégrová, Jiří Landa, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavla Haflantová, Jiří Koula, Helena Grégrová, Jiří Landa, Jan Pařízek, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavla Haflantová, Jiří Koula, Helena Grégrová, Jiří Landa, Jan Pařízek, Pavel Širmer
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 15:00
Růže pro Algernon
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Jonáš a tingl tangl
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Kráska z Leenane
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Krysáci a ztracený Ludvík   Divadlo pohádek
Divadlo Bez zábradlí  17:00
Cabaret   Začátek posunut na 17:00
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Cabaret   Zrušeno
Divadlo DISK
hostuje: JAMU Brno
 19:30
Hády - Pokusy o minulost   JAMU
Divadlo Kalich  14:30
Johanka z Arku
Divadlo Kalich  19:00
Johanka z Arku   Vstupenky už jen; na pokladně
Divadlo Cylindr  15:00
Ronja, dcera loupežníka
Divadlo Na zábradlí  19:00
Ztracené iluze   English Friendly
Divadlo NoD  19:30
Městečko Palermo usíná
Divadlo Palace  14:00
Vzpoura nevěst
Divadlo Palace  19:00
Vzpoura nevěst
Divadlo Radka Brzobohatého  13:30
Tři letušky v posteli
Divadlo Spejbla a Hurvínka  14:00
Hurvínkova Nebesíčka
Divadlo Spejbla a Hurvínka  16:30
Hurvínkova Nebesíčka
Divadlo U22 10:30
Černoušek v Asii - Pohádkové divadlo
Divadlo Ungelt  19:00
Dovolená paní Josefy   vyprodáno
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 15:00
Růže pro Algernon
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Koula, Jan Pařízek
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Jonáš a tingl tangl
Divadlo v Řeznické  19:30
Věčná milenka Alma Mahlerová
Divadlo Vosto5 [Vzlet] 19:30
Společenstvo vlastníků
náš tip! Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Michal Novák, Pavel Širmer, Jiří Landa, Helena Grégrová
Hudební divadlo Karlín  15:00
Jesus Christ Superstar
Hudební divadlo Karlín  19:00
Jesus Christ Superstar
Jatka78 [Malá scéna]
soubor: Cirk La Putyka
 15:00
Biograf   Nový termín / 20. 3. ► 9. 10. ▪ 15:00
Jatka78 [Malá scéna]
soubor: Cirk La Putyka
 18:30
Biograf   Nový termín / 21. 3. ► 9. 10. ▪ 18:30
Jatka78 20:00
Rodinka Tlučhořovi aneb Byli jsme a budem   Oldřich Kaiser a Jiří Lábus
Komorní divadlo Kalich 10:00
Karol a Kvído
Komorní divadlo Kalich  19:00
Dokonalá fraška   Vstupenky už jen; na pokladně
Městská divadla pražská 15:00
Písničky z Červené sedmy   Kronika
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 16:30
Hotel Good Luck   ZRUŠENO
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Přijde kůň do baru   ZRUŠENO
Národní divadlo 09:30
Prohlídka Státní opery (ČJ)
Národní divadlo 09:30
Prohlídka Státní opery (AJ)
Národní divadlo 10:00
Prohlídka Stavovského divadla (ČJ)
Národní divadlo 11:30
Prohlídka Stavovského divadla (AJ)
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Proslov k národu
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Helena Grégrová
Studio DVA divadlo  14:00
Poprask na laguně
Studio DVA divadlo  19:00
Odpočívej ve svém pokoji
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Ductus Deferens
 19:00
Ductus Deferens²   vyprodáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo