Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 26. října 2021


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]R.U.R19:00
Činoherní klubDámský krejčí19:30
Cirkus MlejnBABYKAVÁRNA ve foyer   Pro děti; ZDARMA09:00
Dejvické divadloVina?   ZRUŠENO; zrušeno
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jan Pařízek
19:30
Dejvické divadloCo.media   hosté Ruth Šormová a MUDr. Irena Závadová; objednat on-line; rezervovat v pokladně DD20:00
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Cyrano19:30
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Dva špinavci19:30
Divadlo AHA! [Velká scéna]O pejskovi a kočičce10:00
Divadlo Bez zábradlíBez roucha aneb Ještě jednou zezadu19:00
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla]Cthulhucén   Alterna; ZRUŠENO19:30
Divadlo Gong [Velká scéna]O pejskovi a kočičce10:00
Divadlo Kalich [Divadlo Kalich]
hostuje: Divadlo A. Dvořáka Příbram
Hrdý Budžes   Vstupenky už jen; na pokladně
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer
19:00
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
Yerma19:30
Divadlo Letí [Divadlo pod Palmovkou]8 GB tvrdýho porna
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Divadlo Na FidlovačceTestosteron19:00
Divadlo Na zábradlíFreudovo pozdní odpoledne19:30
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Chlap na zabití19:00
Divadlo U ValšůOkolo100lalala17:00
Divadlo UngeltTaneční hodiny   vyprodáno19:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Cyrano19:30
Divadlo v ŘeznickéZavřete oči, swing přichází...   derniéra19:30
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Krátká návštěva potěší20:00
Divadlo X10Otcovrah19:30
La Fabrika [Studio 1]Padesátka19:30
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek   přesunuté představení; + Prohlídka zákulisí
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Michal Novák
19:00
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Zítra swing bude zníti všude   přesunuté představení19:30
Národní divadloZákoutí archivu   ND+17:00
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Vassa Železnovová   Předpremiéra19:00
Pidivadlo [Divadlo Kolowrat]Yerma19:30
Studio DVA divadloLesk a sláva pražských pasáží   komentovaná procházka17:00
Studio DVA divadloHolky jako květ   VYPRODÁNO19:00
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vše o mužích   VYPRODÁNO19:30
Studio HrdinůZlatý řez20:00
Studio YpsilonRusalka nejen podle Dvořáka   zrušeno!19:30
Švandovo divadlo [studio]Hadry, kosti, kůže   Bratislava; Zájezd
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Kateřina Jírová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Kateřina Jírová
19:00
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
R.U.R   vyprodáno19:00
Švandovo divadloSmrt mu sluší   Změna programu! Pro více informací volejte pokladnu.; Anglické titulky19:00
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 19:00
R.U.R
Činoherní klub  19:30
Dámský krejčí
Cirkus Mlejn 09:00
BABYKAVÁRNA ve foyer   Pro děti; ZDARMA
Dejvické divadlo  19:30
Vina?   ZRUŠENO; zrušeno
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jan Pařízek
Dejvické divadlo 20:00
Co.media   hosté Ruth Šormová a MUDr. Irena Závadová; objednat on-line; rezervovat v pokladně DD
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Cyrano
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Dva špinavci
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Bez roucha aneb Ještě jednou zezadu
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla] 19:30
Cthulhucén   Alterna; ZRUŠENO
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo Kalich [Divadlo Kalich]
hostuje: Divadlo A. Dvořáka Příbram
 19:00
Hrdý Budžes   Vstupenky už jen; na pokladně
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Koula, Pavel Širmer
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
 19:30
Yerma
Divadlo Letí [Divadlo pod Palmovkou] 19:30
8 GB tvrdýho porna
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadlo Na Fidlovačce  19:00
Testosteron
Divadlo Na zábradlí  19:30
Freudovo pozdní odpoledne
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 19:00
Chlap na zabití
Divadlo U Valšů 17:00
Okolo100lalala
Divadlo Ungelt  19:00
Taneční hodiny   vyprodáno
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Cyrano
Divadlo v Řeznické  19:30
Zavřete oči, swing přichází...   derniéra
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Krátká návštěva potěší
Divadlo X10  19:30
Otcovrah
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Padesátka
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Čapek   přesunuté představení; + Prohlídka zákulisí
náš tip! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Michal Novák Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Lukáš Holubec, Jan Pařízek, Helena Grégrová, Michal Novák
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:30
Zítra swing bude zníti všude   přesunuté představení
Národní divadlo 17:00
Zákoutí archivu   ND+
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Vassa Železnovová   Předpremiéra
Pidivadlo [Divadlo Kolowrat] 19:30
Yerma
Studio DVA divadlo 17:00
Lesk a sláva pražských pasáží   komentovaná procházka
Studio DVA divadlo  19:00
Holky jako květ   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vše o mužích   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů  20:00
Zlatý řez
Studio Ypsilon  19:30
Rusalka nejen podle Dvořáka   zrušeno!
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Hadry, kosti, kůže   Bratislava; Zájezd
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Kateřina Jírová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Kateřina Jírová
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 19:00
R.U.R   vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Smrt mu sluší   Změna programu! Pro více informací volejte pokladnu.; Anglické titulky

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo