Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 11. října 2021


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín [A studio Rubín]
hostuje: Kolonie, z.s.
Smrtholka
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Činoherní klubZrada
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Lebka z Connemary19:30
Divadlo Bez zábradlíIliada
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
19:00
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla]Cthulhucén   Alterna19:30
Divadlo Františka Troníčka
soubor: Komorní činohra
Anýzové jablko / Orten19:00
Divadlo GongPlaneta slepic   stand-up comedy speciál; Lukáš Pavlásek; premiéra; Přeloženo z 19. 10. , 20. 12. 2020 a 30. 3. 2021.19:00
Divadlo Na zábradlíPersony
náš tip! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Dubský, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Dubský, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Dubský, Helena Grégrová
19:00
Divadlo UngeltVejšlap   vyprodáno19:00
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Verze
Šťastný vyvolený
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
19:30
Divadlo v DlouhéÉlektra
tip redaktora! Tip od redaktorů: Michal Novák, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Michal Novák, Jan Pařízek
19:00
Divadlo v ŘeznickéRelativita   zájezd
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek
19:30
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Ticho, nahrává se!
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
20:00
Divadlo X10Y: URBAN (E)SCAPES18:30
Komorní činohra [Divadlo F. Troníčka]Anýzové jablko / Orten   derniéra19:00
Komorní divadlo KalichNa útěku
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
11:00
La Fabrika [Studio 1]Federer–Nadal   Vyprodáno19:30
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
Vím, že víš, že vím...19:00
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]100 nejkrásnějších českých básní   ZRUŠENO19:30
Národní divadlo [Nová scéna]Proslov k národu
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Helena Grégrová
20:00
Studio DVA divadloKlára a Bára   derniéra; VYPRODÁNO19:00
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Ženy přežijí!19:30
Studio HrdinůZdání klame   DERNIÉRA20:00
Studio YpsilonŠkaredá středa aneb Teta z Halifaxu19:30
Švandovo divadloAdamova jablka   ZRUŠENO!!!; Pro více informací volejte pokladnu; Anglické titulky; zrušeno19:00
Švandovo divadloJust! Impro Show   Just! Impro19:00
Vršovické divadlo MANATa třetí19:30
A studio Rubín [A studio Rubín]
hostuje: Kolonie, z.s.
 19:30
Smrtholka
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Činoherní klub  19:30
Zrada
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Lebka z Connemary
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Iliada
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla] 19:30
Cthulhucén   Alterna
Divadlo Františka Troníčka
soubor: Komorní činohra
 19:00
Anýzové jablko / Orten
Divadlo Gong 19:00
Planeta slepic   stand-up comedy speciál; Lukáš Pavlásek; premiéra; Přeloženo z 19. 10. , 20. 12. 2020 a 30. 3. 2021.
Divadlo Na zábradlí  19:00
Persony
náš tip! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Dubský, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Dubský, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Dubský, Helena Grégrová
Divadlo Ungelt  19:00
Vejšlap   vyprodáno
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Šťastný vyvolený
tip redaktora! Tip od redaktora: Pavel Širmer
Divadlo v Dlouhé  19:00
Élektra
tip redaktora! Tip od redaktorů: Michal Novák, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Michal Novák, Jan Pařízek
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativita   zájezd
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jan Pařízek
Divadlo VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Ticho, nahrává se!
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadlo X10 18:30
Y: URBAN (E)SCAPES
Komorní činohra [Divadlo F. Troníčka] 19:00
Anýzové jablko / Orten   derniéra
Komorní divadlo Kalich  11:00
Na útěku
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Federer–Nadal   Vyprodáno
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Vím, že víš, že vím...
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
100 nejkrásnějších českých básní   ZRUŠENO
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Proslov k národu
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Helena Grégrová
Studio DVA divadlo  19:00
Klára a Bára   derniéra; VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Ženy přežijí!
Studio Hrdinů  20:00
Zdání klame   DERNIÉRA
Studio Ypsilon  19:30
Škaredá středa aneb Teta z Halifaxu
Švandovo divadlo  19:00
Adamova jablka   ZRUŠENO!!!; Pro více informací volejte pokladnu; Anglické titulky; zrušeno
Švandovo divadlo 19:00
Just! Impro Show   Just! Impro
Vršovické divadlo MANA  19:30
Ta třetí

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo