Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 13. dubna 2024


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínIstanbulská úmluva   Vyprodáno19:30
Dejvické divadloAntonín Dvořák v dopisech19:30
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mikulášovy patálie14:30
Divadlo AHA! [Velká scéna]Jak jsem nechtěl vyrůst15:00
Divadlo Bez zábradlíHra, která se zvrtla15:00
Divadlo Bez zábradlíHra, která se zvrtla19:00
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla]Anytime, Anywhere   Alterna19:30
Divadlo HyberniaZapomeňte na Shakespeara!   Hudební komedie14:00
Divadlo HyberniaZapomeňte na Shakespeara!   Hudební komedie18:00
Divadlo KalichKrysař
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek
14:30
Divadlo KalichKrysař
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek
19:00
Divadlo CylindrRonja, dcera loupežníka15:00
Divadlo Metro
hostuje: JT Promotion
Nohy vzhůru!19:00
Divadlo Na FidlovačceFamílie
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák
15:00
Divadlo Na JezerceSaturnin19:00
Divadlo Na zábradlí [Eliadova knihovna]Franz a kavka11:00
Divadlo Na zábradlí [Eliadova knihovna]Franz a kavka14:00
Divadlo Na zábradlíBar19:00
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Chlap na zabití19:00
Divadlo UngeltStaří mistři
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
19:00
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy patálie14:30
Divadlo v Celetné [hosté]
hostuje: Divadlo NaHraně
Inkognito19:30
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo U staré herečky
Tajemná zahrada   Dítě v Dlouhé10:00
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Alfa
Supermaňásci   Dítě v Dlouhé17:00
Hudební divadlo Karlín [Malá scéna]Zlatovláska11:00
Hudební divadlo Karlín [Velká scéna]The Bodyguard15:00
Hudební divadlo Karlín [Malá scéna]Zlatovláska16:00
Hudební divadlo Karlín [Velká scéna]The Bodyguard19:00
Komorní divadlo KalichKrysáci a ztracený Ludvík   Divadlo Za210:00
Komorní divadlo KalichAni za milion!19:00
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list19:00
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Roberto Zucco   POSLEDNÍ DVĚ PŘEDSTAVENÍ; + LEKTORSKÝ ÚVOD19:30
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Rej19:00
Národní divadlo [Nová scéna]Krajina těla20:00
OLDstars [H2O - bytové divadlo v Košické]Svatba20:00
Studio DVA divadloBez roucha
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jiří Landa, Helena Grégrová
14:00
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vlaštovka   VYPRODÁNO
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Helena Grégrová
14:30
Studio DVA divadloSex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny   Změna termínu -19:00
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Štíři z února   VYPRODÁNO19:30
Studio HrdinůMěsíční kámen20:00
Švandovo divadloSmrt mu sluší19:00
Švandovo divadlo [studio]Štyrský/Toyen/Heisler   vyprodáno19:00
A studio Rubín  19:30
Istanbulská úmluva   Vyprodáno
Dejvické divadlo 19:30
Antonín Dvořák v dopisech
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 14:30
Mikulášovy patálie
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Jak jsem nechtěl vyrůst
Divadlo Bez zábradlí  15:00
Hra, která se zvrtla
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Hra, která se zvrtla
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla] 19:30
Anytime, Anywhere   Alterna
Divadlo Hybernia  14:00
Zapomeňte na Shakespeara!   Hudební komedie
Divadlo Hybernia  18:00
Zapomeňte na Shakespeara!   Hudební komedie
Divadlo Kalich  14:30
Krysař
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek
Divadlo Kalich  19:00
Krysař
náš tip! Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Jiří Koula, Pavla Haflantová, Helena Grégrová, Jan Pařízek
Divadlo Cylindr  15:00
Ronja, dcera loupežníka
Divadlo Metro
hostuje: JT Promotion
 19:00
Nohy vzhůru!
Divadlo Na Fidlovačce  15:00
Famílie
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Michal Novák
Divadlo Na Jezerce  19:00
Saturnin
Divadlo Na zábradlí [Eliadova knihovna] 11:00
Franz a kavka
Divadlo Na zábradlí [Eliadova knihovna] 14:00
Franz a kavka
Divadlo Na zábradlí  19:00
Bar
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 19:00
Chlap na zabití
Divadlo Ungelt  19:00
Staří mistři
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 14:30
Mikulášovy patálie
Divadlo v Celetné [hosté]
hostuje: Divadlo NaHraně
 19:30
Inkognito
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo U staré herečky
 10:00
Tajemná zahrada   Dítě v Dlouhé
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Alfa
 17:00
Supermaňásci   Dítě v Dlouhé
Hudební divadlo Karlín [Malá scéna] 11:00
Zlatovláska
Hudební divadlo Karlín [Velká scéna] 15:00
The Bodyguard
Hudební divadlo Karlín [Malá scéna] 16:00
Zlatovláska
Hudební divadlo Karlín [Velká scéna] 19:00
The Bodyguard
Komorní divadlo Kalich 10:00
Krysáci a ztracený Ludvík   Divadlo Za2
Komorní divadlo Kalich  19:00
Ani za milion!
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Oddací list
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Roberto Zucco   POSLEDNÍ DVĚ PŘEDSTAVENÍ; + LEKTORSKÝ ÚVOD
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Rej
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Krajina těla
OLDstars [H2O - bytové divadlo v Košické] 20:00
Svatba
Studio DVA divadlo  14:00
Bez roucha
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jiří Landa, Helena Grégrová
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 14:30
Vlaštovka   VYPRODÁNO
náš tip! Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Jan Pařízek, Jiří Landa, Helena Grégrová
Studio DVA divadlo  19:00
Sex pro pokročilé 2 aneb Vzhůru do divočiny   Změna termínu -
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Štíři z února   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů  20:00
Měsíční kámen
Švandovo divadlo  19:00
Smrt mu sluší
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Štyrský/Toyen/Heisler   vyprodáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo