Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 30. května 2024


Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínPrague Fringe 202416:45
Činoherní klub2:22 - duchařský příběh19:30
Dejvické divadloJízdenka z roku 1951   Divadlo Paměti národa18:00
Dejvické divadloRichard III.19:30
Divadlo Bez zábradlíCikáni jdou do nebe
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Landa
19:00
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla]IS JOY   Alterna; DERNIÉRA v rámci festivalu Proces19:30
Divadlo KalichLakomec19:00
Divadlo KámenNulorožec19:30
Divadlo Na FidlovačceRain Man19:00
Divadlo Na Jezerce [Kolín]Naprostí cizinci19:00
Divadlo Na JezerceTakový žertík   ZADÁNO19:00
Divadlo Na zábradlíNorway.today   Divadelní spolek Dotečky19:00
Divadlo NoDUnderground Comedy Club19:30
Divadlo OrfeusNeskutečné zážitky Sheldona a paní Levinové19:00
Divadlo pod PalmovkouProdaná nevěsta19:00
Divadlo Spejbla a HurvínkaHurvínkovo moře snění10:00
Divadlo U ValšůJak se hladí duše - Eva Šašinková a Miloš Černý16:00
Divadlo Ungelt [Letní scéna]Pan Halpern a pan Johnson
náš tip! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jiří Landa, Jan Pařízek
20:00
Divadlo v DlouhéAmberville - Plyšoví gangsteři   představení pro školy; zrušeno10:00
Divadlo v ŘeznickéS prezidentem v divočině19:30
Hudební divadlo Karlín [Velká scéna]Anděl Páně19:00
Komorní divadlo KalichMůj nejlepší kamarád19:00
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Soused19:00
OLDstars [komorní scéna Vinohradského divadla]Sirotci19:00
PomezíKolemjdoucí18:00
Pomezí [Za Poříčskou bránou 7]Climax
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jan Pařízek
19:00
Studio DVA divadloJudy   předpremiéra; Změna termínu -15:00
Studio DVA divadloHolky jako květ19:00
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
Tak já letim!   VYPRODÁNO19:30
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Cabaret Calembour
Plejtvák   Host; Vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák
19:30
Švandovo divadloChlast   Zadané představení; zadáno19:00
Švandovo divadlo [studio]Na první pohled   Ostrava; zájezd19:00
VzletObjal mě bůh a nic
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
10:00
VzletObjal mě bůh a nic: dramaturgický úvod   doprovodný program19:00
VzletObjal mě bůh a nic
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
19:30
A studio Rubín 16:45
Prague Fringe 2024
Činoherní klub  19:30
2:22 - duchařský příběh
Dejvické divadlo 18:00
Jízdenka z roku 1951   Divadlo Paměti národa
Dejvické divadlo  19:30
Richard III.
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Cikáni jdou do nebe
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Landa
Divadlo DISK [katedra alternativního divadla] 19:30
IS JOY   Alterna; DERNIÉRA v rámci festivalu Proces
Divadlo Kalich  19:00
Lakomec
Divadlo Kámen  19:30
Nulorožec
Divadlo Na Fidlovačce  19:00
Rain Man
Divadlo Na Jezerce [Kolín] 19:00
Naprostí cizinci
Divadlo Na Jezerce  19:00
Takový žertík   ZADÁNO
Divadlo Na zábradlí 19:00
Norway.today   Divadelní spolek Dotečky
Divadlo NoD 19:30
Underground Comedy Club
Divadlo Orfeus  19:00
Neskutečné zážitky Sheldona a paní Levinové
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Prodaná nevěsta
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:00
Hurvínkovo moře snění
Divadlo U Valšů 16:00
Jak se hladí duše - Eva Šašinková a Miloš Černý
Divadlo Ungelt [Letní scéna] 20:00
Pan Halpern a pan Johnson
náš tip! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jiří Landa, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Jiří Landa, Jan Pařízek
Divadlo v Dlouhé  10:00
Amberville - Plyšoví gangsteři   představení pro školy; zrušeno
Divadlo v Řeznické  19:30
S prezidentem v divočině
Hudební divadlo Karlín [Velká scéna] 19:00
Anděl Páně
Komorní divadlo Kalich  19:00
Můj nejlepší kamarád
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Soused
OLDstars [komorní scéna Vinohradského divadla] 19:00
Sirotci
Pomezí 18:00
Kolemjdoucí
Pomezí [Za Poříčskou bránou 7] 19:00
Climax
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jan Pařízek
Studio DVA divadlo  15:00
Judy   předpremiéra; Změna termínu -
Studio DVA divadlo  19:00
Holky jako květ
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
 19:30
Tak já letim!   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Cabaret Calembour
 19:30
Plejtvák   Host; Vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák Tip od redaktorů: Jiří Landa, Michal Novák
Švandovo divadlo  19:00
Chlast   Zadané představení; zadáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Na první pohled   Ostrava; zájezd
Vzlet  10:00
Objal mě bůh a nic
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová
Vzlet 19:00
Objal mě bůh a nic: dramaturgický úvod   doprovodný program
Vzlet  19:30
Objal mě bůh a nic
tip redaktora! Tip od redaktora: Helena Grégrová

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění:
Automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.
Portál i-divadlo.cz není prodejcem vstupenek, jsou na něm umístěny pouze odkazy na oficiální prodej vstupenek na webech divadel či dalších prodejních portálů. Zakoupením vstupenek uzavíráte smluvní vztah s divadlem či oficiálním prodejcem.


Nadivadlo