Profil uživatele

Miysak

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Helena Grégrová: 12 % (22)
Jan Pařízek: 12 % (14)
Iva Bryndová: 13 % (8)
Michal Novák: 13 % (9)
Lukáš Holubec: 17 % (6)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 5.3.2023)
Českobudějovická činohra představila podívanou příjemně provokativní a při jemném připomenutí nesnadných existenciálních témat také velmi zábavnou.
(zadáno: 2.9.2022)
(zadáno: 5.4.2022)
(zadáno: 5.4.2022)
(zadáno: 18.3.2022)
Vím proč mám soubor Jihočeského divadla rád. Leč otáčko, a klasiscké divadlo je úplně jiná disciplína. Očekávání byla veliká... A výsledek ještě lepší! Bravo!!! Naprosto skvělé přestavení, plné parádních hereckých, pěveckých i tanečních výkonů. Znám i knihu, která je velmi pěkná a čtivá. Co s ní ovšem udělala Olga Šubrtová, Martina Schlegelová a ostatní.... A Hudba Jana Čtvrtníka za mně osobně geniální. Děkuji za tenhle divadelní zážitek, na který hodně dlouho nezapomenu!!!
(zadáno: 10.2.2022)
Geniálně jednoduchá, a přitom naprosto funkční scéna. Skvělé herecké výkony. Především musím vyzdvihnout Petra Borovce. Geniální výkon.
Žítkovky jsou typ textu, u kterého nemohu být nestranný. Když je dobře zdramatizovaný, je pro mne osobně to pravé ořechové.Nemohu dát jinak, než 100%. U Téhle incenace bych chtěl být přítomný každé repríze, abych viděl jak zraje. A to se mi naposledy stalo v roce 1993 v Národním divadle při Roku na vsi bratří Mrštíků, kde jsem tu možnost navíc měl! Bravo. A děkuji VCD!!! Pro mne osobně absolutně mimořádný večer, na který se hned tak nezapomíná!!
(zadáno: 11.1.2022)
Inscenace ve Východočeském divadle v Pardubicích se mi osobně líbila mnohem více.
(zadáno: 1.8.2021)
Velmi příjemná letní podívaná. Vtipná komedie i vizuálně atraktivní inscenace. Zápletka je dobře vymyšlená. Martin Pechlát a Dana Verzichová jsou jako Silvio a Claudie sehraní partneři. Pavel Oubram si titulní roli Da Vinciho evidentně užívá. Jedna z nejhezčích scén, je když Dana Verzichová jako zubařka používá jako anestetikum konopí a vévoda ( Ondřej Veselý) se svým tajemníkem (Filip Kaňkovský) se před jejím zákrokem parádně ?zhulí?. Da Vinci je v každém ohledu kvalitní letní plenérová produkce, která opravdu baví.
(zadáno: 26.6.2021)
(zadáno: 31.8.2020)
Omlouvám se, ale mně tohle představení nesedlo. 30 dávám jen díky obsazení starých bardů Národního divalda, pro které to asi byla jen úlitba. V tomhle případě se opravdu nedá říct ani, že to byla dramatizace, ani přednášení veršů. A to mi asi vadilo nejvíc. I přesto si dovedu představit, že na malém oblastím divadle tohle představení by dokázalo rozvířit stojaté vody. Leč od Národního divadla já očekávám něco mnohem víc. Tohle opravdu na prkna naší zlaté kapličky nepatří.
(zadáno: 22.12.2019)
Geniálně napsaná hra, pro hodně náročného diváka. Misteriozní drama, trochu detektivka, kdy smysl dějových kruhů, se opravdu začne rozplétat až v absolutním závěru. O přestávce odcházelo opravdu hodně lidí s tím, že neví o čem se to hraje. Na tohle představení je opravdu nutné přijít připraven, a pak vás nezklame. Skvělá režie, geniální, jednoduchá a plně funkční scéna, a velké bravo všem hercům. Byli úžasní.
(zadáno: 4.7.2019)
95% Opět skvělá podívaná dua M. Glasera a O. Šubrtové, kteří mají prostě Krumlovskou točnu v krvi. Děkujeme ansamblu JČD za nádherný večer.
(zadáno: 18.2.2017)
1 2  >