Uživatelská hodnocení

Hodnocení jsou řazena v tom pořadí, v jakém byla zadána (od nejaktuálnějších po nejstarší).

Další stránky: 1 2 3 4 5 > >>

27.3.2023 | 1 hodnocení
Úžasné a vtipné představení! Paní Stašová s panem Etzlerem jsou neuvěřitelně energické herecké duo. Výkon Julie Štandery dodává inscenaci elegantní jiskru a celkově všichni participanti zaručují jednoznačně zábavnou podívanou.
27.3.2023 | 279 hodnocení
26.3.2023 | 59 hodnocení
Tak to nemělo chybu!!
26.3.2023 | 8 hodnocení
Napsal bych, že tohle musíte vidět. Ale ne, kdepak. Tohle musíte ZAŽÍT! Nechci prozrazovat, tak jen poznamenám, že na sedačce v hledišti strávíte mnohem méně času, než jste v divadle zvyklí ;o)
Scénografie i kostýmy klasicky lampioňácky vysoce nadprůměrné, hravé a nápadité. Co postava, to herecká lahůdka. Písničky i další řekněme poetické momenty měkce dosedly do prachu neznámé planety a já měl během celé té fantastické výpravy buď široký úsměv na tváři, nebo jsem se rovnou nahlas chechtal :o) Ano, hravý dospělý si to užije přinejmenším stejně dobře, jako jeho malé kopie.
S dcerou jsme se shodli, že tohle představení jsme neviděli naposled!
26.3.2023 | 83 hodnocení
Setkání se Zlatou Adamovskou v náročné roli nadšené fanynky, která je "zamilovaná"do svého vysněného spisovatele. Přestože má hra krásnou scénu, napětí, které očekáváte se nedostaví. Zlata Adamovská však svým výkonem přesvědčivě zahraje šílenou fanynku, která miluje jeho tvorbu.

Hra se zaměřuje spíše na komediální prvky, což může být na škodu pro ty, kteří očekávali kvalitní horor nebo thriller.
26.3.2023 | 4 hodnocení
Minimalistický režijně-scénický koncept, který je přitom plně funkční, maximální náklad je ovšem na hercích a ti ho zvládají suverénně.
Napsané je to chytře, strukturovaně, v bezpečné vzdálenosti od hrozby "výplodu", jímž se obírání těmihle bezednými tématy může snadno stát. (Individuální deprese rezonuje s depresí celoplanetární a mezi oběma rovinami vznikají dost hezké mapy...)
Doporučuji nenechat se přepěchovat a ušetřit nějakou diváckou energii pro závěrečný stylistický zvrat (a jeho obsah). Což jsem sám neudělal - ale dojem zůstal silný. S pozdravem Rubínu!
26.3.2023 | 290 hodnocení
Wow efekt nepřišel a kvalita muzikálů v Plzni, Brně či Ostravě je stále vyšší, nicméně se jedná o solidní podívanou, kterou lze v pražském muzikálovém rybníčku určitě doporučit. Slabou režii a překlad převyšují ostatní složky (skvělé choreografie, slušná scéna, dobrý orchestr). Eva Burešová je přirozená, zpívá úchvatně. Jejímu výkonu není co vytknout. Hynek Čermák má charisma, je vtipný a netlačí na pilu. Zaujme i Natália Hatalová. Kéž by všechny pražské muzikály byly alespoň na této úrovni.
26.3.2023 | 1 hodnocení
Příběh o třech manželských párech a hlavně o tom, že žádný z manželů nema automatické právo na sex v manželství, tedy, že musí být souhlas z obou stran. Jinak to podle práva může být považováno za znásilněni-tedy nedobrovolný sex. Marta Dancingerová a Ondřej Rychlý excelovali v této hře i díky velkému prostoru a dramaturgii hry. Ovšem ani zbylí herci Sandra Černodrinská, Vojta Kotek, Elizaveta Maximová a další se nezhostili této hry uváděné v divadlech napříč Evropou vůbec špatně. Martu a Sandru jsem sledoval již při studiích DAMU a tušil jsem, že z nich něco bude. Činoherák mě opravdu nikdy nezklamal a to jsem tam byl poprvé před 48 lety.
26.3.2023 | 2 hodnocení
78%
Mnohými lidmi nepochopena myšlenka konce -> uvědomění si, jak zbytečné bylo resit krádeže hmotných veci, když někteří lidé nemají ani kde spat. Být rad za to co člověk má, a nepovysovani se nad ty co mají méně. Protože prave ti mají většinou v srdci více než ti, co mají mnoho okolo sebe.

- Krásná živá hudba, tvorba T.K.
- První pokus pana Svěráka na prknech obstojný.
- Velké plus za odkaz na Cimrmana v podobě Elektrického valčíku.
- myšlenka schovat velký příběh za malý ( při hledání ukradených veci uvědomění si hodnot v životě)
26.3.2023 | 2 hodnocení
75%
+ plusy
- Zajímavé predstaveni, které nutí diváka podivat se na tuto historickou postavu z více uhlu.
- dokonala postava ?vypravěče/průvodce dějem? Jiracka
- druha část predstaveni v autentických prostorech, kde se dej v dobách protektorátu opravdu odehrával

- minuty
- pro historicky neinformovaného diváka slozit pochopení deje ->časté změny mezi dětstvím, dobou protektorátu a dobou nastupujícího komunismu (pomuze si všímat nasazováni a sundavani knírku :D )
26.3.2023 | 673 hodnocení
26.3.2023 | 673 hodnocení
Procenta jen za snahu herců.
26.3.2023 | 673 hodnocení
26.3.2023 | 673 hodnocení
Celé představení odehráno na mikroporty. Proč? Příliš dynamické akce spíš rušilo. Ovšem vynikající Matouš Ruml.
26.3.2023 | 673 hodnocení
26.3.2023 | 110 hodnocení
Eva Holubová a Iva Janžurová herecký koncert krásné divadlo moc se líbilo. Všichni super děkuji za kulturní zážitek ...Úsměv na tváři zaručen....
26.3.2023 | 110 hodnocení
Velmi příjemný muzikál
, hudba texty. Mohlo být víc company to bylo velké mínus ....Eva Burešová fajn zpěv ,ale Natálka Hatalová se nám víc líbila..Na 100% to nebylo....
26.3.2023 | 70 hodnocení
26.3.2023 | 110 hodnocení
Velmi příjemná hra
paní Paulová hvězda představení je prostě úžasná herečka...
Všichni byly fajn humor sranda zaručena děkujeme za fajn kulturu...Na konci autogramiáda jsme se vyfotily...
26.3.2023 | 70 hodnocení
Velmi příjemná blbinka. Skvěle zvládnutá režie a dobré herecké výkony. Na odreagování se po dlouhém týdnu jak dělané.
26.3.2023 | 10 hodnocení
Moje očekávání nebyla nějak vysoká (radši), ale představení mě opravdu překvapilo. Vtipné a dojemné. Líbilo se mi, jak se to bralo z pohledu jeho i jejího a podívali jsme i se do jejich minulostí. To, jak se příběhy hezky prolínají. Člověk se zasměje a zároveň i stíhá pochytit děj. Herecké výkony, jako vždy, bezvadné a nakonci i slzička skoro uakápla. Mám v divadle ráda, když herci komunikují s diváky, představení je hned osobnější a lépe vás to vtáhne do děje. A určitě vím, že to potřebuji vidět znovu!!!!
26.3.2023 | 2 hodnocení
Skvělá divadelní hra mého oblíbeného autora v podání paní Stašové bylo velkým zklamáním. Její pitvoření, grimasy a přehrávání spolu s šišláním bylo k nepřečkání. Představitel Jimmiho,vzhledem k pokročilému věku taky nebyl moc uvěřitelný, coby gay. Zkrátka přežít toto téměř 3 hodinové představení je doslova hrdinství. Chvílemi jsme litoval,že lahve, které se otevíral má pódiu, neputovaly do hlediště - to by se představení dalo přežít.
25.3.2023 | 13 hodnocení
Nemůžu jinak. Kristýna Daňhelová pravém nominovaná na Thálii. Po zhlédnutí jejího výkonu, který je jedním slovem fantastický diváka zamrzí, že ta cena nevyšla. Pěvecky suverénní a herecky též. Skvěle ji doplňuje Lukáš Janota. Orchestr hraje jak o život, ale to je v Mdb už zvykem. Jako rušivý element považuji Janu Musilovov. Scéna, která je temná a strohá je k danému titulu skvěle zvolena stejně tak kostýmy. Jane Eyrová je skvěle zvládnutý muzikál, který rozhodně stojí za návštěvu.
25.3.2023 | 110 hodnocení
25.3.2023 | 76 hodnocení
25.3.2023 | 294 hodnocení
T. Mašková - 80 %
E. Burešová - slabých 30 %
Je obrovský rozdíl mezi alternacemi. T. Mašková celé představení táhne, je výrazná, živelná, opravdová diva, kterou tento muzikál chce (navíc perfektně zazpíváno i přirozeně zahráno). Eva se ani nesnaží hrát, naprosto tam chybí charisma a v hromadných scénách je company viditelnější.
Bohužel se v Karlíně nepodařilo přiblížit zahraničním produkcím (takový West End z Hoštic) - kostýmy vypadají lacině, scéna není funkční a přestavby trvají dlouho. Nejlepší taneční scéna je přídavek.
Čermák dobrý, ale k těmto dívkám by to chtělo mladšího kolegu.
Režie zabila všechny nadějné dramatické části.
25.3.2023 | 294 hodnocení
25.3.2023 | 97 hodnocení
25.3.2023 | 97 hodnocení
25.3.2023 | 97 hodnocení

Další stránky: 1 2 3 4 5 > >>