Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 1. února 2020

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klubLéda (Manželskonemanželská povídka)19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloKomplic   první uvedení; vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Kubula a Kuba Kubikula15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicŠvagřičky   Divadlo NeoM19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Zločin a trest   PREMIÉRA19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk
hostuje: Jihočeské divadlo Č. Budějovice
Návod k přežití zombie apokalypsy19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Kubula a Kuba Kubikula15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou14:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrO vodníkovi z Čertovky15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
Pravda o 17/1119:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalacePlnou parou19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltZpívá a vypráví Soňa Červená   vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéZakopaný pes   Divadlo Marianny Arzumanové19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéJak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéOdvolání  náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínLegenda jménem Holmes15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Batacchio19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)Hrdinové19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec  náš tip!17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Elefantazie19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloPýcha a předsudek19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Malý princ20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSmolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství   VYPRODÁNO14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloBrouk v hlavě   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vzpomínky zůstanou19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCry Baby Cry  náš tip!   Anglické titulky19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Distheatranz [studio]Proces   Premiéra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub  19:30
Léda (Manželskonemanželská povídka)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo  19:30
Komplic   první uvedení; vyprodáno
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
Kubula a Kuba Kubikulavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez Hranic 19:00
Švagřičky   Divadlo NeoM
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Zločin a trest   PREMIÉRAvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk
hostuje: Jihočeské divadlo Č. Budějovice
 19:30
Návod k přežití zombie apokalypsyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 15:00
Kubula a Kuba Kubikulavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  14:30
Voda (a krev) nad vodouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Voda (a krev) nad vodouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Cylindr  15:00
O vodníkovi z Čertovkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo NoD
hostuje: 11:55
 19:30
Pravda o 17/11vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace  19:00
Plnou parouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Zpívá a vypráví Soňa Červená   vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné 19:30
Zakopaný pes   Divadlo Marianny Arzumanovévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  17:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  15:00
Legenda jménem Holmesvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Batacchiovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)  19:00
Hrdinovévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 17:00
Otec  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Elefantazievstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo  19:00
Pýcha a předsudekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Malý princvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo  14:00
Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  19:00
Brouk v hlavě   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vzpomínky zůstanouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   Anglické titulkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Distheatranz [studio] 19:00
Proces   Premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo