Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 28. ledna 2020

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klubUrna na prázdném jevišti19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloCo.media   v Anti.kvariátu, host Daniel Kroupa; vyprodáno20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Osiřelý západ19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Vernisáž20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Birlibánova podivuhodná cesta10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicLimonádový Joe   zrušeno19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla]Rockets and Bombs19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Františka Troníčka
soubor: Spolek LEK
My dva atak19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Birlibánova podivuhodná cesta10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichMoje hra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Brutál19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíPersony19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusDusík19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceBe My Baby - Buď moje bejby19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]PLI20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforMeToo19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltHousle   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Osiřelý západ19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéÉlektra   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéScott a Hem19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Isole19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)Můj nejlepší kamarád19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryFinnmark20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Panoptikum10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Idiot19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
Vím, že víš, že vím...19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Husitská trilogie (Jan Hus, Jan Žižka, Jan Roháč)19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Kouzelná země19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKytice  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Za krásu  náš tip!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAPrezentace studentů KATaP DAMU19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMisery19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
Třetí prst na levé ruce19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůHerec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny  náš tip!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hudbajky aneb Skrytý život nástrojů10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloPohřeb až zítra  náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Srdce patří za mříže19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaCimrman v říši hudby19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub  19:30
Urna na prázdném jevištivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo 20:00
Co.media   v Anti.kvariátu, host Daniel Kroupa; vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Osiřelý západvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Vernisážvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Birlibánova podivuhodná cestavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez Hranic  19:30
Limonádový Joe   zrušenovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla] 19:30
Rockets and Bombsvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Františka Troníčka
soubor: Spolek LEK
 19:00
My dva atakvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Birlibánova podivuhodná cestavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Moje hravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Brutálvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
Personyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Orfeus  19:00
Dusíkvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace  19:00
Be My Baby - Buď moje bejbyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
PLIvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Semafor  19:00
MeToovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Housle   vyprodáno
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Osiřelý západvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  19:00
Élektra   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Scott a Hemvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Isolevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)  19:00
Můj nejlepší kamarádvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
MeetFactory  20:00
Finnmarkvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 10:00
Panoptikumvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Idiotvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Vím, že víš, že vím...vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Husitská trilogie (Jan Hus, Jan Žižka, Jan Roháč)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Kouzelná zeměvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo  19:00
Kytice  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Za krásu  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio ALTA 19:30
Prezentace studentů KATaP DAMU
Studio DVA divadlo  19:00
Miseryvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
 19:30
Třetí prst na levé rucevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Hrdinů  20:00
Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon [malá scéna] 10:00
Hudbajky aneb Skrytý život nástrojůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Pohřeb až zítra  náš tip!   Anglické titulky; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Srdce patří za mříževstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Cimrman v říši hudbyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo