Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 11. ledna 2020

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Frýdlant - Kino]Zlatá husa11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubK.Š.E.F.T.19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Mladé Boleslavi]Vražda krále Gonzaga  náš tip!   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mikulášovy patálie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Jonáš a tingl tangl18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Audience20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]O pejskovi a kočičce15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]O pejskovi a kočičce15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVlasy (květiNOVÉ děti)14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVlasy (květiNOVÉ děti)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrHeidi, děvčátko z hor15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrOheň na hoře18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Deník zloděje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
Velké lásky v malém hotelu14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNora (Domeček pro panenky)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforDveře dokořán pro Marthu & Tenu Elefteriadu16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22
hostuje: LokVar
Tatínek 00210:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTrhni si, otče!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy patálie14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Jonáš a tingl tangl18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéNebe - peklo   pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéRelativita19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Ptačí cirkus   Divadlo Basta Fidli15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáFreud aneb Výklad snů   literární matiné15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kanibalky: Soumrak samců19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
Vím, že víš, že vím...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Vladař19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo [Divadlo Kámen]Poslední muž AKA Praktická příručka pro život v Praze v 21. století19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíNa houbách18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíNa houbách20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Putování ve větvích16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSaxana14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSaxana18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]O lásce čili Parle moi d´amour   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
Čarodějův učeň   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Agent tzv. společenský19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
Pan Hus aneb Tenkrát v Kostnici19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Frýdlant - Kino] 11:00
Zlatá husa
Činoherní klub  19:30
K.Š.E.F.T.
Dejvické divadlo [hrajeme v Mladé Boleslavi] 19:00
Vražda krále Gonzaga  náš tip!   zadáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 14:00
Mikulášovy patálie
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 18:00
Jonáš a tingl tangl
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Audience
Divadlo AHA! [Velká scéna] 15:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo Gong [Velká scéna] 15:00
O pejskovi a kočičce
Divadlo Kalich  14:30
Vlasy (květiNOVÉ děti)
Divadlo Kalich  19:00
Vlasy (květiNOVÉ děti)
Divadlo Cylindr  15:00
Heidi, děvčátko z hor
Divadlo Cylindr  18:00
Oheň na hoře
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Deník zloděje
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
 14:00
Velké lásky v malém hotelu
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Nora (Domeček pro panenky)
Divadlo Semafor 16:00
Dveře dokořán pro Marthu & Tenu Elefteriadu
Divadlo U22
hostuje: LokVar
 10:30
Tatínek 002
Divadlo Ungelt  19:00
Trhni si, otče!   vyprodáno
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 14:00
Mikulášovy patálie
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 18:00
Jonáš a tingl tangl
Divadlo v Dlouhé  17:00
Nebe - peklo   pro děti
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativita
Jatka78 15:00
Ptačí cirkus   Divadlo Basta Fidli
Městská divadla pražská 15:00
Freud aneb Výklad snů   literární matiné
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kanibalky: Soumrak samců
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Vím, že víš, že vím...
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Vladař
Pidivadlo [Divadlo Kámen] 19:30
Poslední muž AKA Praktická příručka pro život v Praze v 21. století
Pomezí  18:00
Na houbách
Pomezí  20:30
Na houbách
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 16:00
Putování ve větvích
Studio DVA divadlo  14:00
Saxana
Studio DVA divadlo  18:00
Saxana
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
O lásce čili Parle moi d´amour   VYPRODÁNO
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
 15:00
Čarodějův učeň   Pro děti
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Agent tzv. společenský
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
 19:00
Pan Hus aneb Tenkrát v Kostnici

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo