Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 10. ledna 2020

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínDIY: po tátovi19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Jeséniova]Norská pohádka09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubOsiřelý západ  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
Poprask na laguně aneb Když vypuknou sváry19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloInterview   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Plešatá zpěvačka18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Kytice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Krása a půvab perverzit21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Poprask na laguně aneb Když vypuknou sváry19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVlasy (květiNOVÉ děti)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraImprosurvival19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíPožitkáři  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
Zamilovaný sukničkář19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouHappy Chicken CZ - Drůbeží farma19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforOsvobozené divadlo Semafor19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTo mám ale kliku   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Plešatá zpěvačka18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Krása a půvab perverzit21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéSouborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéJeštěrka na slunci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaRozmarné léto20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Věřím a nenávidím20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíNa houbách18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíNa houbách20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Putování ve větvích   hrajeme školám09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Putování ve větvích   hrajeme školám10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSaxana19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Oscar pro Emily   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonUtíkejte, slečno Nituš19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
Lobby Hero19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Protest / Rest   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAGin Game19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Jánské Lázně]Lijavec19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
DIY: po tátovi
Buchty a loutky [Praha - MŠ Jeséniova] 09:30
Norská pohádka
Činoherní klub  19:30
Osiřelý západ  náš tip!
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
 19:30
Poprask na laguně aneb Když vypuknou sváry
Dejvické divadlo  19:30
Interview   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 18:00
Plešatá zpěvačka
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Kytice
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 21:00
Krása a půvab perverzit
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Poprask na laguně aneb Když vypuknou sváry
Divadlo Kalich  19:00
Vlasy (květiNOVÉ děti)
Divadlo Karla Hackera 19:30
Improsurvival
Divadlo Na zábradlí  19:00
Požitkáři  náš tip!
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Zamilovaný sukničkář
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Happy Chicken CZ - Drůbeží farma
Divadlo Semafor  19:00
Osvobozené divadlo Semafor
Divadlo Ungelt  19:00
To mám ale kliku   vyprodáno
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 18:00
Plešatá zpěvačka
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 21:00
Krása a půvab perverzit
Divadlo v Dlouhé  19:00
Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Ještěrka na slunci
Divadlo Viola  20:00
Rozmarné léto
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Otec  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Věřím a nenávidím
Pomezí  18:00
Na houbách
Pomezí  20:30
Na houbách
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 09:00
Putování ve větvích   hrajeme školám
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 10:30
Putování ve větvích   hrajeme školám
Studio DVA divadlo  19:00
Saxana
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Oscar pro Emily   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Utíkejte, slečno Nituš
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
 19:00
Lobby Hero
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Protest / Rest   vyprodáno
Vršovické divadlo MANA  19:30
Gin Game
Divadlo Járy Cimrmana [Jánské Lázně] 19:00
Lijavec

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo