Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 2. února 2020

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínDIY: po tátovi19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeNejmenší ze Sámů   Československé klacky; dětem 6+11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Klub Zasekávák]Neposlušná kůzlátka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubStrange Love   Divadlo Prima den; cyklus Činoherní klub uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16-20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
Orestes19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnCirkusový workshop pro batolata   Pro děti10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnFestival sólové tvorby pro děti 2020   Pro děti10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnPrincezna na hrášku   Dřevěné divadlo; + loutkářská dílna; Pro děti11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnHonza a drak   Dřevěné divadlo; + dílna Tvorba lektvaru; Pro děti16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnCirkusový workshop pro děti a rodiče   Pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloKomplic   I. PREMIÉRA; vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Docela velké divadlo
Brouk Pytlík11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíJistě, pane premiére!17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [Humpolec]Ferda mravenec - práce všeho druhu16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Orestes19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Františka TroníčkaHluboko v lese   Divadlo Tate iyumni16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrHeidi, děvčátko z hor16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Antieva19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: Jihočeské divadlo Č. Budějovice
Pod sněhem
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusHluboko v lese   Tate Iyumni16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [JT Promotion - host]
hostuje: JT Promotion
Dva nahatý chlapi14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceVzpoura nevěst19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec
soubor: Spitfire Company
Constellations III. My Son Is Looking to the Sun20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a HurvínkaPast na Hurvínka10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a HurvínkaPast na Hurvínka14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPřítelkyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [hosté]
hostuje: ostatní činoherní produkce
Milena má problém19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Komediograf
Zkurvení havlisti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéScott a Hem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10
soubor: Divadelní spolek Jedl
Zahradníček / Vše mé je tvé   Host, Premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínLegenda jménem Holmes15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Cabaret Bears Costume - Trygve Wakenshaw19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)
hostuje: Divadlo Anfas
Křemílek a Vochomůrka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)Úhlavní přátelé15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Ostatní sály]
hostuje: Studio Damúza
Houpací pohádky16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Misantrop19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Křehkosti, tvé jméno je žena20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloMoje tango14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo4 sestry   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůOči v sloup
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloZ pohádek tisíce a jedné noci   Pro děti; Dětské divadelní studio15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDobytí severního pólu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
DIY: po tátovi
Alfred ve dvoře 11:00
Nejmenší ze Sámů   Československé klacky; dětem 6+
Buchty a loutky [Praha - Klub Zasekávák] 16:00
Neposlušná kůzlátka
Činoherní klub 19:30
Strange Love   Divadlo Prima den; cyklus Činoherní klub uvádí
Činohra 16-20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
 19:30
Orestes{}
Cirkus Mlejn 10:00
Cirkusový workshop pro batolata   Pro děti
Cirkus Mlejn 10:00
Festival sólové tvorby pro děti 2020   Pro děti
Cirkus Mlejn 11:00
Princezna na hrášku   Dřevěné divadlo; + loutkářská dílna; Pro děti
Cirkus Mlejn 16:00
Honza a drak   Dřevěné divadlo; + dílna Tvorba lektvaru; Pro děti
Cirkus Mlejn 17:00
Cirkusový workshop pro děti a rodiče   Pro děti
Dejvické divadlo  19:30
Komplic   I. PREMIÉRA; vyprodáno
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Docela velké divadlo
 11:00
Brouk Pytlík{}
Divadlo Bez zábradlí  17:00
Jistě, pane premiére!
Divadlo D21 [Humpolec] 16:00
Ferda mravenec - práce všeho druhu
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Orestes
Divadlo Františka Troníčka 16:00
Hluboko v lese   Divadlo Tate iyumni
Divadlo Kalich  13:30
Voda (a krev) nad vodou
Divadlo Kalich  18:00
Voda (a krev) nad vodou
Divadlo Cylindr  16:00
Heidi, děvčátko z hor
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Antieva{}
Divadlo NoD
hostuje: Jihočeské divadlo Č. Budějovice
 19:30
Pod sněhem{
tip redaktora! Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa Tip od redaktorů: Lukáš Holubec, Jiří Landa}
Divadlo Orfeus 16:00
Hluboko v lese   Tate Iyumni
Divadlo Palace [JT Promotion - host]
hostuje: JT Promotion
 14:00
Dva nahatý chlapi{}
Divadlo Palace  19:00
Vzpoura nevěst
Divadlo Ponec
soubor: Spitfire Company
 20:00
Constellations III. My Son Is Looking to the Sun{}
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:30
Past na Hurvínka
Divadlo Spejbla a Hurvínka  14:00
Past na Hurvínka
Divadlo Ungelt  19:00
Přítelkyně
Divadlo v Celetné [hosté]
hostuje: ostatní činoherní produkce
 19:30
Milena má problém{}
Divadlo v Dlouhé
hostuje: Divadlo Komediograf
 19:00
Zkurvení havlisti{}
Divadlo v Řeznické  19:30
Scott a Hem
Divadlo X10
soubor: Divadelní spolek Jedl
 19:30
Zahradníček / Vše mé je tvé   Host, Premiéra{}
Hudební divadlo Karlín  15:00
Legenda jménem Holmes
Jatka78 19:30
Cabaret Bears Costume - Trygve Wakenshaw
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)
hostuje: Divadlo Anfas
 10:00
Křemílek a Vochomůrka{}
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)  15:00
Úhlavní přátelé
Národní divadlo [Ostatní sály]
hostuje: Studio Damúza
 16:00
Houpací pohádky{}
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Misantrop
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Křehkosti, tvé jméno je žena
Studio DVA divadlo  14:00
Moje tango
Studio DVA divadlo  19:00
4 sestry   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů  20:00
Oči v sloup
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
Švandovo divadlo 15:00
Z pohádek tisíce a jedné noci   Pro děti; Dětské divadelní studio
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dobytí severního pólu

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo