Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 10. února 2020

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínThelma a Selma  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
art4rent, z.s. [Divadlo Na Prádle]Ne/normální19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubJak je důležité míti Filipa   DIvadlo (v)Ochotných CHemiků; cyklus Činoherní klub uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Macbeth19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Audience20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Malá scéna]Míša Kulička09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Lakomá Barka10:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíTři muži na špatné adrese  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Válka s mloky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk
hostuje: Jihočeské divadlo Č. Budějovice
Zadržitelný vzestup Artura Uie19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Františka TroníčkaLapálie   KVK - Klub Vybrané Kultury19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Malá scéna]Míša Kulička09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Lakomá Barka10:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Příště ho zabiju sám!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichCarmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.   Vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraSplněná přání Jiřího Zbořila, tentokrát s Pavlem Trávníčkem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíPodivuhodný případ pana Holmese19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouRok na vsi19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecStatic - Benjamin MONKI Kuitenbrouwer   Festival Cirkopolis20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltRozpravy Milana Heina14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltDeštivé dny  náš tip!   zrušeno; Přeloženo na 8. 6. 2020.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Macbeth19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéTajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaVolnost, rovnost, gastronomie20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kupé v lese 83   talkshow; Café v lese20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Don’t Quijote   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
La Putyka  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)Už nikdy sám!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryFinnmark20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]60´s aneb šedesátky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Čapek  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Lazarus  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloPříběhy foyeru   ND+12:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloNová krev - Speed Dating: ND Gold vs. ND Gold20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíMilý Karle!17:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Hodně malá čarodějnice   hrajeme školám09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Hodně malá čarodějnice   hrajeme školám10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloHerečky (miluj blížneho svojho) - GUnaGu   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonKostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKurz negativního myšlení  náš tip!   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Pankrác ´45  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Trenér   host19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Divadlo A.Dvořáka Příbram
Splašené nůžky   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Thelma a Selma  náš tip!
art4rent, z.s. [Divadlo Na Prádle] 19:00
Ne/normální
Činoherní klub 19:30
Jak je důležité míti Filipa   DIvadlo (v)Ochotných CHemiků; cyklus Činoherní klub uvádí
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Macbeth
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Audience
Divadlo AHA! [Malá scéna] 09:00
Míša Kulička
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:15
Lakomá Barka
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Tři muži na špatné adrese  náš tip!
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Válka s mloky
Divadlo Disk
hostuje: Jihočeské divadlo Č. Budějovice
 19:30
Zadržitelný vzestup Artura Uie
Divadlo Františka Troníčka 19:30
Lapálie   KVK - Klub Vybrané Kultury
Divadlo Gong [Malá scéna] 09:00
Míša Kulička
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:15
Lakomá Barka
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
Příště ho zabiju sám!
Divadlo Kalich 19:00
Carmen Y Carmen - JT Promotion, s.r.o.   Vyprodáno
Divadlo Karla Hackera 19:00
Splněná přání Jiřího Zbořila, tentokrát s Pavlem Trávníčkem
Divadlo Na zábradlí  19:00
Podivuhodný případ pana Holmese
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 19:00
Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Rok na vsi
Divadlo Ponec 20:00
Static - Benjamin MONKI Kuitenbrouwer   Festival Cirkopolis
Divadlo Ungelt 14:00
Rozpravy Milana Heina
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny  náš tip!   zrušeno; Přeloženo na 8. 6. 2020.
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Macbeth
Divadlo v Dlouhé  19:00
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!   vyprodáno
Divadlo Viola  20:00
Volnost, rovnost, gastronomie
Divadlo Vosto5 20:00
Kupé v lese 83   talkshow; Café v lese
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Don’t Quijote   zrušeno
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
La Putyka  náš tip!
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)  19:00
Už nikdy sám!
MeetFactory  20:00
Finnmark
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
60´s aneb šedesátky
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Čapek  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Lazarus  náš tip!
Národní divadlo 12:30
Příběhy foyeru   ND+
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královny  náš tip!
Národní divadlo 20:00
Nová krev - Speed Dating: ND Gold vs. ND Gold
Pomezí 17:15
Milý Karle!
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 09:00
Hodně malá čarodějnice   hrajeme školám
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 10:30
Hodně malá čarodějnice   hrajeme školám
Studio DVA divadlo 19:30
Herečky (miluj blížneho svojho) - GUnaGu   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Kostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi
Švandovo divadlo  19:00
Kurz negativního myšlení  náš tip!   Anglické titulky
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Pankrác ´45  náš tip!
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Trenér   host
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Divadlo A.Dvořáka Příbram
 19:00
Splašené nůžky   zadáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo