Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 9. února 2020

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
art4rent, z.s. [Divadlo Na Prádle]Ne/normální   zrušeno!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Neposlušná kůzlátka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Neposlušná kůzlátka17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubSpolečenstvo vlastníků   Divadelní Sekce Praha; Cyklus Činoherní klub uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
Poprask na laguně aneb Když vypuknou sváry19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnCirkusový workshop pro děti a rodiče15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Terminus  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Chanson? Šanson!  náš tip!   zrušeno20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Městské divadlo v Mostě
Ať žijí duchové11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Městské divadlo v Mostě
Ať žijí duchové13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: agentura Harlekýn
Skleněný zvěřinec18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21Karneval s Pejskem a Kočičkou16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Pejsek a kočička16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Poprask na laguně aneb Když vypuknou sváry19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Františka TroníčkaHaló, Jácíčku!   Divadlo Orfeus / Divadlo PUK16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichMauglí13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBez předsudků19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrDěvčátko Momo16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraFerda Mravenec a jeho trampoty   Loutkové divadlo Jiskra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: Činoherní studio Bouře
Teď ne! aneb Na tohle teď není ta pravá chvíle17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Lidový kousek19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDOsamělost komiksových hrdinů  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo OrfeusHaló, Jácíčku!   HRAJEME V DIVADLE TRONÍČEK16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Caveman  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Semafor
hostuje: VIP Art Company
Můžem i s mužem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltDeštivé dny  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Terminus  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéNebe - peklo  náš tip!   pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10
soubor: Divadelní spolek Jedl
Pustina19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínDracula  náš tip!15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)Na kouzelném paloučku   Loudadlo10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)Hrdinové19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Lazarus  náš tip!14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáDopisy vnučce   literární matiné15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Revizor17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Lazarus  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Faust17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloAudiowalk: F.A.U.S.T. Corporation   ND+18:40Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Jsme v pohodě  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíDům v jabloních  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera Praha [SPOLEČENSKÝ DŮM PROSTĚJOV]Malý princ19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Hodně malá čarodějnice16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloBrouk v hlavě   VYPRODÁNO14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloKutloch aneb I muži mají své dny   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůSimona Babčáková a NO A!   Festival Na hlavu20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonBabička se vrací čili Dichtung und Wahrheit19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Neposlušná kůzlátka   Pro děti; vyprodáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Neposlušná kůzlátka   Pro děti; vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAOšklivé káčátko   Divadlo KaKá; dětské17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Šťastný vyvolený   host19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaČeské nebe   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
art4rent, z.s. [Divadlo Na Prádle] 19:00
Ne/normální   zrušeno!
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Neposlušná kůzlátka
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Neposlušná kůzlátka
Činoherní klub 19:30
Společenstvo vlastníků   Divadelní Sekce Praha; Cyklus Činoherní klub uvádí
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
 19:30
Poprask na laguně aneb Když vypuknou sváry
Cirkus Mlejn 15:00
Cirkusový workshop pro děti a rodiče
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Terminus  náš tip!
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Chanson? Šanson!  náš tip!   zrušeno
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Městské divadlo v Mostě
 11:00
Ať žijí duchové
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Městské divadlo v Mostě
 13:00
Ať žijí duchové
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: agentura Harlekýn
 18:00
Skleněný zvěřinec
Divadlo D21 16:00
Karneval s Pejskem a Kočičkou
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Pejsek a kočička
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Poprask na laguně aneb Když vypuknou sváry
Divadlo Františka Troníčka 16:00
Haló, Jácíčku!   Divadlo Orfeus / Divadlo PUK
Divadlo Kalich  13:30
Mauglí
Divadlo Kalich  19:00
Bez předsudků
Divadlo Cylindr  16:00
Děvčátko Momo
Divadlo Karla Hackera 10:00
Ferda Mravenec a jeho trampoty   Loutkové divadlo Jiskra
Divadlo Na Maninách
hostuje: Činoherní studio Bouře
 17:00
Teď ne! aneb Na tohle teď není ta pravá chvíle
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Lidový kousek
Divadlo NoD  19:30
Osamělost komiksových hrdinů  náš tip!
Divadlo Orfeus 16:00
Haló, Jácíčku!   HRAJEME V DIVADLE TRONÍČEK
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 19:00
Caveman  náš tip!
Divadlo Semafor
hostuje: VIP Art Company
 19:00
Můžem i s mužem
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny  náš tip!
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Terminus  náš tip!
Divadlo v Dlouhé  17:00
Nebe - peklo  náš tip!   pro děti
Divadlo X10
soubor: Divadelní spolek Jedl
 19:30
Pustina
Hudební divadlo Karlín  15:00
Dracula  náš tip!
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské) 10:00
Na kouzelném paloučku   Loudadlo
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)  19:00
Hrdinové
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 14:00
Lazarus  náš tip!
Městská divadla pražská 15:00
Dopisy vnučce   literární matiné
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 17:00
Revizor
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Lazarus  náš tip!
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 17:00
Faust
Národní divadlo 18:40
Audiowalk: F.A.U.S.T. Corporation   ND+
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Jsme v pohodě  náš tip!
Pomezí  19:30
Dům v jabloních  náš tip!
RockOpera Praha [SPOLEČENSKÝ DŮM PROSTĚJOV] 19:00
Malý princ
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 16:00
Hodně malá čarodějnice
Studio DVA divadlo  14:00
Brouk v hlavě   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo  19:00
Kutloch aneb I muži mají své dny   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů 20:00
Simona Babčáková a NO A!   Festival Na hlavu
Studio Ypsilon  19:30
Babička se vrací čili Dichtung und Wahrheit
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Neposlušná kůzlátka   Pro děti; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Neposlušná kůzlátka   Pro děti; vyprodáno
Vršovické divadlo MANA 17:00
Ošklivé káčátko   Divadlo KaKá; dětské
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Šťastný vyvolený   host
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
České nebe   zadáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo