Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 16. února 2020

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - KC Nová Beseda Klánovice]Kocour v botách16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubVÁVRA aneb všechno, co jste chtěli vědět o MARYŠE a báli jste se MRŠTÍKŮ zeptat - Divadýlko na dlani, Mladá Boleslav   cyklus Činoherní klub uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicBacha, pojišťováci!15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíArt17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
Rukojmí bez rizika16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVlasy (květiNOVÉ děti)13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaMalá vizita19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraFerda Mravenec a jeho trampoty   Loutkové divadlo Jiskra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Deník zloděje  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: Maso krůtí
Čekání na Kokota   Vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
Hvězdné manýry19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecInscenační porada - Jihočeské divadlo   HOST, festival Jižní spojka 202020:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforDveře dokořán pro Ondřeje Smeykala19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMiss Dietrich lituje  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéO líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéOdvolání  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínSestra v akci15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Heaven's Gate]Amerikánka  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)Cirkusácká pohádka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)Čas pod psa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Lindo, hop! [Malostranská beseda]Pingls aneb Hot Café Revue19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Sláva a pád krále Otakara  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Ostatní sály]
hostuje: Studio Damúza
Hodina modrých slonů16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Netrpělivost srdce  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Plukovník Švec20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA...Or to Be   premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSaxana11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloSaxana15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůPomocník Walser  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonSpálená 1619:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Agent tzv. společenský  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceFestival Špork   Geisslers Hofcomoedianten00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANATeror19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaVražda v salónním coupé16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaVražda v salónním coupé19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - KC Nová Beseda Klánovice] 16:00
Kocour v botách
Činoherní klub 19:30
VÁVRA aneb všechno, co jste chtěli vědět o MARYŠE a báli jste se MRŠTÍKŮ zeptat - Divadýlko na dlani, Mladá Boleslav   cyklus Činoherní klub uvádí
Divadlo Bez Hranic  15:00
Bacha, pojišťováci!
Divadlo Bez zábradlí  17:00
Art
Divadlo Gong [Velká scéna]
hostuje: agentura Harlekýn
 16:00
Rukojmí bez rizika
Divadlo Kalich  13:30
Vlasy (květiNOVÉ děti)
Divadlo Kampa  19:30
Malá vizita
Divadlo Karla Hackera 10:00
Ferda Mravenec a jeho trampoty   Loutkové divadlo Jiskra
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Deník zloděje  náš tip!
Divadlo NoD
hostuje: Maso krůtí
 19:30
Čekání na Kokota   Vyprodáno
Divadlo Palace
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Hvězdné manýry
Divadlo Ponec 20:00
Inscenační porada - Jihočeské divadlo   HOST, festival Jižní spojka 2020
Divadlo Semafor 19:00
Dveře dokořán pro Ondřeje Smeykala
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  17:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  náš tip!
Hudební divadlo Karlín  15:00
Sestra v akci
Jatka78 [Heaven's Gate] 19:30
Amerikánka  náš tip!
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)  10:00
Cirkusácká pohádka
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)  15:00
Čas pod psa
Lindo, hop! [Malostranská beseda] 19:00
Pingls aneb Hot Café Revue
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Sláva a pád krále Otakara  náš tip!
Národní divadlo [Ostatní sály]
hostuje: Studio Damúza
 16:00
Hodina modrých slonů
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Netrpělivost srdce  náš tip!
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Plukovník Švec
Studio ALTA  19:30
...Or to Be   premiéra
Studio DVA divadlo  11:00
Saxana
Studio DVA divadlo  15:00
Saxana
Studio Hrdinů  20:00
Pomocník Walser  náš tip!
Studio Ypsilon  19:30
Spálená 16
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Agent tzv. společenský  náš tip!
VILA Štvanice 00:00
Festival Špork   Geisslers Hofcomoedianten
Vršovické divadlo MANA  19:30
Teror
Divadlo Járy Cimrmana  16:00
Vražda v salónním coupé
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Vražda v salónním coupé

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo