Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 7. února 2020

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínLonely Horny Only19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeVlk šedivák   Tereza Říčanová; dětem 3+10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Norská pohádka17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubUjetá ruka (Behanding in Spokane)  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mrzák inishmaanský19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Kytice20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Romeo a Julie10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicPiš, Karl, Piš!   Divadlo VšeMožno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíČtyřlístek a talisman moci   Divadlo D515:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíBlbec k večeři19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk
hostuje: Kočovné divadlo Ad Hoc
Nové TV19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Františka TroníčkaShoes Jana Krause   Divadlo ZASETO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Romeo a Julie10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichJohanka z Arku19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraLotrando a Zubejda   Divadlo Pegas09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraLotrando a Zubejda   Divadlo Pegas10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat
soubor: Golden Archer Productions
Dva na houpačce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [Vila Štvanice]Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíPersony  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
Světáci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNora (Domeček pro panenky)  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecVýš   OBNOVENÁ PREMIÉRA10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforOsvobozené divadlo Semafor19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22
hostuje: agentura ADF
Shirley Valentine19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTrhni si, otče!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mrzák inishmaanský19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Matěj a čerti  náš tip!   vyprodáno09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéÉlektra  náš tip!   pouze prodej (online a v pokladně)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéRelativita  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaAdresát neznámý  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)Ani za milion!   Vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryStrážci občanského dobra 2   derniéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Žebrácká opera11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Premiéra mládí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Žebrácká opera19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Kouzelná země19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Za krásu  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Věřím a nenávidím20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
Třetí prst na levé ruce   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonSpálená 1619:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Norská pohádka   Pro děti; vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloSmrt mu sluší!   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Vyhnání Gerty Schnirch  náš tip!   ABO D19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Lonely Horny Only
Alfred ve dvoře 10:00
Vlk šedivák   Tereza Říčanová; dětem 3+
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Norská pohádka
Činoherní klub  19:30
Ujetá ruka (Behanding in Spokane)  náš tip!
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Mrzák inishmaanský
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Kytice
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Romeo a Julie
Divadlo Bez Hranic 19:30
Piš, Karl, Piš!   Divadlo VšeMožno
Divadlo Bez zábradlí 15:30
Čtyřlístek a talisman moci   Divadlo D5
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Blbec k večeři
Divadlo Disk
hostuje: Kočovné divadlo Ad Hoc
 19:30
Nové TV
Divadlo Františka Troníčka 19:00
Shoes Jana Krause   Divadlo ZASETO
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Romeo a Julie
Divadlo Kalich  19:00
Johanka z Arku
Divadlo Karla Hackera 09:00
Lotrando a Zubejda   Divadlo Pegas
Divadlo Karla Hackera 10:30
Lotrando a Zubejda   Divadlo Pegas
Divadlo Kolowrat
soubor: Golden Archer Productions
 19:30
Dva na houpačce
Divadlo Letí [Vila Štvanice] 20:00
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!
Divadlo Na zábradlí  19:00
Persony  náš tip!
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Světáci
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Nora (Domeček pro panenky)  náš tip!
Divadlo Ponec  10:00
Výš   OBNOVENÁ PREMIÉRA
Divadlo Semafor  19:00
Osvobozené divadlo Semafor
Divadlo U22
hostuje: agentura ADF
 19:30
Shirley Valentine
Divadlo Ungelt  19:00
Trhni si, otče!   vyprodáno
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Mrzák inishmaanský
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 09:00
Matěj a čerti  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Élektra  náš tip!   pouze prodej (online a v pokladně)
Divadlo v Řeznické  19:30
Relativita  náš tip!
Divadlo Viola  20:00
Adresát neznámý  náš tip!
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)  19:00
Ani za milion!   Vyprodáno
MeetFactory  20:00
Strážci občanského dobra 2   derniéra
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 11:00
Žebrácká opera
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Premiéra mládí
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Žebrácká opera
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Kouzelná země
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Za krásu  náš tip!
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Věřím a nenávidím
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: agentura ADF
 19:30
Třetí prst na levé ruce   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Spálená 16
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Norská pohádka   Pro děti; vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Smrt mu sluší!   Anglické titulky; vyprodáno
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
Olga (Horrory z Hrádečku)  náš tip!
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Vyhnání Gerty Schnirch  náš tip!   ABO D

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo