Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 29. ledna 2020

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín
hostuje: Kolonie, z.s.
Vztek19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře
hostuje: Handa Gote research & development
Dva sešity20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Ve Stínu]Kocour v botách09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubBratři Karamazovi19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Mrzák inishmaanský19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Politika správcovny20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaRusáci   English-friendly; #Studovna20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicBacha, pojišťováci!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství Toma Sawyera10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBáječná neděle v parku Crève Coeur19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaIMPRO Samé Vody19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraA do pyžam!   Divadlo bez debat19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: Činoherní studio Bouře
Intimní příběhy z Ráje19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíHamleti   ZADÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouZamilovaný Shakespeare19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecContemporary dance - lekce pro veřejnost18:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforŠest žen19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltHousle   vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mrzák inishmaanský19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéLidská tragikomedie  náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaNeumím jinak než láskou20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
Isole   zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Neviditelný19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Revizor19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Lazarus19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Misantrop19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloNová krev: Ticho! Filosofové po Wittgensteinovi20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíMilý Karle!17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAThe Very Moment - Anna Konjetzky19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
DNA   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůHerec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny  náš tip!20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Proměna aneb Řehoř už toho má dost19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloPěvecký workshop16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloBratr spánku   Anglické titulky19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  náš tip!   vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Robinsoni20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAGin Game19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaŠvestka   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín
hostuje: Kolonie, z.s.
 19:30
Vztekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Alfred ve dvoře
hostuje: Handa Gote research & development
 20:00
Dva sešityvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Buchty a loutky [Praha - MŠ Ve Stínu] 09:30
Kocour v botách
Činoherní klub  19:30
Bratři Karamazovivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Mrzák inishmaanskývstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Politika správcovnyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyeravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa  20:00
Rusáci   English-friendly; #Studovnavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez Hranic  19:30
Bacha, pojišťováci!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství Toma Sawyeravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Báječná neděle v parku Crève Coeurvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 19:30
IMPRO Samé Vodyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera 19:30
A do pyžam!   Divadlo bez debatvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Maninách
hostuje: Činoherní studio Bouře
 19:00
Intimní příběhy z Rájevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
Hamleti   ZADÁNO
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Zamilovaný Shakespearevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec 18:30
Contemporary dance - lekce pro veřejnostvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Semafor  19:00
Šest ženvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Housle   vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Mrzák inishmaanskývstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lidská tragikomedie  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Viola  20:00
Neumím jinak než láskou
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Isole   zadáno
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Neviditelnývstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Revizorvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 19:30
Lazarusvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Misantropvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 20:00
Nová krev: Ticho! Filosofové po Wittgensteinovivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pomezí 17:00
Milý Karle!
Studio ALTA 19:30
The Very Moment - Anna Konjetzkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:00
DNA   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů  20:00
Herec a truhlář Majer mluví o stavu své domoviny  náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Proměna aneb Řehoř už toho má dostvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo 16:00
Pěvecký workshop
Švandovo divadlo  19:00
Bratr spánku   Anglické titulkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  náš tip!   vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Robinsonivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA  19:30
Gin Gamevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Švestka   zadáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo