Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 22. ledna 2020

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínLonely Horny Only19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubZrada19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
Bratři Karamazovi18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloBrian   vyprodáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloJátra   vyprodáno20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Macbeth19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Dva špinavci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicKdy to bylo naposledy?   Divadlo Starbag19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [19.30]Cloud19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Bratři Karamazovi   veřejná generální zkouška18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Františka TroníčkaPodbrdští géniové aneb Cimrman nebyl sám   Scéna Montmartre19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
Normální debil19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichPro tebe cokoliv19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrKabaret Pepe19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraSplněná přání Jiřího Zbořila, tentokrát s Monikou Absolonovou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
Zámek   premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na ManináchSlečna Julie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíKorespondence V+W  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDSERIÁL S01E01 - Pilot   20 000 židů pod mořem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceJo, není to jednoduché19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouŽítkovské bohyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecContemporary dance - lekce pro veřejnost18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforSemafor má narozeniny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPan Halpern a pan Johnson  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Macbeth19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Auccasin a Nicoletta   vyprodáno09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Auccasin a Nicoletta10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéRomeo, Julie a tma19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaLidský hlas20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10Obchod na korze19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
La Putyka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Žebrácká opera19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]Sláva a pád krále Otakara20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloKrál Oidipús19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Oběd u Wittgensteina19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Kosmos20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo [Divadlo Kolowrat]Zámek19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTATohle všechno patří tobě vol. II   CreWCollective19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloPoprask na laguně   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
Rebelky   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůKacířské eseje20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonRusalka nejen podle Dvořáka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKurz negativního myšlení   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Dvě komedie v komedii20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaZáskok19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Lonely Horny Only
Činoherní klub  19:30
Zrada
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
 18:00
Bratři Karamazovi
Dejvické divadlo  19:30
Brian   vyprodáno
Dejvické divadlo  20:00
Játra   vyprodáno
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Macbeth
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Dva špinavci
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Bez Hranic 19:30
Kdy to bylo naposledy?   Divadlo Starbag
Divadlo D21 [19.30] 19:30
Cloud
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 18:00
Bratři Karamazovi   veřejná generální zkouška
Divadlo Františka Troníčka 19:00
Podbrdští géniové aneb Cimrman nebyl sám   Scéna Montmartre
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Elektrický Emil
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Kulturní portál.cz
 19:00
Normální debil
Divadlo Kalich  19:00
Pro tebe cokoliv
Divadlo Cylindr  19:30
Kabaret Pepe
Divadlo Karla Hackera 19:00
Splněná přání Jiřího Zbořila, tentokrát s Monikou Absolonovou
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
 19:30
Zámek   premiéra
Divadlo Na Maninách  19:00
Slečna Julie
Divadlo Na zábradlí  19:00
Korespondence V+W  náš tip!
Divadlo NoD 19:30
SERIÁL S01E01 - Pilot   20 000 židů pod mořem
Divadlo Palace  19:00
Jo, není to jednoduché
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Žítkovské bohyně
Divadlo Ponec 18:30
Contemporary dance - lekce pro veřejnost
Divadlo Semafor  19:00
Semafor má narozeniny
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Macbeth
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 09:00
Auccasin a Nicoletta   vyprodáno
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 10:30
Auccasin a Nicoletta
Divadlo v Dlouhé  19:00
Romeo, Julie a tma
Divadlo Viola  20:00
Lidský hlas
Divadlo X10  19:30
Obchod na korze
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
La Putyka
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Žebrácká opera
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie] 20:00
Sláva a pád krále Otakara
Národní divadlo  19:00
Král Oidipús
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Oběd u Wittgensteina
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Kosmos
Pidivadlo [Divadlo Kolowrat] 19:30
Zámek
Studio ALTA 19:30
Tohle všechno patří tobě vol. II   CreWCollective
Studio DVA divadlo  19:00
Poprask na laguně   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:30
Rebelky   VYPRODÁNO
Studio Hrdinů  20:00
Kacířské eseje
Studio Ypsilon  19:30
Rusalka nejen podle Dvořáka
Švandovo divadlo  19:00
Kurz negativního myšlení   Anglické titulky
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Dvě komedie v komedii
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Záskok

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo