Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 24. ledna 2020

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Plešatá zpěvačka18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Politika správcovny20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Krása a půvab perverzit21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSR10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicTohle není Maryša!   Divadlo Maškara19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Františka TroníčkaHovory   NATĚSNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSR10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichVoda (a krev) nad vodou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaHrobníkova nevěsta   Divadlo UJETO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraO třech neposlušných kůzlátkách   Divadlo Pruhované panenky09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraO třech neposlušných kůzlátkách   Divadlo Pruhované panenky10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
Bez otce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: Pantheon production
Pátek večer15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíEuropeana19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDOsamělost komiksových hrdinů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Cavewoman19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouFuk!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF]Bezruký Frantík19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforKdyby tisíc klarinetů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltTaneční hodiny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Plešatá zpěvačka18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Krása a půvab perverzit21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéO líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKonec stříbrného věku   Krátká Dlouhá / Start; pouze prodej (on-line a v pokladně)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéOdvolání  náš tip!   zadáno11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéVe smyčce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaU klavíru Václav Kopta20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
La Putyka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryPohlavní životy siamských dvojčat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Bez hany (Hommage à Hegerová)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Romeo a Julie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloManon Lescaut19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Zahrada20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [bytové divadlo Košická]Natašin sen  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo [Divadlo Kolowrat]Bez otce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPopel a náprstky18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPopel a náprstky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAsong lines: expedice 97/1819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloFunny Girl19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1]Vzpomínky zůstanou   VYPRODÁNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonProdaná nevěsta19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Kočkožrout   Premiéra; zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo
hostuje: agentura Harlekýn
Scény z manželského života   Koprodukce AH & ŠD19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
Vořezávátka20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Trenér   host19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana [Cimrman English Studio]The Stand In19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 18:00
Plešatá zpěvačka
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Politika správcovny
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 21:00
Krása a půvab perverzit
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSR
Divadlo Bez Hranic 19:30
Tohle není Maryša!   Divadlo Maškara
Divadlo Františka Troníčka 19:30
Hovory   NATĚSNO
Divadlo Gong [Velká scéna]
soubor: Divadlo AHA!
 10:00
Masaryk aneb z C.K. skrz T.G.M. do ČSR
Divadlo Kalich  19:00
Voda (a krev) nad vodou
Divadlo Kampa 19:00
Hrobníkova nevěsta   Divadlo UJETO
Divadlo Karla Hackera 09:00
O třech neposlušných kůzlátkách   Divadlo Pruhované panenky
Divadlo Karla Hackera 10:30
O třech neposlušných kůzlátkách   Divadlo Pruhované panenky
Divadlo Kolowrat
hostuje: Pidivadlo
 19:30
Bez otce
Divadlo Na Maninách
hostuje: Pantheon production
 15:00
Pátek večer
Divadlo Na zábradlí  19:00
Europeana
Divadlo NoD  19:30
Osamělost komiksových hrdinů
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 19:00
Cavewoman
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Fuk!
Divadlo pod Palmovkou [Studio PalmOFF] 19:30
Bezruký Frantík
Divadlo Semafor  19:00
Kdyby tisíc klarinetů
Divadlo Ungelt  19:00
Taneční hodiny
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 18:00
Plešatá zpěvačka
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 21:00
Krása a půvab perverzit
Divadlo v Dlouhé  10:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Konec stříbrného věku   Krátká Dlouhá / Start; pouze prodej (on-line a v pokladně)
Divadlo v Řeznické  11:00
Odvolání  náš tip!   zadáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Ve smyčce
Divadlo Viola 20:00
U klavíru Václav Kopta
Jatka78
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
La Putyka
MeetFactory  20:00
Pohlavní životy siamských dvojčat
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Bez hany (Hommage à Hegerová)
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Romeo a Julie
Národní divadlo  19:00
Manon Lescaut
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Zahrada
OLDstars [bytové divadlo Košická] 20:00
Natašin sen  náš tip!
Pidivadlo [Divadlo Kolowrat] 19:30
Bez otce
Pomezí  18:00
Popel a náprstky
Pomezí  20:00
Popel a náprstky
Studio ALTA  19:30
song lines: expedice 97/18
Studio DVA divadlo  19:00
Funny Girl
Studio DVA divadlo - Malá scéna [Malá scéna, Na Perštýně 6, Praha 1] 19:30
Vzpomínky zůstanou   VYPRODÁNO
Studio Ypsilon  19:30
Prodaná nevěsta
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Kočkožrout   Premiéra; zadáno
Švandovo divadlo
hostuje: agentura Harlekýn
 19:00
Scény z manželského života   Koprodukce AH & ŠD
VILA Štvanice
soubor: Tygr v tísni
 20:00
Vořezávátka
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Trenér   host
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana [Cimrman English Studio] 19:00
The Stand In

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo