Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 5. února 2020

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvořeTamura20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Koloděje]Zlatá husa09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubK.Š.E.F.T.  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
Višňový sad19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné]Srpen v zemi indiánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici]Slovácko sa nesúdí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! [Velká scéna]Dobrodružství kocoura Modroočka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicVražda sexem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíKdes to byl(a) v noci?19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Zločin a trest   PREMIÉRA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Višňový sad19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Františka TroníčkaLapálie   KVK - Klub Vybrané Kultury19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Gong [Velká scéna]Dobrodružství kocoura Modroočka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo GongObraz   vystoupení absolventů hereckých kurzů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichDon Quijote19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrAnna Karenina  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Maninách
hostuje: Činoherní studio Bouře
Cena za něžnost19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíCizinec aneb Člověk je tak jako tak vždycky trochu vinen19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceRodina je základ státu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouPusťte Donnu k maturitě!  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouŽítkovské bohyně  náš tip!   Zrušeno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecContemporary dance - lekce pro veřejnost18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforSemafor má narozeniny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPan Halpern a pan Johnson  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Srpen v zemi indiánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéNebe - peklo  náš tip!   pro děti; vyprodáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKabaret Kainar - Kainar  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéSejdeme se pod vocasem aneb Tak jsme tu žili   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaNovecento (Magické piáno)  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [6-16]
hostuje: Divadlo 6-16
Bull19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)Chvilková slabost19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Elefantazie  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
Amazonky  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloSen čarovné noci  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Proslov k národu  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAKde identita má?   + diskuse „Lepší život?“19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
Klíště   VYPRODÁNO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloBez urážky nikdo neodejde19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Trutnov]Utíkejte, slečno Nituš19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Next Picture
Lordi /The Lords/  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Slušný člověk   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAMatka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Nový Jičín / Beskydské divadlo]České nebe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Naivní divadlo Liberec
O hodině navíc aneb Potlach v hustníku   ABO B19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře  20:00
Tamura
Buchty a loutky [Praha - MŠ Koloděje] 09:30
Zlatá husa
Činoherní klub  19:30
K.Š.E.F.T.  náš tip!
Činohra 16:20 [Divadlo Disk]
hostuje: Divadlo Disk
 19:30
Višňový sad
Divadelní spolek Kašpar [Divadlo v Celetné] 19:30
Srpen v zemi indiánů
Divadelní spolek Kašpar [Klubovna v Jindřišské ulici] 20:00
Slovácko sa nesúdí
Divadlo AHA! [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo Bez Hranic  19:30
Vražda sexem
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Kdes to byl(a) v noci?
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Zločin a trest   PREMIÉRA
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Višňový sad
Divadlo Františka Troníčka 19:30
Lapálie   KVK - Klub Vybrané Kultury
Divadlo Gong [Velká scéna] 10:00
Dobrodružství kocoura Modroočka
Divadlo Gong 19:00
Obraz   vystoupení absolventů hereckých kurzů
Divadlo Kalich  19:00
Don Quijote
Divadlo Cylindr  19:30
Anna Karenina  náš tip!
Divadlo Na Maninách
hostuje: Činoherní studio Bouře
 19:00
Cena za něžnost
Divadlo Na zábradlí  19:00
Cizinec aneb Člověk je tak jako tak vždycky trochu vinen
Divadlo Palace  19:00
Rodina je základ státu
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Pusťte Donnu k maturitě!  náš tip!
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Žítkovské bohyně  náš tip!   Zrušeno
Divadlo Ponec 18:30
Contemporary dance - lekce pro veřejnost
Divadlo Semafor  19:00
Semafor má narozeniny
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Srpen v zemi indiánů
Divadlo v Dlouhé  10:00
Nebe - peklo  náš tip!   pro děti; vyprodáno
Divadlo v Dlouhé  19:00
Kabaret Kainar - Kainar  náš tip!   vyprodáno
Divadlo v Řeznické  19:30
Sejdeme se pod vocasem aneb Tak jsme tu žili   zrušeno
Divadlo Viola  20:00
Novecento (Magické piáno)  náš tip!
Jatka78 [6-16]
hostuje: Divadlo 6-16
 19:30
Bull
Komorní divadlo Kalich (Divadlo v Rytířské)  19:00
Chvilková slabost
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Elefantazie  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Oddací list
Městská divadla pražská [Divadlo Komedie]
hostuje: Lenka Vagnerová & Company
 19:30
Amazonky  náš tip!
Národní divadlo  19:00
Sen čarovné noci  náš tip!
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Proslov k národu  náš tip!
Studio ALTA  19:30
Kde identita má?   + diskuse „Lepší život?“
Studio DVA divadlo
hostuje: Divadlo Bolka Polívky
 19:00
Klíště   VYPRODÁNO
Studio DVA divadlo 19:30
Bez urážky nikdo neodejde
Studio Ypsilon [Trutnov] 19:00
Utíkejte, slečno Nituš
Švandovo divadlo [velký sál]
hostuje: Next Picture
 19:00
Lordi /The Lords/  náš tip!   vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Slušný člověk   vyprodáno
Vršovické divadlo MANA  19:30
Matka
Divadlo Járy Cimrmana [Nový Jičín / Beskydské divadlo] 19:00
České nebe
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
hostuje: Naivní divadlo Liberec
 19:00
O hodině navíc aneb Potlach v hustníku   ABO B

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo