Chybová zpráva

  • Deprecated function: mysql_query(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead ve funkci navigace() (řádek: 6 v souboru /www/doc/www.i-divadlo.cz/www/pages/navigace.php).
  • Warning: mysql_query(): No such file or directory ve funkci navigace() (řádek: 6 v souboru /www/doc/www.i-divadlo.cz/www/pages/navigace.php).
  • Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established ve funkci navigace() (řádek: 6 v souboru /www/doc/www.i-divadlo.cz/www/pages/navigace.php).
  • Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given ve funkci navigace() (řádek: 7 v souboru /www/doc/www.i-divadlo.cz/www/pages/navigace.php).

Hodnocení

Pro zobrazení hodnotících přehledů vyberte záložku a vyhledejte požadované divadlo / soubor. Kliknutím přehled otevřete.
Omezení typu inscenace:
Regiony

Praha

 

Divadlo Lávka

Jaroslav Dušek

Inscenace: Premiéra:  Redakce: Uživatelé:Recenze:Nejbližší termíny:
Čtyři dohody
17.10.2004 
73 % 87 % 6.4.
Pátá dohoda
 
70 % 78 % 7.4.

VIP Art Company

Inscenace: Premiéra:  Redakce: Uživatelé:Recenze:Nejbližší termíny:
Můžem i s mužem
5.3.2018 
53 %
Pozn.:
Uvedené procentní hodnocení u inscenací je automaticky vypočteným a podle matematických pravidel zaokrouhleným průměrem z hodnocení členů redakce a uživatelů tohoto portálu.
V tabulce se zobrazují pouze inscenace aktuálního repertoáru divadla.
Nejbližší termíny představení se zobrazují pouze u divadel, která využívají službu zařazení měsíčních programových přehledů, resp. jsou-li tyto přehledy k dispozici.


Hodnocení inscenací redakcí

Jaroslav Dušek

Inscenace:
Jiří
Landa
Michal
Novák
Helena
Grégrová
Veronika
Boušová
70 % 80 % 70 % 70 %
70 %