Anketa 2018 - redakční volba

Zobrazit výsledky pro kategorii:

Nejlepší mužský herecký výkon roku 2018

Činohra
V této kategorii došlo ke shodnému počtu hlasů, vyrovnaný výsledek přineslo i následné aklamační hlasování, a proto vyhlašujeme dva vítěze.
Jan Vlasák
Jan Vlasák
Něco za něco (Divadlo pod Palmovkou Praha)
Role: Kníže Vincentio
Premiéra: 27.1.2018
Alternativa
Radim Vizváry
Radim Vizváry
VIP (Mime Prague)
Role: sólo
Premiéra: 11.5.2018
Muzikál
Tomáš Vaněk
Tomáš Vaněk
Tick, tick ...BOOM! (art4rent, z.s.)
Role: Jon
Premiéra: 15.2.2018

Další nominace

Činohra | Alternativa | Muzikál
Činohra
Aleš Bílík
Aleš Bílík
Idiot (Městská divadla pražská)
Role: Kníže Lev Nikolajevič Myškin
Premiéra: 10.3.2018
Jan Hájek
Jan Hájek
Mýcení (Divadlo Na zábradlí Praha)
Role: Thomas
Premiéra: 16.3.2018
Josef Kaluža
Josef Kaluža
Zabiják Joe (Komorní scéna Aréna Ostrava)
Role: Joe Cooper, zabiják
Premiéra: 9.6.2018
Milan Ligač
Milan Ligač
Teď mě zabij (Městské divadlo Mladá Boleslav)
Role: Joey Sturdy
Premiéra: 23.2.2018
Norbert Lichý
Norbert Lichý
Maryša (Divadlo Petra Bezruče Ostrava)
Role: Lízal
Premiéra: 26.1.2018
Radúz Mácha
Radúz Mácha
Netrpělivost srdce (Národní divadlo Praha)
Role: Anton Hofmiller
Premiéra: 8.11.2018
Martin Myšička
Martin Myšička
Elegance molekuly (Dejvické divadlo Praha)
Role: Antonín Holý
Premiéra: 7.4.2018
David Novotný
David Novotný
Hraběnka (Divadlo Palace Praha)
Role: Alois, komorník
Premiéra: 4.5.2018
Saša Rašilov
Saša Rašilov
Faust (Národní divadlo Praha)
Role: Mefisto
Premiéra: 15.3.2018
Miroslav Táborský
Miroslav Táborský
Relativita (Divadlo v Řeznické Praha)
Role: Albert Einstein
Premiéra: 9.11.2018
Alternativa
V této kategorii redakce další nominaci neudělila.

Muzikál

Ostatní navrhované nominace

Marek Cisovský - Tři sestry (Komorní scéna Aréna Ostrava), Tomáš Drápela - Téměř dokonalá láska (Jihočeské divadlo Č. Budějovice), Richard Fiala - Den závislosti (Divadlo Letí Praha), Petr Halíček - Neslušní (Komorní činohra Praha), Laco Hudec Šubrt - Kočky (Národní divadlo moravskoslezské Ostrava), Pavel Klimenda - Sweeney Todd - Ďábelský lazebník z Fleet Street (Divadlo J. K. Tyla Plzeň), Michael Kluch - Freddie - Concert show (Divadlo Radka Brzobohatého Praha), Robert Mikluš - Pusťte Donnu k maturitě! (Divadlo pod Palmovkou Praha), Milan Mikulčík - Sedmé nebe (Divadlo pod Palmovkou Praha), Martin Myšička - Vražda krále Gonzaga (Dejvické divadlo Praha), Milan Němec - Kalibův zločin (Východočeské divadlo Pardubice), Pavel Neškudla - Psí dny (MeetFactory Praha), Pavel Oubram - Elity (Jihočeské divadlo Č. Budějovice), Tomáš Pavelka - Agent tzv. společenský (Testis Praha), Kristian Pekar - Horečka sobotní noci (Městské divadlo Brno), Jan Plouhar - Děkujeme, že zde kouříte (Činoherní studio Ústí nad Labem), Petr Pochop - Svatojánská noc (Divadlo D21 Praha), Boleslav Polívka - Lakomec (Městské divadlo Brno), Pavel Rímský - Poslední sezení u doktora Freuda (Divadlo v Řeznické Praha), Marek Taclík - Pravda (Divadlo Na Fidlovačce Praha), Ivan Trojan - Vražda krále Gonzaga (Dejvické divadlo Praha), Ivan Trojan - Elegance molekuly (Dejvické divadlo Praha), Jiří Miroslav Valůšek - Thyestes (Divadlo U stolu Brno), Lukáš Vlček - Monty Python’s Spamalot (Městské divadlo Brno), Jakub Žáček - Mýcení (Divadlo Na zábradlí Praha), Vlastimil Žwak - Zabiják Joe (Pidivadlo)