Městská divadla pražská [Divadlo ABC]

Vím, že víš, že vím...

Premiéra: 7.3.2015 | 2:30
Inscenace agentury Harlekýn uváděná ve spolupráci s Městskými divadly pražskými.
Spolupráce na původním filmovém scénáři: Augusto Caminito. Překlad: Karina I. Havlů. Výprava: Michaela Červenková. Úprava a režie: Vladimír Strnisko.
Divadelní podoba úspěšného filmu, lehká komedie závažného obsahu. Na počátku je pouhý omyl. Soukromý detektiv si splete sledovanou osobu a místo manželky prominentního politika začne sledovat úplně obyčejnou rodinu. Co se skrývá pod pokličkou zdánlivě všedních dní všedního manželského páru středních let? Mnoho všelijakých drobných tajemství, která vedou k nedorozumění a vzájemnému odcizení. Co se stane, když člověk začne na svůj život pohlížet očima těch druhých? Vědět, znamená pochopit a pochopit dává šanci napravit...
  
Městská divadla pražská
Hodnocení inscenace
Redakce
20 %
Uživatelé
47 %
kontroverzní inscenace (28.)
47871000
Hodnocení redakce
Helena Grégrová 20 %
Jiří Landa 20 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
28.9.St19:00 vstupenky
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] | + PROHLÍDKA ZÁKULISÍ
17.10.Po19:00 vstupenky
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]
31.12.So14:00 vstupenky
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] | Silvestrovské představení
31.12.So18:00 vstupenky
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] | Silvestrovské představení

Volby

Hodnocení (88)

HODNOCENÍ REDAKCE
Helena Grégrová  20 %
(zadáno: 30.4.2015, počet hodnocení: 1502)
+ přínosný / zajímavý komentář
(+1)
15 %. Vidět právě Simonu Stašovou klesnout tak hluboko pod hladinu elementárního vkusu, je zážitek věru tristní. Spolu s kolegou Jiřím Landou bych ráda věřila v nedorozumění, obávám se ale daleko smutnější reality.. :/
Jiří Landa  20 %
(zadáno: 29.4.2015, počet hodnocení: 2928)
+ přínosný / zajímavý komentář
(+4)
15% I přes zhlédnutí této inscenace pro mě zůstává S. Stašová jednou z nejlepších českých hereček. Tohle prostě muselo být nějaké velmi nešťastné nedorozumění, jinak si to prostě nedokážu vysvětlit...
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Hubert  0 %
(zadáno: 18.1.2022, počet hodnocení: 15)
přínosný / zajímavý komentář
Pravděpodobně nejhorší představení, jaké jsem kdy viděl. Tedy alespoň do přestávky, víc jsem nevydržel. Kombinace prázdného, hloupého textu, kde asi ani není co hrát s křečovitě přehrávajícími herci. Simona Stašová nejspíš chtěla trumfnout matku v rolích Křemílka a Vochomůrky a tak tomu zcela přizpůsobila projev. Dlouhý s ní v trapnosti zdatně soutěžil. Co říct víc? Zaujalo mě, že za poměrně vysokou cenu uvádí městem dotované divadlo takový hnus. Vždycky jsem si myslel, že dotace divadlům mají sloužit k tomu aby uváděly kvalitnější kusy a třebas i za nižší cenu. Tady to bylo přesně opačně.
Monty70  70 %
(zadáno: 9.1.2022, počet hodnocení: 187)
přínosný / zajímavý komentář
Zájezdové představení určené pro většinového diváka, který se chce v divadle především pobavit a odreagovat. Komedie, která za léta, která je uváděná stále vzbuzuje emoce. Jedni ji kritizují, druzí vychvalují. Neustále vyprodaná představení svědčí ve prospěch druhé skupiny.
Teddy  70 %
(zadáno: 5.12.2021, počet hodnocení: 216)
přínosný / zajímavý komentář
I když se nepovažuji za milovníka pokleslých bulvárních komedií, tak tahle se mi líbila. Nicméně je pravda, že Simona Stašová by mohla mluvit normálně. Michal Dlouhý tato hraje vždy a mě se to líbí. Zapadalo to do hry.
Romana35  70 %
(zadáno: 9.11.2021, počet hodnocení: 253)
přínosný / zajímavý komentář
Tohle je kontroverzní hra se vším všudy. Dělí diváky na ty, kteří představení zatracují a na ty, kterým se líbí. Pokud se oprostíte od poněkud svérázného hraní a mluvy Simona Stašové, hru si užijete. Michal Dlouhý mi přišel ve své roli přirozenější, on tak hraje všude, tak jsem si na to již asi zvykla. Divadelní hra má ukázat vztahy v typické italské domácnosti. Že je hra pojatá takto, je sporné, nicméně své diváky si najde. Na našem představení byl ke konci standing ovation, takže asi nebudu sama, komu se hra líbila.
Lenin79  10 %
(zadáno: 23.10.2021, počet hodnocení: 20)
přínosný / zajímavý komentář
Jedno z nejhorších představení, co jsem viděla. Styděla jsem se za herce. Z p.Dlouhého tekly hektolitry potu, což bylo poměrně nechutné. Trapné, trapné, trapné. Škoda peněz.
Ivo Železný  30 %
(zadáno: 8.7.2021, počet hodnocení: 282)
přínosný / zajímavý komentář
Další ztracený večer. Velmi podřadný text, no, abych vynechal kaši, hloupý. Tuctová "komedie", jakých se po našich scénách potácí hafo. Režisér ho upravil a snažil se ho vylepšit tím, že z něj udělal zájezdovou řachandu. No, dal tomu korunu. Výsledný dojem je, že hraje podřadná šmíra. Michal Dlouhý to víceméně ustál, protože z přehrávání si udělal značku a většinou ke svému i k diváckému prospěchu. Ovšem líto mi bylo Simony Stašové. A hodně. Ta šmíra je na ní. Většina amatérských divadel, která jsem viděl poslední roky, podala mnohem lepší výkony.
Natalie  10 %
(zadáno: 4.12.2019, počet hodnocení: 18)
přínosný / zajímavý komentář
Představení jsem viděla v rámci firemní akce. Musím uznat, že samotná zápletka a některé vtipy byly dobré. Bohužel to takto vnímám spíše zpětně, neboť při představení mi vzhledem k přehrávání herců do smíchu nebylo. Zajímavé bylo, že v předtáčce z Říma mluví Simona Stašová ?normálně?, tj ne tak afektovaně jako v během celého představení. Možná to tedy nebyl původní režijní záměr? Třeba se afektovanost líbila publiku, tak pár změn intonace rozšířila na celé představení? Co se na tom vlastně publiku líbilo? Vnímá společnost některé ženy opravdu takto?
Atram  30 %
(zadáno: 23.10.2019, počet hodnocení: 12)
přínosný / zajímavý komentář
Asi jsem nepochopila záměr režie. To přehrávání a pitvoření přece nemá s Italy nic společného. Nelíbilo se mi to. 30% dávám za vysoké nasazení herců, i když za mě bylo zbytečné.
Vyjola@gmail.com  50 %
(zadáno: 16.10.2019, počet hodnocení: 9)
přínosný / zajímavý komentář
Moc jsem se těšila, ale bohužel mi dialogy nepřipadaly vtipné..
Sabina92  100 %
(zadáno: 26.4.2019, počet hodnocení: 39)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělá Simona Stašová, skvělý Michal Dlouhý. Skvěle odehrané, s naprostým nasazením. Ani chvilku jsme se nenudili, samá akce, žádné hluché místo. Bavili jsme se od začátku do konce. Paní Stašová hraje divadelní role svým způsobem. Jinak, než jsme zvyklí z filmu, či televize. To samé p. Dlouhý. Když se dají dohromady, vznikne naprosto úžasný herecký koncert, který nebere konce. Brilantní výkony, které chvílemi připomínají komedie s francouzským komikem Louis de Fun?sem. Liberecké publikum se odvděčilo za úžasný zážitek potleskem ve stoje. Pokud se chcete výborně pobavit a zasmát, doporučuji!
JirkaS  70 %
(zadáno: 15.4.2019, počet hodnocení: 240)
přínosný / zajímavý komentář
Komedie, která mě zaujala, překvapila, pobavila a nenudila. Michal Dlouhý hraje naplno, jak jsem od něj zvyklý a jak to u něj mám rád. Simona Stašová nabízí velmi expresivní herecký projev a občas velmi podivnou hlasovou intonaci, ale sem se to skvěle hodí. Když Itálie, tak opravdová! Andrea Daňková a Vasil Fridrich pak už jen skvěle dotváří výsledný dojem, který je, k mému překvapení, velice pozitivní. Dějové má totiž inscenace co nabídnout a nedokázal jsem odhadnout předem vývoj příběhu. A o to více jsem si to užil. Není to sice velké umění, ale pobaví to! /11.4.2019 v Č. Budějovicích/
BloggarSumec  20 %
(zadáno: 30.3.2019, počet hodnocení: 55)
přínosný / zajímavý komentář
Těch 20% je za herecký výkon Andrei Daňkové, která jediná je přirozená a nepřehrává. Ostatní je katastrofa, od paní Stašové až po pana Dlouhého, jedna veliká herecká křeč. Škoda. Jen nechápu jak se tomu diváci smějí a hýkají blahem.
Plšík  60 %
(zadáno: 5.3.2019, počet hodnocení: 661)
přínosný / zajímavý komentář
55%
Anna737  80 %
(zadáno: 7.11.2018, počet hodnocení: 11)
přínosný / zajímavý komentář
Po přečtení komentářů u tohoto představení, jsem dlouho přemýšlela, zda-li ho mám navštívit. A světe div se, dlouho jsem se tak nepobavila. Skvělá akční crazy komedie řízlá italským temperamentem Simony Stašové. Divadlo "křičelo" smíchy a já s ním. Díkybohu za tak skvělé komedie.
MIR  70 %
(zadáno: 12.9.2018, počet hodnocení: 56)
přínosný / zajímavý komentář
Po přečtení recenzí jsme si říkali co nás bude čekat, ale bylo to nakonec milé překvapení. Výborné herecké výkony, děj měl spád.
Zuzanan1  40 %
(zadáno: 26.6.2018, počet hodnocení: 34)
přínosný / zajímavý komentář
Na tohle představení jsem se hodně těšila a byla i připravená na přehrávání Dlouhého a Stašové, ale uznávám, že ho bylo až příliš, stejně jako laciného humoru. Co jsem ale vůbec nepochopila - byla nepřirozená stylizace a artikulace Stašové. Její nápad nebo režisérský záměr? V každém případě rušivé a a dávám proto nízké ohodnocení.
Mr.Schaffer  80 %
(zadáno: 17.5.2018, počet hodnocení: 59)
přínosný / zajímavý komentář
Pokud na tuto inscenaci přichází divák do divadla s očekáváním bláznivé opravdu italské tragikomedie, troufám si říci, že nemůže odcházet nespokojen. Simona Stašová i Michal Dlouhý jsou výjimeční a je vidět, jak si hraní užívají.
Kvapnik25  30 %
(zadáno: 20.4.2018, počet hodnocení: 59)
přínosný / zajímavý komentář
Zklamání! Laciný humor a bohužel přehrávání Simony Stašové.
Lenkad  20 %
(zadáno: 28.2.2018, počet hodnocení: 61)
přínosný / zajímavý komentář
Je mi líto, ale toto ze strany herců přehrávané představení až někam do úrovně hysterie se mi vůbec nelíbilo. Herci na sebe snad ani minutu nemluvili normálně, celé to byl přehnaný afektovaný řev. Kdybych tam byla sama, tak po přestávce odejdu. A to mám Michala Dlouhého a Simonu Stašovou opravdu jako herce ráda. Toto se ale nepovedlo.
Atribut  10 %
(zadáno: 22.2.2018, počet hodnocení: 79)
přínosný / zajímavý komentář
(+2)
stašová přestala hrát v kamenných divadlech a zůstaly jí jen zájezdovky. zkazila se. reakce publika na přehrávání jí asi těšily tolik, že ztratila soudnost. tady byla úplně mimo. dlouhý se držel líp, ale občas se k tomu snížil taky. neflákají to, dali si práci, úplná šmíra to není. režisér je však neukačoval do únosnejch mezí. ale jde tuhle dvojku vůbec zkrotit?
Mondi.h  0 %
(zadáno: 21.2.2018, počet hodnocení: 31)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Měla jsem chuť odejít ještě před přestávkou, něco tak hrozného jsem snad ještě neviděla. Paní Stašovou mám ráda, ale vůbec nechápu, proč se sníží k něčemu takovému, pitvoření hlasu nedávalo smysl a ani nebylo k smíchu očividně velmi špatná režie. Ještě jsem nezažila, aby mi z představení bylo fyzicky špatně.
Anah  40 %
(zadáno: 1.2.2018, počet hodnocení: 184)
přínosný / zajímavý komentář
Hodně přehrávané výkony obou protagonistů mě tentokrát moc nenadchly, ale nevím možná to byl záměr. Pro mě ale nízké hodnocení i za dost plytký příběh
Leafeltova  90 %
(zadáno: 22.1.2018, počet hodnocení: 111)
přínosný / zajímavý komentář
skvělé představení, úžasné výkony herců
Fedorocko  80 %
(zadáno: 18.12.2017, počet hodnocení: 650)
přínosný / zajímavý komentář
A tak ale dobrý. Nemohu souhlasit s názory redakce.Michal Dlouhý naprosto skvělý, Simona Stašová zřejmě plnila režisérův záměr a v tom případě rovněž výborná.Určitě to nemuselo každému sednout, i mě by vyhovovalo někdy ubrat z jejího projevu,ale budiž.Role to vyžadovala,tak to tam bylo. Za mě spokojenost a hodně dobré pobavení.
Vyjola  50 %
(zadáno: 19.11.2017, počet hodnocení: 11)
přínosný / zajímavý komentář
Pro mne zklamání ač oba mám oba herce velice ráda. Nepřesvědčivé a velmi přehrávané.. humoru málo.
Antonio  90 %
(zadáno: 11.10.2017, počet hodnocení: 99)
přínosný / zajímavý komentář
Nesouhlasím z hodnocením ,že dáte 10%- 20%...že odejdete v půlce představení to se mi zdá trapné od vás nemáte úctu vůbec hrůza trošku slušnosti. Než na něco jdu tak si přečtu o čem hra pojednává. Mě se představení moc líbilo.
J.S.  70 %
(zadáno: 16.4.2017, počet hodnocení: 136)
přínosný / zajímavý komentář
Adaptace italské filmové komedie, která je pojata jako exhibice ústřední dvojice protagonistů. Nesouhlasím s názorem redakce, domnívám se, že cílem hry bylo vytvořit "italskou domácnost" s jejím charakteristickým temperamentem a kulturními stereotypy, v jejímž rámci se mohou S. Stašová a V. Dlouhý osobnostně realizovat, což se podařilo. Hra neztrácí na tempu a výkony herců si udržují po celou dobu silné nasazení. Samozřejmě bez obou hlavních představitelů by text tak dobře nefungoval, ale pro tento typ divadla je určující herecká osobnost, ostatní složky jsou jen prostředek k jejímu rozvinutí.
DivadelniFan  40 %
(zadáno: 28.2.2017, počet hodnocení: 259)
přínosný / zajímavý komentář
Oddechové představení, ovšem od hry s perfektní Simonou Stašovou bych čekal něco víc. Velmi laciný humor, přehrávání Michala Dlouhého a spoustu dalšího. Petr Vančura zaujal i přes ortézu na noze, která mu značně zkomplikovala ten den výkon.
Margaret  30 %
(zadáno: 1.2.2017, počet hodnocení: 97)
přínosný / zajímavý komentář
Tato inscenace se bohužel opravdu nepovedla. Špatné herecké výkony jinak velmi dobrých herců.
Johnes  10 %
(zadáno: 23.11.2016, počet hodnocení: 14)
přínosný / zajímavý komentář
Hodnotím pouze první půlku, druhou jsem si sama odřekla. Dvěmi slovy hrůza a děs. Viděla jsem Simonu Stašovou např. ve hře Shirley Valentine a je mi záhadou, jak je možné, že jsem se přitom dívala na jednu a tu samou herečku. V první hře doslova excelovala, v této mi naopak šla svým huhláním a jinámi svými projevy strašně na nervy. I Michala Dlouhého mám moc ráda. Ale tady to nevyšlo. Pokud je hra špatná, možná i špatně zrežírovaná, pak i sebelepší herci s tímto nic nezmůžou. 10% dávám za snahu a příště prosím lépe.
Bedrich.spesny  20 %
(zadáno: 4.11.2016, počet hodnocení: 57)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
To i Bohdalka zavřela bloček!
Vadriano  20 %
(zadáno: 17.3.2016, počet hodnocení: 23)
přínosný / zajímavý komentář
Divný a smutný.
Honza1  50 %
(zadáno: 18.1.2016, počet hodnocení: 84)
přínosný / zajímavý komentář
Oba hlavní protagonisty mám velmi rád. Simonu Stašovou jako filmovou herečku dokonce velmi. Představení pro mě ale bylo zklamáním. Hodně uřvané a afektované. Oba hrají moc "nadoraz". Hlas Stašové byl často až nepříjemný. Chyběla tomu elegance a lehkost správné komedie. I přes to byla většina publika nadšena a k mému překvapení se konal dokonce standing ovation.
Johanka  70 %
(zadáno: 17.12.2015, počet hodnocení: 36)
přínosný / zajímavý komentář
Herecký koncert SŠ a MD. Takhle nějak si představuji oddechové představení.
Misa  60 %
(zadáno: 15.10.2015, počet hodnocení: 81)
přínosný / zajímavý komentář
Já si myslím,že se toto představení musí brát zejména jako oddechovka.My jsme se u toho nasmáli a pobavili dobře.Co se týká paní Stašové jako herečky,také mi v tomto představení její přehrávaný projev a zejména dikce lezly na nervy,ale protože jsem ji viděla i v jiných kusech jako třeba Římské noci nebo Drobečky z perníku,kde rozhodně k žádnému takovémuto přehrávání nedochází,vzala jsem projev v této hře především jako takovou parodii na žánr italské komedie.Jinak jako dvojice s panem Dlouhým jdou dohromady,myslím,moc dobře.Protože mi to přišlo občas zdlouhavé,hodnotím nakonec 60%.
Barka  10 %
(zadáno: 20.9.2015, počet hodnocení: 281)
přínosný / zajímavý komentář
Odešla jsem v půlce, což normálně nedělám. Že je to povrchní komedie by mi ani tak nevadilo, to jsem trošku čekala, co jsem ale nečekala byl otřesný herecký výkon Simony Stašové. Nevím jak se stane, že herečka, která je ve filmech jednoduše geniální, je na divadelním jevišti tak nekoukatelná. Proč mluví jen nosovkou nebo přehnaně hrdelně, proč šišlá, proč se pitvoří i tam, kde se to nehodí... je režisér hluchý nebo Simona nic jiného neumí? Nevím, ale asi obojí, stejnou zkušenost jsem si totiž odnesla ze všech jejích inscenací, které jsem za poslední dva roky viděla. Smutné.
Poristm  60 %
(zadáno: 22.6.2015, počet hodnocení: 87)
přínosný / zajímavý komentář
Velmi průměrná hra. Co se týká hereckých výkonů: paní Stašová je v tomto kousku opravdu hrozná (její huhlání a příliš vysoký a nepřirozený hlas často způsobí, že divák vůbec nerozumí). Michal Dlouhý podává klasicky vynikající výkon (nepřehrává, je to jeho styl hraní). Nebýt něj, tak bych to asi v půlce zabalila.
Alex  90 %
(zadáno: 1.6.2015, počet hodnocení: 8)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Představení jsem viděl v Divadle ABC se standing ovation. Hra měla spád, vtip, spousty zajímavých hlášek: Každá ženská má nějaké to tajemstvíčko, nějakého kostlivečka ve skříni, nějakého koucourka v troubě..
Varan  30 %
(zadáno: 29.4.2015, počet hodnocení: 112)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Pro mě bohužel dost laciné, afektované a fraškoidní. Oba hlavní protagonisté na můj vkus až moc přehrávali a asi nejvíc mi vadilo (zejména u Simony Stašové) jejich hlasové pitvoření. Význam svlékacích scén u jinak příjemného Petra Vančury jsem nepochopil. Pár dobrých momentů by se sice našlo, filmové dotáčky byly příjemným osvěžením, ale jinak za mě velké zklamání. Okamžité ovace vestoje po skončení představení ale svědčí o tom, že hra si své spokojené diváky určitě najde.
Brezinar  20 %
(zadáno: 10.3.2015, počet hodnocení: 17)
přínosný / zajímavý komentář
Zbytečně zdlouhavé a vulgární. 20% za par povedenych vtipů, jinak tragédie
Eviik  30 %
(zadáno: 10.3.2015, počet hodnocení: 288)
přínosný / zajímavý komentář
Pro mě bohužel zklamání. Ač mám Michala Dlouhého i Simonu Stašovou ráda, tak zde mi přišlo, že příliš tlačí na pilu. Hra samotná se mi zdála místy příliš dlouhá a rozvleklá. Některé scény by se podle mého názoru daly vyškrtnout úplně... Ale abych jenom nekritizovala, pár opravdu vtipných momentů se tam najde. Povedly se i filmové dotáčky.
Lucilla  30 %
(zadáno: 10.3.2015, počet hodnocení: 214)
přínosný / zajímavý komentář
Tahle komedie neni pro kazdeho. Par lepsich scen by se naslo, ale na muj vkus dost zdlouhave, nektere dejove linky zbytecne, nektere komentare postav nad miru a par poznamek uz nebylo ani peprnych, ale spis oplzlych (za pruderni se opravdu nepovazuji, ale tady to proste bylo lacine). Ac mam M.Dlouheho opravdu moc rada, tady mi nesedl a S.Stasovou bych rada videla v necem jinem, protoze zde me vubec neoslovila (a povazuji ji za vynikajici herecku). Po skonceni jsem litovala vydanych penez, mohla jsem jit na dve jina predstaveni ...
Tomass  70 %
(zadáno: 9.3.2015, počet hodnocení: 49)
přínosný / zajímavý komentář
SS je nejlepší českou herečkou.
Jan.bat  40 %
(zadáno: 6.3.2015, počet hodnocení: 39)
přínosný / zajímavý komentář
Viděno na generálce. Nijak extrémně nezaujalo...
ZdeňkaB  10 %
(zadáno: 4.10.2021, počet hodnocení: 3)
přínosný / zajímavý komentář
Opravdu špatný. Herci tak přehrávali, že se na to nedalo dívat. Velké zklamání.
Italianahani  90 %
(zadáno: 20.3.2019, počet hodnocení: 3)
přínosný / zajímavý komentář
Michal Dlouhý jako vždy exceloval a Simona Stašová také - i když je pravda, že místy zjevně přehrávala. Na druhou stranu, v temperamentní italské domácnosti je přehrávání běžnou věcí :-) rozhodně se mi víc líbila divadelní inscenace, než původní filmová verze.

Představení 6.11.2018 - Divadlo ABC
MarySka  10 %
(zadáno: 8.2.2019, počet hodnocení: 3)
přínosný / zajímavý komentář
Divák natěšený na výkony prvoligových herců S. Stašové a M. Dlouhého prožije katastrofální chvíle při sledování představení plného neustávajícího přehrávání, pitvoření, křiku, šilhání a vulgarit, ke kterým se z neznámých důvodů jmenovaní profesionálové propůjčili. Režijní nápady začínají a končí schováváním za postel či v kuchyni, v druhé půli představení několikanásobným komentovaným promítáním videozáznamu na plátno.
Dávám 10 % za to, že za nestydatých 590 Kč v divadle nebyla zima a bufetářky byly milé.
Představení ze 7/2/2018 v Divadle ABC.
Maclen  50 %
(zadáno: 13.12.2018, počet hodnocení: 3)
přínosný / zajímavý komentář
Tato inscenace se mi zdá s jednodenním odstupem dost nepovedená. Kamarádovi bych ji spíš nedoporučila. Nepochopila jsem, proč paní Stašová pořád mění hlas, šišlá, má rozklepané celé tělo, divně chodí. Vtipné to mohlo být poprvé, podruhé, ale každých 5 minut už opravdu ne. Inscenace mohla mít vyšší úroveň bez těchto zbytečných opakujících se absurdit. Nemluvně o sprostých slovech - jako by to bez nich nemohla být komedie. Příběh jako celek se mi líbil, výkon Michala Dlouhého byl lepší než paní Stašové. U obou byl, dle mého názoru, jejich herecký potenciál nevyužit, promrhán.
Jana Zanajová  20 %
(zadáno: 13.3.2017, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Velké zklamání. O přestávce jsme zvažovali odchod z divadla. Michal Dlouhý a Simona Stašová, jinak výteční herci, se v téhle hře ocitli asi omylem...Představení je ukřičené, paní Stašová artikuluje tak podivně, až její sdělení pozbývají smysl.
Pechacova  10 %
(zadáno: 18.1.2016, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Toto představení je velmi trapná "lidová" zábava. Ukřičené hysterické nevěrohodné scény, postavené na tom, aby pí SŠ mohla vulgárním způsobem předvádět svou postavu... Některé (rádoby) vtipné repliky jsou dokonce naprosto bezdůvodně opakovány, zřejmě pro méně bystrého diváka. Velmi lituji vydaných peněz a ztraceného času. Jednoznačně nedoporučuji návštěvu tohoto představení.
Beluga  80 %
(zadáno: 12.1.2016, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Pan Dlouhý byl perfektní, jeho hlas a výrazný projev mě neskutečně bavil. Zato paní Stašové buď nesedla role, popřípadě k ní přistoupila zvláštním způsobem. Její výkon mi zkrátka nesedl, ale rozhodně mi zážitek nezkazil. Když čtu ostatní komentáře, skoro se cítím, že je se mnou asi něco špatně, ale až na pár okamžiků jsem se náramně nasmál. Jednotlivé scény mají sice lehce předvídatelné vyústění, ale to není úplně na škodu. 90%.
Janice  20 %
(zadáno: 30.3.2015, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Za mě totální propadák, hra rozvleklá, dialogy o ničem, zbytečné vulgarity a nevkusné politické narážky a hlavně herecký výkon Michala Dlouhého (jinak pro mě vcelku oblíbeného) byl opravdu špatný, přehrával a nevěřila jsem mu ani slovo. Přehrávala i Simona Stašová, ale u ní to až tak netahalo za uši. Předloha by si zasloužila mnohem lepší zpracování.
Alcha  70 %
(zadáno: 20.11.2021, počet hodnocení: 127)
Michelle97  70 %
(zadáno: 19.11.2021, počet hodnocení: 115)
Birter  40 %
(zadáno: 19.10.2021, počet hodnocení: 154)
Ospelin  40 %
(zadáno: 10.2.2020, počet hodnocení: 15)
Chupetica  50 %
(zadáno: 24.7.2019, počet hodnocení: 136)
Peříčko  90 %
(zadáno: 27.3.2019, počet hodnocení: 10)
Jakubson  0 %
(zadáno: 24.3.2019, počet hodnocení: 94)
Iveta314  80 %
(zadáno: 3.12.2018, počet hodnocení: 21)
Kokoska  70 %
(zadáno: 30.11.2018, počet hodnocení: 39)
Kozmix  100 %
(zadáno: 23.11.2018, počet hodnocení: 15)
Ala  60 %
(zadáno: 6.11.2018, počet hodnocení: 150)
Verapi  50 %
(zadáno: 16.5.2018, počet hodnocení: 96)
Ambrozka  90 %
(zadáno: 29.4.2018, počet hodnocení: 67)
Mazan  40 %
(zadáno: 7.3.2018, počet hodnocení: 24)
Agatha  50 %
(zadáno: 10.1.2018, počet hodnocení: 69)
Suchyi  10 %
(zadáno: 28.11.2017, počet hodnocení: 12)
Suzana  20 %
(zadáno: 19.10.2017, počet hodnocení: 303)
Teres  40 %
(zadáno: 11.10.2017, počet hodnocení: 126)
Valmez  70 %
(zadáno: 30.9.2017, počet hodnocení: 333)
Jaja70  20 %
(zadáno: 23.9.2017, počet hodnocení: 54)
SisiBisi  30 %
(zadáno: 3.7.2017, počet hodnocení: 16)
Mikika  50 %
(zadáno: 23.5.2017, počet hodnocení: 47)
Vlastaa  80 %
(zadáno: 22.4.2017, počet hodnocení: 25)
Bílek  20 %
(zadáno: 12.4.2017, počet hodnocení: 40)
Jana.janka  20 %
(zadáno: 7.4.2017, počet hodnocení: 61)
Pcoban  80 %
(zadáno: 26.1.2017, počet hodnocení: 14)
Hannah21  60 %
(zadáno: 3.12.2016, počet hodnocení: 159)
DaZeL  30 %
(zadáno: 25.9.2016, počet hodnocení: 85)
Boo  40 %
(zadáno: 25.9.2016, počet hodnocení: 123)
Mjetelova  10 %
(zadáno: 18.5.2015, počet hodnocení: 47)
SlanecL  60 %
(zadáno: 30.3.2015, počet hodnocení: 51)
Lumca  70 %
(zadáno: 29.3.2015, počet hodnocení: 339)
Vojtalop  90 %
(zadáno: 17.1.2016, počet hodnocení: 1)
Tracy  40 %
(zadáno: 3.1.2016, počet hodnocení: 3)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.