Anketa 2017 - redakční volba

Zobrazit výsledky pro kategorii:

Nejlepší mužský herecký výkon roku 2017

Činohra
V této kategorii došlo k rovnosti počtu hlasů, zcela vyrovnaný výsledek přineslo i následné aklamační hlasování, a proto vyhlašujeme pro rok 2017 v oboru činohra dva vítěze.
Daniel Bambas
Daniel Bambas
Krás(k)a na scéně (Městské divadlo Mladá Boleslav)
Role: Edward Kynaston
Premiéra: 17.2.2017
Jan Vlasák
Jan Vlasák
Otec (Městská divadla pražská)
Role: André
Premiéra: 4.11.2017
Alternativa
V této kategorii redakce neurčila vítěze.

Muzikál
Přemysl Pálek
Přemysl Pálek
Krysař (Divadlo Kalich Praha)
Role: Krysař
Premiéra: 8.9.2017

Další nominace

Činohra | Alternativa | Muzikál
Činohra
Ondřej Brousek
Ondřej Brousek
Peer Gynt (Divadlo na Vinohradech Praha)
Role: Peer Gynt
Premiéra: 17.3.2017
Martin Finger
Martin Finger
Homo Faber (Činoherní studio Ústí nad Labem)
Role: Ing. Walter Faber
Premiéra: 22.4.2017
Jiří Hána
Jiří Hána
Čapek (Městská divadla pražská)
Role: Karel Čapek
Premiéra: 3.6.2017
Tomáš Kobr
Tomáš Kobr
Bang (Divadlo Letí Praha)
Role: Ralf Bang
Premiéra: 4.11.2017
Miloslav König
Miloslav König
Deník zloděje (Masopust Praha)
Role: Genet / Bridel
Premiéra: 12.5.2017
Daniel Krejčík
Daniel Krejčík
V hodině rysa (SpoluHra Praha)
Role: Chlapec
Premiéra: 12.4.2017
Matyáš Řezníček
Matyáš Řezníček
Po Fredrikovi (OLDstars Praha)
Role: Johan
Premiéra: 3.9.2017
Kanwar Šulc
Kanwar Šulc
Tschick (OLDstars Praha)
Premiéra: 17.6.2017
Petr Vančura
Petr Vančura
Moje malá úchylka (A studio Rubín Praha)
Role: Alfréd
Premiéra: 22.2.2017
Alternativa
V této kategorii redakce další nominaci neudělila.

Muzikál
Jan Kříž
Jan Kříž
Rocky (Kongresové centrum Praha)
Role: Rocky Balboa
Premiéra: 3.3.2017
Dušan Vitázek
Dušan Vitázek
Bítls (Městské divadlo Brno)
Role: Rockový Pánbůh
Premiéra: 4.3.2017

Ostatní navrhované nominace

Michal Balcar - Tu noc těsně před lesy (Studio Rote), Hanuš Bor - 60´s aneb šedesátky (Městská divadla pražská), Albert Čuba - Obraz (Komorní scéna Aréna Ostrava), Tomáš Dianiška - Zamilovaný Shakespeare (Divadlo pod Palmovkou Praha), Tomáš Havlínek - Kati (Jihočeské divadlo Č. Budějovice), Jan Horák - Tučňáci na arše (OLDstars Praha), Vladimír Javorský - Maryša (Národní divadlo Praha), Ondřej Kavan - Už je tady zas! (Divadlo Na Jezerce Praha), Miloš Kopečný - Hovory na útěku (Divadlo v Dlouhé Praha), Jakub Koudela - Uražení a ponížení (Divadlo Spektákl), Šimon Krupa - Vyrozumění (Komorní scéna Aréna Ostrava), Martin Matejka - Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ (Divadlo v Dlouhé Praha), Petr Nárožný - Tanec bláznů (Činoherní klub Praha), Ondřej Novák - 4000 dnů (Divadlo Ungelt Praha), Tomáš Pavelka - Škola žen (Divadlo na Vinohradech Praha), Martin Pechlát - Spalovač mrtvol (Národní divadlo Praha), Jaroslav Plesl - Hamlet (Letní shakespearovské slavnosti), Ondřej Polák - Mučedník (OLDstars Praha), Daniel Rymeš - Chaplin (Městské divadlo Brno), Jiří Suchý z Tábora - Na moři, zírám nahoru (Národní divadlo Praha), Jiří Suchý z Tábora - Mlynářova opička (Národní divadlo Praha), Jan Teplý ml. - Nora (Domeček pro panenky) (Divadlo pod Palmovkou Praha), Jakub Tvrdík - Úplné zatmění (Klicperovo divadlo Hradec Králové), Jan Vondráček - Lucerna (Divadlo v Dlouhé Praha)