Anketa 2018 - redakční volba

Zobrazit výsledky pro kategorii:

Nejlepší ženský herecký výkon roku 2018

Činohra
Ljuba Krbová
Ljuba Krbová
Margaritě... (OLDstars Praha)
Role: Margarita
Premiéra: 10.4.2018
Alternativa
Muzikál

Další nominace

Činohra | Alternativa | Muzikál
Činohra
Eva Elsnerová
Eva Elsnerová
Snímek 51 (Divadelní spolek Kašpar Praha)
Role: Rosalinda Franklinová
Premiéra: 12.3.2018
Eva Hacurová
Eva Hacurová
Élektra (Divadlo v Dlouhé Praha)
Role: Élektra
Premiéra: 22.3.2018
Malvína Pachlová
Malvína Pachlová
Tajemství (Městské divadlo Mladá Boleslav)
Role: Naomi Hessová
Premiéra: 15.6.2018
Lucie Trmíková
Lucie Trmíková
Médeia (Divadelní spolek JEDL Praha)
Role: Médeia
Premiéra: 24.1.2018
Alternativa
V této kategorii redakce další nominaci neudělila.

Muzikál
Hana Holišová
Hana Holišová
Monty Python’s Spamalot (Městské divadlo Brno)
Role: Dáma z jezera
Premiéra: 28.4.2018

Ostatní navrhované nominace

Alena Antalová - Lakomec (Městské divadlo Brno), Eliška Balzerová - Hraběnka (Divadlo Palace Praha), Daniela Bambasová - Kalifornská mlha (Jihočeské divadlo Č. Budějovice), Nataša Bednářová - Zrození Venuše (Venuše ve Švehlovce Praha), Petra Bílková - Edith Piaf: Dnes nechci spát sama (Divadlo Cylindr Praha), Klára Cibulková - Agent tzv. společenský (Testis Praha), Tereza Dočkalová - Antieva (Masopust Praha), Pavla Dostálová - Tři sestry (Komorní scéna Aréna Ostrava), Markéta Dvořáková-Ptáčníková - One Night Stand/Up! (Kolonie, z.s.), Anna Fialová - Legenda jménem Holmes (Hudební divadlo Karlín Praha), Kristýna Frejová - Vztek (Kolonie, z.s.), Vanda Hauserová - Edith Piaf: Dnes nechci spát sama (Divadlo Cylindr Praha), Svetlana Janotová - Horečka sobotní noci (Městské divadlo Brno), Anita Krausová - Bolest (Studio Hrdinů Praha), Ivana Machalová - Kolo kolo mlýnský (Komorní činohra Praha), Viktória Matušovová - Horečka sobotní noci (Městské divadlo Brno), Kristýna Podzimková - Válka s mloky (Divadlo D21 Praha), Karolína Půčková - Bernarda (Komorní činohra Praha), Magdaléna Sidonová - Mýcení (Divadlo Na zábradlí Praha), Martina Sikorová - Kvítek z horrroru (Východočeské divadlo Pardubice), Zuzana Stivínová - Zpráva pro Akademii (Studio Hrdinů Praha), Petra Špalková - Élektra (Divadlo v Dlouhé Praha), Lucie Štěpánková - Relativita (Divadlo v Řeznické Praha), Pavlína Štorková - Thelma a Selma (A studio Rubín Praha), Pavlína Štorková - Netrpělivost srdce (Národní divadlo Praha), Kamila Trnková - Sedmé nebe (Divadlo pod Palmovkou Praha), Ivana Uhlířová - Černý med (Činoherní klub Praha)