Anketa 2019 - redakční volba

Zobrazit nominace pro kategorii:

Nejlepší mužský herecký výkon roku 2019

Činohra
Alternativa
Vojta Švejda
Vojta Švejda
Iluzionista (Wariot Ideal)
Role: Iluzionista
Premiéra: 28.11.2019
Muzikál
Pavel Režný
Pavel Režný
Elisabeth (Divadlo J.K.Tyla Plzeň)
Role: Smrt
Premiéra: 30.11.2019

Další nominace

Činohra | Alternativa | Muzikál
Činohra
Jakub Albrecht
Jakub Albrecht
Bezruký Frantík (Divadlo pod Palmovkou Praha)
Role: Bezruký Frantík
Premiéra: 30.9.2019
Tomáš Havlínek
Tomáš Havlínek
Andělé v Americe (Městská divadla pražská)
Role: Prior Walter & Muž v parku
Premiéra: 2.2.2019
Dušan Hřebíček
Dušan Hřebíček
Don Quijote (Divadlo Husa na provázku Brno)
Role: Moderátor
Premiéra: 25.10.2019
Miloslav König
Miloslav König
Nepřítel lidu (Lachende Bestien & Městská divadla pražská)
Role: MUDr. Tomáš Stockmann & Petr Stockmann
Premiéra: 19.1.2019
Petr Štěpán
Petr Štěpán
Žebrácká opera (Městské divadlo Brno)
Role: Macheath
Premiéra: 14.9.2019
Alternativa
Muzikál

Ostatní navrhované nominace

Daniel Bambas - Fanny a Alexandr (Divadlo na Vinohradech Praha), Pavel Batěk - Kouzelná země (Národní divadlo Praha), Jan Cina - Malý princ (Studio DVA divadlo Praha), Marek Cisovský - Divadelník (Komorní scéna Aréna Ostrava), Jaromír Dezort - Billy Elliot (Divadlo J.K.Tyla Plzeň), Michal Dlouhý - Smrt mu sluší! (Švandovo divadlo Praha), Miloslav Frýdl - Billy Elliot (Divadlo J.K.Tyla Plzeň), Tomáš Havlínek - Revizor (Městská divadla pražská), Mark Kristián Hochman - Woyzeck (HaDivadlo Brno), Petr Jeřábek - Jidáš (OLDstars Praha), Csongor Kassai - Kytice (Národní divadlo Praha), Ladislav Kolář - Poslední loď (Městské divadlo Brno), Prokop Košař - Portugálie (OLDstars Praha), Daniel Krejčík - Dánská dívka (Divadlo Na Fidlovačce Praha), Radúz Mácha - Kytice (Národní divadlo Praha), Jan Mazák - Žebrácká opera (Městské divadlo Brno), Martin Myšička - Přízraky (Dejvické divadlo Praha), František Němec - Kytice (Národní divadlo Praha), Pavel Neškudla - Romeo, Julie a tma (Divadlo v Dlouhé Praha), Martin Pechlát - Sláva a pád krále Otakara (Městská divadla pražská), Zdeněk Piškula - Romeo a Julie (Městská divadla pražská), Lukáš Randák - Evita (Jihočeské divadlo Č. Budějovice), Richard Samek - Veselá vdova (Hudební divadlo Karlín Praha), Pavol Smolárik - Lazarus (Městská divadla pražská), Jakub Špalek - Politika správcovny (Divadelní spolek Kašpar), Roman Tomeš - Vlasy (květiNOVÉ děti) (Divadlo Kalich Praha), Petr Vančura - Putinovi agenti (Temporary Collective), Luboš Veselý - Hadry, kosti, kůže (Švandovo divadlo Praha), Michael Vykus - Lazarus (Městská divadla pražská), Jakub Žáček - Persony (Divadlo Na zábradlí Praha)