Anketa 2020+2021

Nejlepší ženský herecký výkon roku 2020+2021

Zobrazit výsledky pro kategorii:
Celkový počet hlasujících: 463
pořadíherečka a rolev inscenacihlasy
1.Denisa Barešová - EliAť vejde ten pravý (Švandovo divadlo)30
2.Kateřina Macháčková - Brunhilde PomselováJeden německý život (Divadlo v Řeznické)26
3.Lucie Trmíková - Marie ZahradníčkováZahradníček / Vše mé je tvé (Divadelní spolek JEDL)24
4.Lucie Andělová - HanaHana (Klicperovo divadlo Hradec Králové)23
5.Hana Tomáš Briešťanská - Ruth WolffováDoktorka (Národní divadlo Brno)22
6.Zuzana Kronerová - LindaSmrt obchodního cestujícího (Městská divadla pražská)21
7.Markéta Sedláčková - Jelizaveta GrushinskayaGrand Hotel (Městské divadlo Brno)20
8.Natálie Řehořová - Kateřina HildebrandtováLady Macbeth z Újezdu (Švandovo divadlo)18
9.Tereza Groszmannová - MartaKdo se bojí Virginie Woolfové? (Národní divadlo Brno)17
10.Iva Janžurová - Joce de GuérandePusťte mě ven! (Divadlo Kalich)15
10.Veronika Korytářová - Vlasta BurianBurian (Divadlo F. X. Šaldy Liberec)15
10.Irena Kristeková - Maureen FolanováKráska z Leenane (Divadelní spolek Kašpar)15
13.Monika Absolonová - Wendy & Janet & Shelley & AngelaDuety (Studio DVA divadlo)14
13.Tereza Císařová - EržikaBalada pro banditu (Divadlo na Vinohradech)14
13.Helena Dvořáková - Dotty OtleyováBez roucha (Divadlo v Dlouhé)14
16.Alena Antalová - Anna RybováNoc pastýřů (Městské divadlo Brno)13
16.Barbora Hrzánová - GelsominaSilnice - La Strada (Divadlo Kalich)13
16.Anna Kameníková - MarieLes sebevrahů (Divadlo Letí)13
16.Jitka Smutná - MatkaMatka (Vršovické divadlo MANA)13
20.Petra Janečková - Královna Alžběta II.Audience u královny (Východočeské divadlo Pardubice)12
20.Eliška Skálová - Princezna EliškaO statečném kováři (Městské divadlo Brno)12
20.Eva Staškovičová - WhatsernameGreen Day’s American Idiot (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)12
23.Kateřina Marie Fialová - RadaCikáni jdou do nebe (Divadlo Bez zábradlí)11
23.Natálie Holíková - EmmaLidé, místa, věci (Klicperovo divadlo Hradec Králové)11
23.Zora Valchařová-Poulová - MarthaKdo se bojí Virginie Woolfové (Klicperovo divadlo Hradec Králové)11
26.Hana Fialová - Áda HarrisováKvětiny pro paní Harrisovou (Národní divadlo moravskoslezské)10
26.Jitka Hlaváčová - Kostelnička BuryjovkaJejí pastorkyňa (Slovácké divadlo Uherské Hradiště)10
26.Eliška Křenková - MirandaBouře (Letní shakespearovské slavnosti)10
26.Barbora Kubátová - Baronesa & Doktorka a další postavy294 statečných (Divadlo pod Palmovkou)10
26.Charlotte Režná - HeatherGreen Day’s American Idiot (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)10
31.Kristýna Daňhelová - Frieda FlammGrand Hotel (Městské divadlo Brno)9
31.Eva Hacurová - Poppy Norton-TaylorováBez roucha (Divadlo v Dlouhé)9
31.Eva Hacurová - SofieMrk (Divadlo v Dlouhé)9
31.Nina Horáková - AnitaZítra swing bude zníti všude (Městská divadla pražská)9
31.Michaela Horká - Madame ColbertKvětiny pro paní Harrisovou (Národní divadlo moravskoslezské)9
31.Martina Sikorová - EliškaNoc na Karlštejně (Východočeské divadlo Pardubice)9
37.Nikola Ďuricová - TerezaRebelové (Hudební divadlo Karlín)8
37.Marie Durnová - MagdalenaStěhování duší (Národní divadlo Brno)8
37.Kateřina Marie Fialová - NatašaVojna a mír (Městská divadla pražská)8
37.Pavla Gajdošíková - Hilde Dvorní šašci (Divadlo Petra Bezruče)8
37.Marianna Polyáková - MariaWest Side Story (Národní divadlo moravskoslezské)8
37.Felicita Prokešová - RadaCikáni jdou do nebe (Divadlo Bez zábradlí)8
37.Klára Sedláčková-Oltová - Belinda BlairováBez roucha (Divadlo v Dlouhé)8
37.Antonie Talacková - LoutnaPěnkava s Loutnou (Divadlo na Vinohradech)8
37.Viktorie Tandlerová - JulčaRebelové (Hudební divadlo Karlín)8
37.Ivana Vaňková - KleopatraAntonius a Kleopatra (Městské divadlo Brno)8
47.Dagmar Pecková - Maria CallasMistrovská lekce (Městské divadlo Mladá Boleslav)7
47.Zuzana Ščerbová - Sophie von EssenbeckSoumrak bohů (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)7
47.Diana Toniková - Beth & Ellen & Alys & Frances & Ruth & MelanieŘekni mi něco hezkýho (Divadlo NaHraně)7
50.Kristýna Daňhelová - OréRáj (Městské divadlo Brno)6
50.Kateřina Marie Fialová - MarkétkaDr. Johann Faust, Praha II, Karlovo nám. 40 (Městská divadla pražská)6
50.Anna Fialová - Marie KaríováStát jsem já (Národní divadlo)6
50.Štěpánka Fingerhutová - Brooke AshtonováBez roucha (Divadlo v Dlouhé)6
50.Barbara Lukešová - OlgaNordOst (Divadlo v Řeznické)6
50.Táňa Malíková - EliškaNaši - Studie rozhovoru o klimatické krizi (HaDivadlo)6
50.Markéta Matulová - Sestřička Mechanický pomeranč (Divadlo Petra Bezruče)6
50.Marie-Luisa Purkrábková - MarieVojna a mír (Městská divadla pražská)6
50.Milena Steinmasslová - Mag FolanováKráska z Leenane (Divadelní spolek Kašpar)6
50.Michaela Tomešová - EržikaBalada pro banditu (Divadlo na Vinohradech)6
60.Zlata Adamovská - MartaTři grácie z umakartu (Studio DVA divadlo)5
60.Anna Fixová - TamaraNordOst (Divadlo v Řeznické)5
60.Eliška Ochmanová - JuliškaCikáni jdou do nebe (Divadlo Bez zábradlí)5
60.Simona PekováNaši - Studie rozhovoru o klimatické krizi (HaDivadlo)5
60.Lucie Trmíková - Siri StrindbergováManželská historie (Divadelní spolek JEDL)5
60.Ivana UhlířováHrdinové kapitalistické práce (Městská divadla pražská)5

Další nominace získaly v součtu méně než 5 hlasů.
Tabulka byla sestavena na základě výsledků veřejné ankety.