OLDstars [H2O - bytové divadlo]

Všechny báječné věci

Premiéra: 16.3.2018 | 1:20x
Dojemná, vtipná interaktivní inscenace pro jednoho herce a publikum o hledání duvodů proč žít. Chlapec má za 80 minut jeden jediný úkol - přesvědčit nejen svou matku, že na světě existuje milion věcí, kvůli kterým stojí za to se nezabíjet...
OLDstars
Hodnocení inscenace
Redakce
80 %
Uživatelé
86 %
náš tip
Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Pavla Haflantová, Jiří Landa, Helena Grégrová  Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Pavla Haflantová, Jiří Landa, Helena Grégrová  Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Pavla Haflantová, Jiří Landa, Helena Grégrová  Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Pavla Haflantová, Jiří Landa, Helena Grégrová  Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Pavla Haflantová, Jiří Landa, Helena Grégrová
86501000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
14.8.Ne20:30Zámek Osečany
14.10.19:00zájezd Chomutov
14.8.Ne20:30 
Zámek Osečany
14.10.19:00 
zájezd Chomutov

Volby

Hodnocení (54)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Koula  70 %
(zadáno: 6.12.2018, počet hodnocení: 1598)
+ přínosný / zajímavý komentář
Ano, Daniel Krejčík má obdivuhodnou schopnost udusit vás vlastní niterností... No jo, jenže co z toho? Více viz blog.
Pavel Širmer  80 %  Tip Pavel Širmer
(zadáno: 20.6.2018, počet hodnocení: 1808)
+ přínosný / zajímavý komentář
75%. K předchozím komentářům vlastně nemám příliš co dodat. Maximální nasazení D. Krejčíka, příjemné nenásilně interaktivní divadlo.
Lukáš Holubec  80 %  Tip Lukáš Holubec
(zadáno: 22.3.2018, počet hodnocení: 700)
+ přínosný / zajímavý komentář
Dojemné, křehké, intimní, niterní... Nevím, jaké pocity bude mít každý konkrétní divák, ale rozhodně jsem přesvědčen, že nikdo nezůstane stranou. A to nejen velmi citlivým a překvapivě přirozeným zapojením do hry, ale především díky síle společného příběhu, v němž se celý sál ocitne od první chvíle. Těžko hodnotit text, jelikož i vzhledem k benevolenci úpravě samotnými diváky evidentně nebude vždy totožný, ale směr a výpověď jistě ano. Další bezchybné režijní vedení Tomáše Staňka v rámci Oldstars monodramat a to nejdůležitější závěrem... Daniel Krejčík!!! Ten kdo vám svým výkonem pohladí duši.
Pavla Haflantová  80 %  Tip Pavla Haflantová
(zadáno: 20.3.2018, počet hodnocení: 344)
+ přínosný / zajímavý komentář
Daniel Krejčík svým výkonem posouvá hranice monodramatu. Dokáže velice dobře pracovat s publikem, které se mu stává hereckým partnerem. Výborně odděluje různé životní fáze své postavy, sledovat ho je opravdu výjimečný zážitek. Koncept interakce zaručuje, že každé představení bude naprostý neopakovatelný originál.
Jiří Landa  80 %  Tip Jiří Landa
(zadáno: 19.3.2018, počet hodnocení: 2928)
+ přínosný / zajímavý komentář
D. Krejčík se v inscenaci s hereckou lehkostí přenáší přes několik let, během nichž se jím ztvárňovaná postava chlapce musí vyrovnávat s psychickými problémy matky, která se několikrát pokusila spáchat sebevraždu. S podobnou lehkostí dokáže navázat i kontakt s publikem, s nímž komunikuje tak empaticky, že se během představení cítí příjemně i ti diváci, kteří podobnou interakci nevyhledávají. Díky herecko-režijnímu porozumění a precizně zpracovaným situacím vzniklo v OLDstars další monodrama, které dokáže oslovit diváky napříč generacemi. Řada monodramat OLDstars se začíná zajímavě rozvíjet.
Helena Grégrová  90 %  Tip Helena Grégrová
(zadáno: 16.3.2018, počet hodnocení: 1502)
+ přínosný / zajímavý komentář
Napadlo by vás na seznam miliónu věcí, kvůli kterým stojí za to žít, napsat kombajny, které nepřejedou žádného zajíce? Ať už odpovíte jakkoli, věřte mi, že chcete spolu s hlavním hrdinou příběhu odkrýt i spoustu dalších podobně inspirativních, křehkých a dojemných položek. Absolutně odzbrojující a v každé vteřině autentický Daniel Krejčík vám z nich namíchá emočně vydatný koktejl - pro váš pláč i pro váš smích. Ring-o-ding!
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Alan  80 %
(zadáno: 28.4.2022, počet hodnocení: 5)
přínosný / zajímavý komentář
Moje první setkání s bytovým divadlem a talentovaným Danem Krejčíkem. Ždímání nejniternějších emocí na takovou vzdálenost, že se jich téměř můžete dotknout.
Isa Johanovská  90 %
(zadáno: 8.3.2020, počet hodnocení: 99)
přínosný / zajímavý komentář
1 000 001. báječná věc ze seznamu: terapeutický pes-maňásek Halík, jehož představovala černá ponožka Daniela Krejčíka navlečená na ruce jisté divačky z pódia, která svou ponožku neměla...
Ales04  90 %
(zadáno: 26.2.2020, počet hodnocení: 30)
přínosný / zajímavý komentář
Super inscenace, která zapojuje i diváky. Daniel Krejčík opět předvedl výborné vystoupení.
Dawson321  90 %
(zadáno: 24.2.2020, počet hodnocení: 99)
přínosný / zajímavý komentář
Já se celou dobu modlil, ať si mě nevybere a nebudu muset nic hrát :D
Jinak super divadlo, kde se i z diváků stávají na chvilku herci. Krejčík je dobrý herec, což už předvedl v několika dalších inscenacích, které jsem měl možnost vidět, jako jsou Cock, Dánská dívka či Úplné zatmění.
TheOne  60 %
(zadáno: 22.1.2020, počet hodnocení: 39)
přínosný / zajímavý komentář
Všechny báječný věci v H2O. Je mi líto, že interakce s diváky mi vlastně přišla kolikrát legrační, takže mi nedovolila se do scény ponořit, tak jak bych chtěla. Konceptu dávám jednoznačně palec nahoru. (A jeden herec, co řídí všechno a pláče skoro na objednávku? - Wow.)
Michal1982  70 %
(zadáno: 14.12.2019, počet hodnocení: 107)
přínosný / zajímavý komentář
Příjemné střetnutí s interaktivním divadlem na malém prostoru. Daniel Krejčík zapojuje publikum do "svého" příběhu a vzniká tak pokaždé nový originální počin. Za mě forma částečně převýšila sílu příběhu, ale i tak jsem odcházel z představení spokojen.
Kluk.sedu  80 %
(zadáno: 9.9.2019, počet hodnocení: 85)
přínosný / zajímavý komentář
A nenechal si to zkazit ani mým veterinářem:)
Kristián F.  90 %
(zadáno: 22.6.2019, počet hodnocení: 56)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělý divadelní zážitek, vynikající herecký výkon. Každý divák si v představení určitě najde něco svého. Sinusoidní kolísání nálad udržuje diváka v plném nasazení od začátku až do konce. Občasné zapojení diváků umocňuje zážitek exponenciálně. Tvůj táta.
Zupri  90 %
(zadáno: 18.6.2019, počet hodnocení: 108)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělý zážitek s možností interakce a nutností zamyslet se.
Nada FM  100 %
(zadáno: 21.3.2019, počet hodnocení: 15)
přínosný / zajímavý komentář
Opravdu jedna z nejlepších inscenací, kterou jsem kdy měla možnost vidět! Dan Krejčík byl opravdu skvělý. Také lehce "násilné" zapojování diváků mě hodně baví! Hra je nápaditá, zajímavá, dějí se v ní nečekané zvraty. I když nejsem žádný expert, velmi oceňuji režijní provedení a hercovo stoprocentní nasazení po celou dobu inscenace. Zároveň také skvělý herecký výkon. Opravdu se nestalo, že bych na chvilku "ulítla" myšlenkami někam jinam. Návštěvu této inscenace mohu jen doporučit!
Alzbeta.m  100 %
(zadáno: 20.3.2019, počet hodnocení: 48)
přínosný / zajímavý komentář
Měla jsem možnost vidět Daniela Krejčíka poprvé a teď ho chci vidět ještě nastokrát. Krásný, dojemný příběh plný bolesti. Opakovaně neúspěšná snaha vyléčit nemocnou matku. Interakce s diváky mě nesmírně bavila. Navíc Daniel opravdu umí vtáhnout diváka do hry, aniž by se cítil trapně - ba naopak, člověk s ním dokonce na chvíli do role vstoupit chce. Všchny báječné věci.. Ctrl C + Ctrl V, Točená kofola, padající lidé.. věci, pro které stojí za to žít. Daniel Krejčík a jeho smích i slzy jsou prostě něco, co musíte vidět.
Trafalgaros  80 %
(zadáno: 20.1.2019, počet hodnocení: 34)
přínosný / zajímavý komentář
Velká spokojenost. Určitě s odstupem času zajdu znova.
DivadelniFan  90 %
(zadáno: 21.10.2018, počet hodnocení: 259)
přínosný / zajímavý komentář
95% - bytové divadlo Košická
Překrásná inscenace, velmi osobní, v malém útulném bytečku, s jedním hercem a 30 diváky, kteří se rázem stali hereckými partnery excelentního, úžasného, skvělého a přirozeného Daniela Krejčíka, který dokázal na každou situaci perfektně reagovat a jeho projev mi byl moc příjemný - od přivítání a usazení diváků, až po setkání po představení. Určitě půjdu ještě jednou, protože uvidím vlastně úplně jiné představení, než teď. Moc hezký text, scéna nádherná, situační humor, dojetí. To vše uvidíte během 80 minut, které utečou jako voda. Mně to přišlo jako půl hodiny :).
KSnow  80 %
(zadáno: 13.9.2018, počet hodnocení: 102)
přínosný / zajímavý komentář
Ždímačka na emoce? Asi jo. Ale výraz "skupinová terapie" pro tohle představení rozhodně funguje mnohem lépe. I se zdá tak nějak mimo tady hodnotit (jo, výborný) výkon Daniela Krejčíka či (zajímavě řešenou) scénografii, protože v tomhle představení jde prostě jenom o jedno - o to šíleně důležité téma, emoce a poselství, které se viditelně na většinu diváků přenést podařilo.
Lusilda  100 %
(zadáno: 13.8.2018, počet hodnocení: 76)
přínosný / zajímavý komentář
Tahle hra Vás vtáhne a na hodinu a půl nepustí, nebo nás spíš vtáhnul Daniel Krejčík do svého života, on to teda není jeho život, ale bylo to tak uvěřitelné...
Guildenstern  60 %
(zadáno: 7.8.2018, počet hodnocení: 361)
přínosný / zajímavý komentář
Neupírám D. Krejčíkovi, že je naprostým mistrem v sebedojímání, ale mým hereckým favoritem asi úplně nebude, na můj vkus to bylo trošku "moc". Také se přiznám, že po čase začala forma přebíjet obsah, takže vlastně nevím, jak hra dopadla. Pro ty, kteří jinak navštěvují jen velké sály s bezpečnou vzdáleností k jevišti, to může být rozhodně zážitek a zajímavé vybočení z komfortní divácké zóny.
Michvon  90 %
(zadáno: 6.8.2018, počet hodnocení: 193)
přínosný / zajímavý komentář
Daniel Krejčík roli nehraje, ale žije. Křehký, dojemný, vtipný, smutný... všechny polohy jsem mu věřila bezezbytku. Bravo!
Alantis12  90 %
(zadáno: 13.5.2018, počet hodnocení: 56)
přínosný / zajímavý komentář
Úžasná interaktivní inscenace, ve které Dan Krejčík ukazuje, jak skvěle dovede do pečlivě nastudované hry vkládat i prvky improvizace. I když je spontánní, tak je herecky přesný a precizně přechází z dětské naivity do pubertální a dospělé sféry. To vše se mu daří citlivě a přirozeně... Za mě jeden z největším divadelních zážitků posledních měsíců, který je divákům předkládán takovým způsobem, který si získá každého.
Vaklav  90 %
(zadáno: 13.5.2018, počet hodnocení: 261)
přínosný / zajímavý komentář
85% - Pro mě je tahle hra nejen o hledání štěstí, ale hodně i o toleranci a přístupu k jiným lidem. Takto bychom našli společnou řeč napříč všemi možnými charaktery i menšinami a ne přednáškami na dané téma.
Jsem rád, že právě na tuto hru padla má (náhodná) volba jako na stou inscenaci na těchto stránkách. Těžko bych vybral lépe!
Domi.Mac  100 %
(zadáno: 23.4.2018, počet hodnocení: 71)
přínosný / zajímavý komentář
Mých prvních 100% na i-divadle. Třetí setkání s Krejčíkem předčilo i Hodinu rysa. Krejčík je jímavě pravdivý v každý moment,to, jak střídá mezi komickými pasážemi a těmi, kdy přes záchvaty pláče nemůže ani mluvit, nemůžete ho přestat ani na sekundu sledovat. Velmi dojemný text, famózně zinterpretovaný. Komorní prostor a diváci, se kterými Krejčík během představení mluví a vy najednou máte pocit, že vůbec nejste v divadle, ale že se to děje. Můj dosavadní nejlepší divadelní zážitek. Fantastický koncept.
Františka Tranová  80 %
(zadáno: 16.4.2018, počet hodnocení: 18)
přínosný / zajímavý komentář
Všechny báječné věci je představení, které ztělesňuje (pro mě) hlavní pozitivum divadla, což je společný emocionálně nabitý zážitek diváků a herců. V tomto případě se vlastně jedná o herce pouze jednoho, o to je ale výkon Daniela Krejčíka obdivuhodnější. Daří se mu doslova vtahovat diváky do děje, takže i přesto, že se oficiálně jedná o monodrama, Krejčík není jediným hercem večera. H2O se nebojí odvážnějších a vážnějších témat, i zed se jim podařilo zpracovat těžkou problematiku sebevražd důstojným, ale zároveň humorným způsobem. 85 %.
J.anek  80 %
(zadáno: 15.4.2018, počet hodnocení: 391)
přínosný / zajímavý komentář
Je to stejně dobré jako v Chebu. Jen komornější, intenzivnější. Pavel Richta měl v Chebu při představení, které jsem viděl, větší štěstí na spolupracující diváky. Daniel Krejčík se dneska pekelně nadřel. Vlastně jsem během představení hodně přemýšlel, kam se poděla empatie, schopnost hrát si, spolupracovat, být součástí celku. Hodnotit tuhle inscenaci je těžké, je pokaždé jiná. Ale Daniel Krejčík je skvělý, to je bez debat.
Hejbl a Spurvínek  90 %
(zadáno: 26.3.2018, počet hodnocení: 8)
přínosný / zajímavý komentář
Strhující příběh plný emocí. Interakce s divákem dotáhnuta do extrému - divák se stává nejen "kulisou", ale i hercem. herecký výkon Daniela Krejčíka byl fenomenální, věřil jsem mu a hltal jsem každé jeho slovo. Paráda
Tůsa  90 %
(zadáno: 21.3.2018, počet hodnocení: 16)
přínosný / zajímavý komentář
Neskutečně hořkosladká inscenace. Díky apelativnímu zpracování a účasti diváka ani na vteřinu nepřestanete sledovat dění, smějete se nahlas, ale zároveň vám mrazí.
JirkaS  100 %
(zadáno: 17.3.2018, počet hodnocení: 240)
přínosný / zajímavý komentář
Číslo jedna až milion na mém seznamu báječných věcí: Jít do divadla na Všechny báječné věci! Ne jednou, ne dvakrát, ale milionkrát! Protože tohle za to stojí. Napodruhé to bylo snad ještě lepší než napoprvé. Dan Krejčík je kvalitní, talentovaný a autentický herec, kterému věříte každé nadechnutí, každé slovo, každé gesto. On ten text povyšuje na opravdový divadelní zážitek a já jsem mu věřil, že dokáže milovat zmrzlinu stejně jako to, když mu odroste melír ve vlasech. Dokonalé, skvělé, autentické! Zážitek do konce života! Tohle je život každého z nás! /viděno 16.3.2018 (premiéra) a 12.5.2018/ (více v článku na blogu)
LucieSykorova  90 %
(zadáno: 17.3.2018, počet hodnocení: 167)
přínosný / zajímavý komentář
Miluju sérii monodramat OLDstars
Jiri.okos@gmail.com  100 %
(zadáno: 18.3.2018, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Strhující... Prožil jsem si ve svém životě podobný příběh, který asi nelze "vyřešit", ale jen nechat proplynout, všechny emoce, pláč, vztek, smích, úlevu a smíření... Moc díky za úžasný zážitek i popovídání po představení! Držím moc palce a snad se mi v této věci podaří taky něčím přispět.
Matěj Konečný  80 %
(zadáno: 4.7.2022, počet hodnocení: 138)
Sablose  90 %
(zadáno: 4.4.2022, počet hodnocení: 26)
Nikoss  90 %
(zadáno: 2.10.2021, počet hodnocení: 93)
Dino07  90 %
(zadáno: 15.9.2021, počet hodnocení: 43)
Mau  70 %
(zadáno: 23.2.2020, počet hodnocení: 96)
Báďa  100 %
(zadáno: 3.2.2020, počet hodnocení: 35)
HodnaTeta  90 %
(zadáno: 20.1.2020, počet hodnocení: 106)
Stolistr  90 %
(zadáno: 23.11.2019, počet hodnocení: 41)
Bpjh  80 %
(zadáno: 28.9.2019, počet hodnocení: 8)
MartinaEli  100 %
(zadáno: 16.7.2019, počet hodnocení: 63)
Čiko  80 %
(zadáno: 15.6.2019, počet hodnocení: 862)
Dovemummy-Alena S.  100 %
(zadáno: 17.5.2019, počet hodnocení: 151)
Xcepek  50 %
(zadáno: 26.1.2019, počet hodnocení: 610)
Lovin  80 %
(zadáno: 5.9.2018, počet hodnocení: 231)
RichardFenek  50 %
(zadáno: 17.8.2018, počet hodnocení: 39)
Adelakle  90 %
(zadáno: 23.6.2018, počet hodnocení: 36)
Tarbík  90 %
(zadáno: 13.5.2018, počet hodnocení: 140)
MarieMa  80 %
(zadáno: 11.4.2018, počet hodnocení: 7)
Sebachleba  100 %
(zadáno: 25.3.2018, počet hodnocení: 12)
Dramaholik  80 %
(zadáno: 19.3.2018, počet hodnocení: 120)
Sluha  90 %
(zadáno: 16.3.2018, počet hodnocení: 197)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.