Anketa 2018

Nejlepší mužský herecký výkon roku 2018

Zobrazit výsledky pro kategorii:
Celkový počet hlasujících: 676
pořadíherec a rolev inscenacihlasy
1.Saša Rašilov - MefistoFaust (Národní divadlo)42
2.Tomáš Vaněk - JonTick, tick ...BOOM! (art4rent, z.s.)32
3.Jozef Hruškoci - Sweeney ToddSweeney Todd - Ďábelský lazebník z Fleet Street (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)31
3.Pavel Režný - Sam WheatDuch (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)31
5.Martin Myšička - Antonín HolýElegance molekuly (Dejvické divadlo)30
6.Daniel Krejčík - ChlapecVšechny báječné věci (OLDstars)28
7.Radek Valenta - Betty & EdwardSedmé nebe (Divadlo pod Palmovkou)23
8.Radúz Mácha - Anton HofmillerNetrpělivost srdce (Národní divadlo)22
8.Boleslav Polívka - HarpagonLakomec (Městské divadlo Brno)22
10.Aleš Bílík - Kníže Lev Nikolajevič MyškinIdiot (Městská divadla pražská)21
10.Lukáš Janota - Sherlock Holmes & Sir Arthur Conan DoyleLegenda jménem Holmes (Hudební divadlo Karlín)21
10.Štěpán Kozub - Pan BeliéreKdo je pan Schmitt? (Divadlo Mír)21
10.Radim Vizváry - sóloVIP (Mime Prague)21
14.Michal Isteník - Jackie Parchant v klobouku (BuranTeatr)19
14.Milan Ligač - Joey SturdyTeď mě zabij (Městské divadlo Mladá Boleslav)19
16.Jan Hájek - ThomasMýcení (Divadlo Na zábradlí)18
16.Miroslav Táborský - Albert EinsteinRelativita (Divadlo v Řeznické)18
18.Aleš Slanina - Angel Dumott SchunardRent (Městské divadlo Brno)17
18.Lukáš Vlček - Král ArtušMonty Python’s Spamalot (Městské divadlo Brno)17
20.Martin Donutil - Karel RossmanAmerika (Divadlo Husa na provázku)16
20.Jan Fanta - JohanPo Fredrikovi (Divadlo Na Fidlovačce)16
20.Ivan Trojan - Ivan Trojan a další postavyVražda krále Gonzaga (Dejvické divadlo)16
23.Dalibor Buš - AlexejHráč (Divadlo Husa na provázku)15
23.Vojtěch Dyk - Sherlock Holmes & Sir Arthur Conan DoyleLegenda jménem Holmes (Hudební divadlo Karlín)15
23.Josef Kaluža - Joe Cooper, zabijákZabiják Joe (Komorní scéna Aréna)15
23.Michael Kluch - Freddie MercuryFreddie - Concert show (Divadlo Radka Brzobohatého)15
23.Martin Písařík - CharlieCizinec (Divadlo Na Fidlovačce)15
23.Petr Štěpán - John ProctorČarodějky ze Salemu (Městské divadlo Brno)15
29.Norbert Lichý - LízalMaryša (Divadlo Petra Bezruče)14
29.František Němec - Muž beze jménaPardál (Divadlo Ungelt)14
31.David Novotný - Alois, komorníkHraběnka (Divadlo Palace)13
32.Martin Finger - C. S. LewisPoslední sezení u doktora Freuda (Divadlo v Řeznické)12
32.Jan Hájek - Sherlock HolmesPodivuhodný případ pana Holmese (Divadlo Na zábradlí)12
32.Tomáš Pavelka - John Proctor Čarodějky ze Salemu (Divadlo na Vinohradech)12
32.Kristian Pekar - Tony ManeroHorečka sobotní noci (Městské divadlo Brno)12
32.Jaroslav Slánský - Pavel MalinaPetrolejové lampy (Městské divadlo Kladno)12
32.Jiří Zapletal - Fjodor Pavlovič KaramazovBratři Karamazovi (Klicperovo divadlo Hradec Králové)12
38.Jiří Hána - DianaKanibalky: Soumrak samců (Městská divadla pražská)11
38.Norbert Lichý - Jakub DemlZapomenuté světlo (Divadlo Petra Bezruče)11
38.Martin Pechlát - FaustFaust (Národní divadlo)11
38.Ivan Trojan - John C. MartinElegance molekuly (Dejvické divadlo)11
38.Tomáš Turek - Václav Havel a další postavyDopisy Olze (Divadlo v Dlouhé)11
38.Jakub Žáček - AuersbergerMýcení (Divadlo Na zábradlí)11
44.Michal Dlouhý - CyranoCyrano (Divadelní léto pod plzeňským nebem)10
44.Adam Rezner - Malcolm MacGregorDonaha! (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)10
44.Peter Strenáčik - KatesKrálovna Kapeska (Pixa-pro)10
44.Petr Štěpán - Marcel ZatýkalOsmyčky (Městské divadlo Brno)10
44.Jan Vlasák - Kníže VincentioNěco za něco (Divadlo pod Palmovkou)10
49.Zbyšek Humpolec’68 (HaDivadlo)9
49.Michal Isteník - Čeněk UdavačOsmyčky (Městské divadlo Brno)9
49.Martin Pechlát - HenrikSoukromé rozhovory (Divadelní spolek JEDL)9
49.Jan Sklenář - TrollAnna Karenina (Klicperovo divadlo Hradec Králové)9
49.Jan Sklenář - DmitrijBratři Karamazovi (Klicperovo divadlo Hradec Králové)9
54.Tomáš DianiškaPoslední důvod, proč se nezabít (Divadlo pod Palmovkou)8
54.Jiří Š. Hájek - Viktor Emanuel Chandebise & BoutonBrouk v hlavě (Městské divadlo Kladno)8
54.Pavel Klimenda - Tobias RaggSweeney Todd - Ďábelský lazebník z Fleet Street (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)8
54.Matouš Ruml - James WatsonSnímek 51 (Divadelní spolek Kašpar)8
54.Petr Štěpán - Král ArtušMonty Python’s Spamalot (Městské divadlo Brno)8
54.Tomáš Šulaj - Ambrož PotockýKříž u potoka (Slovácké divadlo Uherské Hradiště)8
60.Marek Adamczyk - HaroldHarold a Maude (Divadlo na Vinohradech)7
60.Lukáš Červenka - VondraBoží mlýny (Moravské divadlo Olomouc)7
60.Patrik Děrgel - John Jo MulliganPension pro svobodné pány (Divadlo Palace)7
60.Miroslav HanušZkurvení havlisti (Divadlo Komediograf)7
60.Laco Hudec Šubrt - Rozumbrad & Tygří hněv zamladaKočky (Národní divadlo moravskoslezské)7
60.Lukáš Janota - Sir GalahadMonty Python’s Spamalot (Městské divadlo Brno)7
60.Štěpán Kozub - TuzenbachTři sestry (Komorní scéna Aréna)7
60.Milan Mikulčík - Clive & CathySedmé nebe (Divadlo pod Palmovkou)7
60.Marek Němec - Francis CrickSnímek 51 (Divadelní spolek Kašpar)7
60.Lukáš Ondruš - Biřic BamfordSweeney Todd - Ďábelský lazebník z Fleet Street (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)7
60.Ondřej Rychlý - Nick GuestLinie krásy (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)7
60.Petr Štěpánek - PaulMisery (Studio DVA divadlo)7
60.Jan Teplý ml. - AngeloNěco za něco (Divadlo pod Palmovkou)7
73.Filip Blažek - Viktor Emanuel Champsboisy & BoutonBrouk v hlavě (Studio DVA divadlo)6
73.Albert Čuba - TomRáno po tom (Divadlo Mír)6
73.Ivan Dejmal - Peer GyntPeer Gynt (Národní divadlo moravskoslezské)6
73.Martin Harich - Frank Abagnale jr.Chyť mě, jestli na to máš (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)6
73.Jozef Hruškoci - Jerry LukowskiDonaha! (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)6
73.Přemysl Pálek - PrenterFreddie - Concert show (Divadlo Radka Brzobohatého)6
73.Peter Pecha - Michael a další postavyTick, tick ...BOOM! (art4rent, z.s.)6
73.Kristian Pekar - Roger DavisRent (Městské divadlo Brno)6
73.Vladimír Polák - PsychiatrKdo je pan Schmitt? (Divadlo Mír)6
73.Dušan Vitázek - Tom CollinsRent (Městské divadlo Brno)6
83.Jan Brožek - PatsyMonty Python’s Spamalot (Městské divadlo Brno)5
83.Jan Brožek - Josh Baskin (velký)BIG (Městské divadlo Brno)5
83.Robert Finta - RysiekNaše třída (Národní divadlo moravskoslezské)5
83.Jiří Hába - BenBabička drsňačka (Slezské divadlo Opava)5
83.Viktor Javořík - JindřichKonec masopustu (Divadlo na Vinohradech)5
83.Petr Jeništa - HerecMýcení (Divadlo Na zábradlí)5
83.Jiří Kraus - PřednostaOstře sledované vlaky (Městské divadlo v Mostě)5
83.Jan Kříž - ThibaultLady Oskar (Divadlo Kalich)5
83.Stanislav MajerKonzervativec (Městská divadla pražská)5
83.Petr Mikeska - VáclavLegenda 997 (V+V) (Městské divadlo Mladá Boleslav)5
83.Ondřej Nosálek - PinokioPinokio (Divadlo Minor)5
83.Petr Panzenberger - ŠvendaChacharije (Komorní scéna Aréna)5
83.Lukáš Pečenka - Ellard SimmsCizinec (Divadlo Na Fidlovačce)5
83.David Prachař - IásonMédeia (Divadelní spolek JEDL)5
83.Jakub Rousek - Evžen BzikavkaZvonokosy (Moravské divadlo Olomouc)5
83.Gustav Řezníček - Leo LeikeDobrý proti severáku (Městské divadlo Zlín)5
83.Tomáš Savka - Dave BukatinskyDonaha! (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)5
83.Martin Štolba - prof. Václav BulfínekNa tý louce zelený (Moravské divadlo Olomouc)5
83.Miloslav Tichý - OskarOskar a růžová paní (Městské divadlo Kladno)5
83.Roman Tomeš - BrianFreddie - Concert show (Divadlo Radka Brzobohatého)5
83.Roman Vencl - Pankrác RosickýSplašené nůžky (Moravské divadlo Olomouc)5
83.Dušan Vitázek - Sir LancelotMonty Python’s Spamalot (Městské divadlo Brno)5
83.Dušan Vitázek - různé roleOsmyčky (Městské divadlo Brno)5
83.Viktor Zavadil - HanrahanRána pod pás (Městské divadlo Kladno)5

Další nominace získaly v součtu méně než 5 hlasů.
Tabulka byla sestavena na základě výsledků veřejné ankety.