Anketa 2015

Nejlepší ženský herecký výkon roku 2015

Zobrazit výsledky pro kategorii:
Celkový počet hlasujících: 579
pořadíherečka a rolev inscenacihlasy
1.Simona Babčáková - WendyKakadu (Dejvické divadlo)41
2.Iva Janžurová - Královna Alžběta II.Audience u královny (Národní divadlo)35
3.Markéta Sedláčková - Edith PiafVrabčák a anděl (Městské divadlo Brno)30
3.Marie Štípková - Géša GottfriedováBrémská svoboda (Městské divadlo Kladno)30
3.Zora Valchařová-Poulová - Violet WestonováSrpen v zemi indiánů (Klicperovo divadlo Hradec Králové)30
6.Ljuba Krbová - MatkaTo všechno ona (OLDstars)28
7.Monika Absolonová - EvitaEvita (Studio DVA divadlo)26
8.Magdaléna Borová - DesdemonaOthello, benátský mouřenín (Národní divadlo)25
9.Alena Antalová - Elisabeth Garaud-LarchetJméno (Městské divadlo Brno)24
9.Hana Holišová - Edith PiafVrabčák a anděl (Městské divadlo Brno)24
9.Jana Pidrmanová - VandaVenuše v kožichu (Prague Shakespeare Company)24
9.Pavlína Štorková - TaťánaEvžen Oněgin (Klicperovo divadlo Hradec Králové)24
13.Klára Melíšková - ModřanskáZásek (Dejvické divadlo)23
14.Jana Plodková - HamletHamleti (Divadlo Na zábradlí)22
15.Klára Cibulková - Adina MandlováPankrác ´45 (Švandovo divadlo)21
15.Eliška Skálová - VlaštovkaPískání po větru (Městské divadlo Brno)21
17.Lucie Polišenská - Peter & EmilyZemětřesení v Londýně (Národní divadlo)18
18.Dana Batulková - TaljaHappy End (Městská divadla pražská)16
19.Pavla Beretová - JasmineZemětřesení v Londýně (Národní divadlo)15
19.Helena Dvořáková - Emilie PaumellováViktor aneb Dítka u moci (Divadlo v Dlouhé)15
19.Eva Holubová - Gábi SmolíkováSmolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství (Studio DVA divadlo)15
19.Marie Křížová - MajkaAtlantida (Divadlo Kalich)15
19.Kristýna Leichtová - VarvaraZLOČINY.ŽENY.DOC (Divadlo Komedie)15
19.Andrea Zelová - SatanaJohnny Blue (Městské divadlo Brno)15
25.Hana Fialová - Norma DesmondSunset Boulevard (Národní divadlo moravskoslezské)14
25.Jitka HlaváčováDeník Anne Frankové (Slovácké divadlo Uherské Hradiště)14
25.Hana Holišová - SophieMamma Mia! (Kongresové centrum)14
25.Svetlana Janotová - KataSkleněný pokoj (Městské divadlo Brno)14
25.Martina Šnytová - Fanny BriceováFunny Girl (Národní divadlo moravskoslezské)14
25.Ivana Vaňková - Hana HanákováSkleněný pokoj (Městské divadlo Brno)14
31.Alena Antalová - DonnaMamma Mia! (Kongresové centrum)13
32.Magdaléna Sidonová - BábaBáby (Divadlo Na zábradlí)12
32.Pavlína Štorková - MytylModrý pták (Národní divadlo)12
34.Katarína Hasprová - Norma DesmondSunset Boulevard (Národní divadlo moravskoslezské)11
34.Ivana Hloužková - ŽenaVeroničin pokoj (Národní divadlo Brno)11
34.Ivana Korolová - SophieMamma Mia! (Kongresové centrum)11
34.Jana Paulová - OnaAni spolu, ani bez sebe (Divadlo Kalich)11
34.Klára Vojtková - Bílá královnaAlenka v kraji divů a za zrcadlem (Slovácké divadlo Uherské Hradiště)11
39.Katarína Mikulová - Paní LovettováSweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (Divadlo na Orlí)10
39.Michaela Tomešová - SofieAtlantida (Divadlo Kalich)10
39.Ivana Uhlířová - LízaBratři Karamazovi (Činoherní klub)10
42.Jitka Čvančarová - MyrtleKrálovství boží na zemi (Divadlo Ungelt)9
42.Radka Fišarová - EvitaEvita (Studio DVA divadlo)9
42.Karolina Gudasová - Wendla BergmanováSpring Awakening / Probuzení jara (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)9
42.Nina Horáková - OndinaOndina (Městské divadlo Mladá Boleslav)9
42.Lucia Jagerčíková - Hraběnka KapuletRomeo a Julie (Divadlo Hybernia)9
42.Lucie Matoušková - Líza DoolittlováPygmalión (Městské divadlo Mladá Boleslav)9
42.Jana Zenáhlíková - ChůvaRomeo a Julie (Divadlo Hybernia)9
49.Pavla Beretová - Zuzana TylováV rytmu swingu buší srdce mé (Národní divadlo)8
49.Klára Cibulková - JarmilaPopeláři (Švandovo divadlo)8
49.Karolina Frydecká - ŠosanaMikve (Městské divadlo Mladá Boleslav)8
49.Tereza Ramba - JulieRomeo a Julie (Letní shakespearovské slavnosti)8
49.Marie Štípková - JentlJentl (Městské divadlo Kladno)8
49.Michaela Tomešová - MimiMiluj, žij a plať - RENT (art4rent, z.s.)8
55.Eva Burešová - LoraineDracula (Hudební divadlo Karlín)7
55.Radka Coufalová - SatanaJohnny Blue (Městské divadlo Brno)7
55.Svatava Hanzl Milková - ŠiraMikve (Městské divadlo Mladá Boleslav)7
55.Jitka Ježková - HelenaMidsummer (A Play with Songs) (Divadlo v Řeznické)7
55.Marie Křížová - Kathy SeldenováZpívání v dešti (Jihočeské divadlo Č. Budějovice)7
55.Markéta Schimmerová Procházková - RonaKennedyho děti (Divadlo Na Fidlovačce)7
55.Erika StárkováSmall Town Boy (Divadlo Letí)7
55.Markéta Tallerová - Bábi ZlopočasnáMaškaráda aneb Fantom Opery (ankh-morporkské) (Divadlo F. X. Šaldy Liberec)7
55.Pavla Vitázková - Liesel LandauerováSkleněný pokoj (Městské divadlo Brno)7
55.Monika Zoubková - HelenSirotci (Činoherní studio Ústí nad Labem)7
65.Monika Absolonová - BettyPřízrak Londýna (Divadlo Hybernia)6
65.Réka Derzsi - Lída BaarováPankrác ´45 (Švandovo divadlo)6
65.Pavla Dostálová - IsabelaNěco za něco (Komorní scéna Aréna)6
65.Ivana Hloužková - C. a K. mrtvolaMein Švejk (Operetta. Komedie. Smrt.) (Divadlo Husa na provázku)6
65.Anna Polívková - Ona8 GB tvrdýho porna (Divadlo Letí)6
65.Markéta Sedláčková - Paní SchubertováSplašené nůžky (Městské divadlo Brno)6
65.Simona Stašová - Livia BonettiováVím, že víš, že vím... (agentura Harlekýn)6
65.Petra Vojtková - Wendla BergmanováSpring Awakening / Probuzení jara (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)6
73.Monika Absolonová - Fanny BriceováFunny Girl (Národní divadlo moravskoslezské)5
73.Alena Antalová - Tanja & TitanieLet snů LILI (Městské divadlo Brno)5
73.Eliška Balzerová - Dolly LeviováDohazovačka (Divadlo Na Fidlovačce)5
73.Helena DvořákováVykřičené domy (Divadlo v Dlouhé)5
73.Eva Elsnerová - EileenMrzák inishmaanský (Divadelní spolek Kašpar)5
73.Radka Fišarová - TanyaMamma Mia! (Kongresové centrum)5
73.Lucia Jagerčíková - MaryškaPostřižiny (Městské divadlo v Mostě)5
73.Jindra Janoušková - MarthaKdo se bojí Virginie Woolfové? (Východočeské divadlo Pardubice)5
73.Eva Josefíková - CelimenaMisantrop (Švandovo divadlo)5
73.Leona Machálková - DonnaMamma Mia! (Kongresové centrum)5
73.Lucie Matoušková - Hannah ChaplinováChaplin (Městské divadlo Mladá Boleslav)5
73.Eva Novotná - MargeryFigarova svatba (Národní divadlo Brno)5
73.Kamila Nývltová - Adriana & SandraDracula (Hudební divadlo Karlín)5
73.Marie Štípková - AnneOtec / Matka (Městské divadlo Kladno)5

Další nominace získaly v součtu méně než 5 hlasů.
Tabulka byla sestavena na základě výsledků veřejné ankety.