Anketa 2013

Nejlepší ženský herecký výkon roku 2013

Zobrazit výsledky pro kategorii:
Celkový počet hlasujících: 428
pořadíherečka a rolev inscenacihlasy
1.Svetlana Janotová - Alexandra OwensováFlashdance (Městské divadlo Brno)77
2.Tereza Vilišová - AmyMůj romantický příběh (Divadlo Petra Bezruče)45
3.Pavla Beretová - KrálíčekKrálíček (Divadlo Letí)43
4.Dana Batulková - MollyMolly Sweeney (Městská divadla pražská)41
5.Iva Janžurová - BarbaraSbohem, zůstávám! (Divadlo Kalich)30
6.Magdalena Zimová - BlandinaSlečna Jairová (Divadlo v Dlouhé)28
7.Pavla Beretová - DušejkoČupakabra (Masopust)27
8.Eliška Balzerová - BabičkaBabička (Divadlo Na Fidlovačce)26
9.Ivana Vaňková - InezZorro (Městské divadlo Brno)24
10.Zuzana Offenbartl Dovalová - EvaNezemřela jsem... ze života Evy Olmerové (NaDřeň production)22
10.Barbora Hrzánová - Helena SoučkováDarda (Divadlo Na Jezerce)22
10.Alena Sasínová-Polarczyk - Natálie Ivanovna (Naty)Ruská zavařenina (Komorní scéna Aréna)22
10.Lucie Trmíková - Rita AllmersováEyolfek (Divadlo v Dlouhé)22
14.Veronika Khek Kubařová - Nina ZarečnáRacek (Dejvické divadlo)21
15.Veronika Khek Kubařová - MarkétaMarkéta Lazarová (Městská divadla pražská)18
15.Ivana Uhlířová - Milena JesenskáMileniny recepty (Studio Hrdinů)18
15.Eva Vrbková - Rachelka, později MarianaNaše třída (Divadlo Komedie)18
18.Lenka Šestáková - FrantiškaAdvent (Jihočeské divadlo Č. Budějovice)17
18.Pavlína Štorková - JennyŽebrácká opera (Klicperovo divadlo Hradec Králové)17
20.Tereza Novotná - NoraNora (Slovácké divadlo Uherské Hradiště)16
20.Zuzana Onufráková - MarionNebe nad Berlínem (Švandovo divadlo)16
20.Markéta Schimmerová Procházková - Mimi MarquezRent (Divadlo Na Prádle)16
20.Andrea Zelová - GloriaFlashdance (Městské divadlo Brno)16
24.Svetlana Janotová - InezZorro (Městské divadlo Brno)15
24.Ivana Vaňková - Alexandra OwensováFlashdance (Městské divadlo Brno)15
26.Tereza Martinková - Joanne JeffersonRent (Divadlo Na Prádle)14
26.Barbora Poláková - LucieLucie, větší než malé množství lásky (Hudební divadlo Karlín)14
28.Stela Chmelová - NoraNora - Domeček pro panenky (Divadlo D21)13
28.Andrea Opavská - sóloLa Loba (Lenka Vagnerová & Company)13
30.Klára Sedláčková-Oltová - BlandinaSlečna Jairová (Divadlo v Dlouhé)12
30.Kamila Sedlárová - Marilyn MonroeMarilyn (Překrásné děcko) (Klicperovo divadlo Hradec Králové)12
30.Magdaléna SidonováŠedá sedmdesátá aneb Husákovo ticho (Divadlo Na zábradlí)12
30.Petra Špalková - DášaZ prachu hvězd (Národní divadlo)12
30.Ivana Uhlířová - ProtagonistaČerná zrcadla (Studio Hrdinů)12
35.Yvetta Blanarovičová - Margaret Zelleová, řečená Mata HariMata Hari (Divadlo Broadway)11
35.Jana Boušková - KájaZ prachu hvězd (Národní divadlo)11
35.Zuzana Krištofová-Kolářová - Pavoučí žena & AuroraPolibek pavoučí ženy (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)11
35.Anna Suchánková - Manon LescautManon Lescaut (Divadlo Anfas)11
39.Petra BučkováZlatá šedesátá (Divadlo Reduta / Divadlo Na zábradlí Praha)10
39.Petra Hřebíčková - RenataCry Baby Cry (Švandovo divadlo)10
39.Klára Melíšková - Irina ArkadinováRacek (Dejvické divadlo)10
39.Barbora Mošnová - ViktorkaBabička (Divadlo Na Fidlovačce)10
39.Jitka Smutná - Ženamaličkosti (Divadlo X10)10
39.Jana Stryková - EmmaSmluvní vztahy (Divadlo Viola)10
39.Diana ŠoltýsováŽena a Megera (Komorní činohra)10
46.Alena Antalová - GrizabellaKočky (Městské divadlo Brno)9
46.Zuzana Benešová - Denisa de FlavignyMam´zelle Nitouche (Hudební divadlo Karlín)9
46.Hana Holišová - KikiFlashdance (Městské divadlo Brno)9
46.Hana Holišová - GrizabellaKočky (Městské divadlo Brno)9
46.Klára Krejsová-Kuchinková - KateřinaZkrocení zlé ženy (Činoherní studio Ústí nad Labem)9
46.Klára Melíšková - EvaDabing Street (Dejvické divadlo)9
46.Eva Novotná - EvaPerplex (HaDivadlo)9
46.Markéta Tallerová - BlancheTramvaj do stanice Touha (Divadlo F. X. Šaldy Liberec)9
46.Pavla Tomicová - SvatavaPodivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho (Klicperovo divadlo Hradec Králové)9
46.Lucie Zedníčková - MafaldaVšemocný pan Krott (Městské divadlo Brno)9
56.Radka Coufalová - DželínaKočky (Městské divadlo Brno)8
56.Tereza Dočkalová - NevěstaKrvavá svatba (Divadlo pod Palmovkou)8
56.Natália Drabiščáková - RaněvskáVišňový sad (Divadlo Na zábradlí)8
56.Ivana Hloužková - Apatura IrisZe života hmyzu - Oh! Jaká podívaná! (Divadlo Husa na provázku)8
56.Eva Holubová - Vendulka VaníčkováHvězda (Studio DVA divadlo)8
56.Lenka Lavičková - Klára BrodyováKlára 3847 aneb Příliš mnoho hvězd (Docela velké divadlo)8
56.Kristýna Leichtová - DoraNaše třída (Divadlo Komedie)8
56.Taťjana Medvecká - TáňaZ prachu hvězd (Národní divadlo)8
56.Jana Preissová - MatkaZ prachu hvězd (Národní divadlo)8
56.Jana Stryková - Děvčátko LucieDěvčátko – Vánoční příběh (Studio DVA divadlo)8
56.Jarmila Vlčková - BabičkaO líné babičce (Divadlo v Dlouhé)8
67.Tereza Dočkalová - Varvara (Varja)Ruská zavařenina (Komorní scéna Aréna)7
67.Andrea Elsnerová - KateřinaZkrocení zlé ženy (Divadlo na Vinohradech)7
67.Johana Gazdíková - LuisaZorro (Městské divadlo Brno)7
67.Svetlana Janotová - Eva, krasotinkaOčistec (Městské divadlo Brno)7
67.Helena Lapčíková - Barbara RoseováVálka Roseových (Divadlo A. Dvořáka Příbram)7
67.Lucie Matoušková - KateřinaZkrocení zlé ženy (Městské divadlo Mladá Boleslav)7
67.Viktória Matušovová - LuisaZorro (Městské divadlo Brno)7
67.Gabriela MikulkováZlatá šedesátá (Divadlo Reduta / Divadlo Na zábradlí Praha)7
67.Zuzana Onufráková - PrinceznaKrakatit (Švandovo divadlo)7
67.Erika Stárková - Marie GrekovováSežereš sám sebe (Platonov) (HaDivadlo)7
67.Magdaléna Tkačíková - Liška BystrouškaLiška Bystrouška (Národní divadlo Brno)7
67.Tereza Vilišová - ChloéPěna dní (Divadlo Petra Bezruče)7
79.Zlata Adamovská - BettyV lese černém, hlubokém (Divadlo Ungelt)6
79.Miřenka ČechováAntiwords (Spitfire Company)6
79.Vanda Hybnerová - Hipollyta & TitánieSen noci svatojánské (Letní shakespearovské slavnosti)6
79.Barbara Lukešová - „A“Terminus (Divadelní spolek Kašpar)6
79.Ludmila Mecerodová - RuthHolky z kalendáře (Východočeské divadlo Pardubice)6
79.Martina Šnytová - HelenaKrásná Helena (Národní divadlo moravskoslezské)6
79.Pavlína Štorková - CharlottaSoudce v nesnázích (Klicperovo divadlo Hradec Králové)6
79.Alena Vránová - CarolPoslední romance (Divadlo Ungelt)6
87.Monika Absolonová - InezZorro (Městské divadlo Brno)5
87.Alena Antalová - JudyPodivný případ se psem (Městské divadlo Brno)5
87.Svatava Hanzl Milková - Matylda VerlainováÚplné zatmění (Městské divadlo Mladá Boleslav)5
87.Zdena Herfortová - Jeanette BurmeisterDonaha! (Městské divadlo Brno)5
87.Hana Holišová - SiobhanPodivný případ se psem (Městské divadlo Brno)5
87.Lenka Šestáková - Magráta ČesnekováSoudné sestry (Jihočeské divadlo Č. Budějovice)5
87.Michaela Tomešová - Mimi MarquezRent (Divadlo Na Prádle)5

Další nominace získaly v součtu méně než 5 hlasů.
Tabulka byla sestavena na základě výsledků veřejné ankety.