Anketa 2013

Počet komentářů: 0
Nový komentář

Nejlepší mužský herecký výkon roku 2013

Zobrazit výsledky pro kategorii:

pořadí herec a role v inscenaci body
1.Karel Dobrý - Andrej DanilovičDen opričníka (Studio Hrdinů)57
2.Martin Stránský - Bertie, vévoda z YorkuKrálova řeč (Divadlo pod Palmovkou)39
2.Stanislav Zindulka - Solomon FreitagVražedný pátek (Divadlo v Řeznické)39
4.Martin Myšička - MichalDabing Street (Dejvické divadlo)38
5.Vojtěch Blahuta - ChristopherPodivný případ se psem (Městské divadlo Brno)34
6.Karel Dobrý - Vincent van GoghOhlušující pach bílé (Národní divadlo)33
7.Jan Hofman - Franz & Zdenda Past (Divadlo Komedie)28
7.Petr Mikeska - Paul VerlaineÚplné zatmění (Městské divadlo Mladá Boleslav)28
7.Jan Vondráček - Alfréd AllmersEyolfek (Divadlo v Dlouhé)28
10.Vladimír Marek - SalomeSalome Brut (Next Picture)27
10.Dušan Sitek - Lionel LogueKrálova řeč (Divadlo pod Palmovkou)27
12.Albert Čuba - IcharevHráči (Komorní scéna Aréna)26
13.Jan Hofman - AbramNaše třída (Divadlo Komedie)25
13.Michal Isteník - Armand DuvalPán s kaméliemi (BuranTeatr)25
13.Saša Rašilov - WalserPomocník Walser (Studio Hrdinů)25
16.Lukáš Janota - Diego & ZorroZorro (Městské divadlo Brno)24
16.Miloslav König - Georges DuroyMiláček (Městské divadlo Kladno)24
16.Martin Sláma - Bertie, vévoda z YorkuKrálova řeč (Národní divadlo Brno)24
19.Ondřej Brett - TomMůj romantický příběh (Divadlo Petra Bezruče)22
19.Ladislav Hampl - „C“Terminus (Divadelní spolek Kašpar)22
19.Aleš Slanina - JimmyFlashdance (Městské divadlo Brno)22
22.Michal Isteník - LudvíkVšemocný pan Krott (Městské divadlo Brno)21
22.Ivan Lupták - Doktor StrunaPlejtvák (Cabaret Calembour)21
22.Martin Siničák - Michail PlatonovSežereš sám sebe (Platonov) (HaDivadlo)21
25.Vladimír Javorský - Ferda PlzákZahradní slavnost (Národní divadlo)19
25.Jan Sklenář - MacheathŽebrácká opera (Klicperovo divadlo Hradec Králové)19
27.Jiří Zapletal - BurkePodivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho (Klicperovo divadlo Hradec Králové)18
28.Petr Nárožný - Matouš ClausenPřed západem slunce (Činoherní klub)17
28.Václav Neužil - PavelDabing Street (Dejvické divadlo)17
30.Jan HájekZlatá šedesátá (Divadlo Reduta / Divadlo Na zábradlí Praha)15
30.Martin Havelka - Hendrik HöfgenMefisto (Městské divadlo Brno)15
32.Miroslav Krobot - Petr SorinRacek (Dejvické divadlo)14
32.Jan Mazák - KrottVšemocný pan Krott (Městské divadlo Brno)14
32.Aleš Slanina - RozumbradKočky (Městské divadlo Brno)14
32.Dušan Vitázek - Nick HurleyFlashdance (Městské divadlo Brno)14
36.Štěpán Benoni - ChristopherPodivný případ se psem (Městské divadlo Kladno)13
36.Jiří Langmajer - Maurice ChevalierMata Hari (Divadlo Broadway)13
36.Viktor Preiss - Al LewisVstupte! (Divadlo na Vinohradech)13
36.Lukáš Šolc - SládekAudience (Divadlo D21)13
36.Ladislav Špiner - Don JuanDon Juan (Východočeské divadlo Pardubice)13
36.Petr Vančura - AmilDresscode: Amis & Amil (A studio Rubín)13
42.Michal Dlouhý - Jonathan RoseVálka Roseových (Divadlo A.Dvořáka Příbram)12
42.Robert Jícha - RamónZorro (Městské divadlo Brno)12
42.Petr Kostka - Ralph Poslední romance (Divadlo Ungelt)12
42.Peter Strenáčik - Panter BaghíraMauglí (Divadlo Kalich)12
46.Saša Rašilov - Jiří VoborskýJedenácté přikázání (Národní divadlo)11
46.Matouš Ruml - Arthur RimbaudÚplné zatmění (Městské divadlo Mladá Boleslav)11
46.Miroslav Táborský - JairosSlečna Jairová (Divadlo v Dlouhé)11
49.Igor Bareš - Ivan VojnickijStrýček Váňa (Národní divadlo)10
49.Martin Pechlát - AstrovStrýček Váňa (Národní divadlo)10
49.Petr Štěpán - Jerry LukowskiDonaha! (Městské divadlo Brno)10
49.Tomáš Šulaj - HelmerNora (Slovácké divadlo Uherské Hradiště)10
49.Jan Zadražil - Tulák 1Ze života hmyzu - Oh! Jaká podívaná! (Divadlo Husa na provázku)10
54.Michal Kern - AmisDresscode: Amis & Amil (A studio Rubín)9
54.Roman Tomeš - Roger DavisRent (Divadlo Na Prádle)9
56.David Punčochář - AndrejVladimirova děvka (Švandovo divadlo)8
56.Tomáš Savka - Jan DvořákNezemřela jsem... ze života Evy Olmerové (NaDřeň production)8
56.Petr Vaněk - CarsonKrakatit (Švandovo divadlo)8
59.Václav Noid Bárta - DanielLucie, větší než malé množství lásky (Hudební divadlo Karlín)7
59.Vladislav Beneš - Major de Chateau-GibusMam´zelle Nitouche (Hudební divadlo Karlín)7
59.Norbert Lichý - SládekAudience (Divadlo Petra Bezruče)7
59.Viktor Skála - Bérenger I.Král umírá (Divadlo U stolu)7
59.Viktor Skála - KonstantinCyril a Metoděj aneb Dobrodružství písma (Městské divadlo Brno)7
59.Ivan Trojan - Boris TrigorinRacek (Dejvické divadlo)7
65.Ondřej Brousek - AndriAndorra (Divadlo na Vinohradech)6
65.Miloslav König - Šlechtic WHKabaret Shakespeare (Studio Damúza)6
65.David Matásek - Theo van GoghOhlušující pach bílé (Národní divadlo)6
65.Tomáš Pavelka - ProkopKrakatit (Švandovo divadlo)6
65.Aleš Petráš - Randle Patrick McMurphyPřelet nad kukaččím hnízdem (Městské divadlo v Mostě)6
65.Jaroslav Plesl - Konstantin TreplevRacek (Dejvické divadlo)6
65.Martin Stránský - Jura BaranJe třeba zabít Sekala (Divadlo J.K.Tyla Plzeň)6
65.Ondřej Veselý - John SmithPravé poledne (Jihočeské divadlo Č. Budějovice)6
65.Dušan Vitázek - JerryOčistec (Městské divadlo Brno)6
65.Lukáš Vlček - Múz zamladaKočky (Městské divadlo Brno)6
65.Jiří VyorálekZlatá šedesátá (Divadlo Reduta / Divadlo Na zábradlí Praha)6
76.Viktor Dyk - Kreon7 proti Thébám (RockOpera Praha)5
76.Martin Hruška - ČochtanDivotvorný hrnec (Jihočeské divadlo Č. Budějovice)5
76.Jan Hušek - Číslo 0 & OidipúsOidipús (Jihočeské divadlo Č. Budějovice)5
76.Zdeněk Julina - Kašpar DeburauNejvětší z Pierotů (Městské divadlo Zlín)5
76.Zdeněk Junák - Nikos (Bejk) SimonidisDonaha! (Městské divadlo Brno)5
76.Jan Kříž - Tygr Šer ChánMauglí (Divadlo Kalich)5
76.Norbert Lichý - Lear, král Británie Král Lear (Divadlo Petra Bezruče)5
76.Jiří Mach - BasOčistec (Městské divadlo Brno)5
76.Stanislav Slovák - DenyOčistec (Městské divadlo Brno)5
76.Martin Šemík - Tom CollinsRent (Divadlo Na Prádle)5
76.Dušan Vitázek - Rambajz-tágoKočky (Městské divadlo Brno)5

Další nominace získaly v součtu méně než 5 hlasů.
Tabulka byla sestavena na základě výsledků veřejné ankety.


Komentáře Přidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.