Anketa 2017

Nejlepší mužský herecký výkon roku 2017

Zobrazit výsledky pro kategorii:
Celkový počet hlasujících: 682
pořadíherec a rolev inscenacihlasy
1.Jan Vlasák - AndréOtec (Městská divadla pražská)49
2.Jiří Hána - Karel ČapekČapek (Městská divadla pražská)41
2.Jan Kříž - Rocky BalboaRocky (Kongresové centrum)41
4.Daniel Bambas - Edward KynastonKrás(k)a na scéně (Městské divadlo Mladá Boleslav)40
5.Přemysl Pálek - KrysařKrysař (Divadlo Kalich)39
6.Pavel Režný - TonyWest Side Story (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)30
7.Martin Finger - Harry WadeKati (Činoherní klub)27
8.Martin Matejka - Adrian MoleTajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾ (Divadlo v Dlouhé)25
9.Robert Jašków - OtecPohřeb až zítra (Švandovo divadlo)24
10.Daniel Bambas - LudvíkUcho (Divadlo na Vinohradech)23
10.Jaroslav Plesl - HamletHamlet (Letní shakespearovské slavnosti)23
12.Martin Finger - Ing. Walter FaberHomo Faber (Činoherní studio Ústí nad Labem)22
12.Miloslav König - Genet / BridelDeník zloděje (Masopust)22
12.Daniel Rymeš - ChaplinChaplin (Městské divadlo Brno)22
15.Dušan Vitázek - Rockový PánbůhBítls (Městské divadlo Brno)21
15.Lukáš Vlček - Maxim de WinterRebecca (Národní divadlo moravskoslezské)21
17.Ondřej Brousek - Peer GyntPeer Gynt (Divadlo na Vinohradech)20
18.Tomáš Dianiška - William ShakespeareZamilovaný Shakespeare (Divadlo pod Palmovkou)19
18.Radim Madeja - Jean Gaspard Deburau Deburau (Městské divadlo Mladá Boleslav)19
20.Ondřej Kavan - Adolf HitlerUž je tady zas! (Divadlo Na Jezerce)18
20.Aleš Slanina - James B.Bítls (Městské divadlo Brno)18
20.Petr Štěpán - Ing. Bohumil Plánovský, Ph.D.Dotkni se vesmíru a pokračuj (Městské divadlo Brno)18
20.Marian Vojtko - Hrabě von KrolockPles upírů (Goja Music Hall)18
24.Daniel Krejčík - ChlapecV hodině rysa (SpoluHra)17
24.Igor Orozovič - MlynářLucerna (Divadlo v Dlouhé)17
26.Petr Vančura - AlfrédMoje malá úchylka (A studio Rubín)16
27.Hanuš Bor - Karel, retrofil60´s aneb šedesátky (Městská divadla pražská)15
27.Roman Tomeš - ŠtěpánKrysař (Divadlo Kalich)15
29.Robert Finta - Joey SturdyTeď mě zabij (Národní divadlo moravskoslezské)14
29.Jiří Mach - Richard StarkeyBítls (Městské divadlo Brno)14
29.Aleš Petráš - AlešShakespeare ve 120 minutách (Městské divadlo Mladá Boleslav)14
29.Matyáš Řezníček - JohanPo Fredrikovi (OLDstars)14
29.Jiří Zapletal - OliverVincenc (Klicperovo divadlo Hradec Králové)14
34.Jacob Erftemeijer - VojtaLámání chleba (Švandovo divadlo)13
34.Pavel Neškudla - Konstantin TreplevRacek (Divadlo v Dlouhé)13
34.Milan Peroutka - ŠtěpánKrysař (Divadlo Kalich)13
34.Jaroslav Plesl - PierreInterview (Dejvické divadlo)13
38.Šimon Krupa - Jan BalášVyrozumění (Komorní scéna Aréna)12
38.Martin Pechlát - Karel KopfrkinglSpalovač mrtvol (Národní divadlo)12
38.Jakub Uličník - LennieO myších a lidech (Městské divadlo Brno)12
41.Miroslav Donutil - Otec UbuUbu králem: Svoboda! (Divadlo Husa na provázku)11
41.Miroslav Hanuš - VrchníLucerna (Divadlo v Dlouhé)11
41.Michal Isteník - Roger MasonVěž (BuranTeatr)11
41.Peter Pecha - Rocky BalboaRocky (Kongresové centrum)11
45.Jan Grundman - MichelangeloKámen a bolest (Národní divadlo Brno)10
45.Miloslav König - MacbethMacbeth – Too Much Blood (Divadlo Na zábradlí)10
45.Marek Lambora - FranciPeriferie (Divadlo na Vinohradech)10
45.Lukáš Pečenka - Jerry, později DafnéSugar (Někdo to rád horké) (Divadlo Na Fidlovačce)10
45.Libor Stach - KlukPříliš malý kruh (Městské divadlo Mladá Boleslav)10
45.Jan Teplý ml. - JUDr. Torvald HelmerNora (Domeček pro panenky) (Divadlo pod Palmovkou)10
45.Jakub Zedníček - Richard StarkeyBítls (Městské divadlo Brno)10
52.Tomáš Kobr - Ralf BangBang (Divadlo Letí)9
52.Jiří Mach - Fred GrahamKiss Me, Kate (Kačenko, pusu!) (Národní divadlo moravskoslezské)9
52.Petr Mikeska - SirGarderobiér (Městské divadlo Mladá Boleslav)9
52.Tomáš Novotný - Maxim de WinterRebecca (Národní divadlo moravskoslezské)9
52.Igor Orozovič - Pálav & Komisař & René FousekTriptychon_di_voce (Cabaret Calembour)9
52.Jan Vondráček - ZajíčekLucerna (Divadlo v Dlouhé)9
58.Jiří Böhm - Benjamin SeidlMučedník (Divadlo F. X. Šaldy Liberec)8
58.Petr Halberstadt - Josef JandaŽelary (srdce mé) (Národní divadlo Brno)8
58.Lukáš Janota - James B.Bítls (Městské divadlo Brno)8
58.Pavel Neškudla - PinďaČtyřlístek! (Klicperovo divadlo Hradec Králové)8
58.Petr Štěpán - HomolaBítls (Městské divadlo Brno)8
63.Jakub Albrecht - KamilJak sbalit ženu 2.0 (Divadlo pod Palmovkou)7
63.Ondřej Brett - RavnKdo je tady ředitel? (Divadlo Petra Bezruče)7
63.Pavel Hromádka - Bertie, vévoda z YorkuKrálova řeč (Slovácké divadlo Uherské Hradiště)7
63.Vladimír Javorský - LízalMaryša (Národní divadlo)7
63.Bohumil Klepl - BobLíbánky na Jadranu (Studio DVA divadlo)7
63.Jan Kopečný - HonzaČas růží (Hudební divadlo Karlín)7
63.Václav Rašilov - Rock BaileyZabte ošklivé (Divadlo Aqualung)7
63.Marco Salvadori - ChaplinChaplin (Městské divadlo Brno)7
63.Peter Strenáčik - OthelloIAGO (Divadlo Hybernia)7
63.Ladislav Špiner - Grigorij Jefimovič RasputinRasputin (Východočeské divadlo Pardubice)7
73.Jakub Burýšek - Nick TwispMládí v hajzlu (Divadlo Petra Bezruče)6
73.Vojtěch Drahokoupil - Král Ludvík & FilipMuž se železnou maskou (Divadlo Broadway)6
73.David Gránský - Král Ludvík & FilipMuž se železnou maskou (Divadlo Broadway)6
73.Jiří Š. Hájek - Arthur KippsŽena v černém (Městské divadlo Kladno)6
73.Robert Jícha - KomorníkBítls (Městské divadlo Brno)6
73.Jan Kopečný - Král Ludvík & FilipMuž se železnou maskou (Divadlo Broadway)6
73.Petr Lněnička - JonášJonáš a tingl tangl (Divadelní spolek Kašpar)6
73.Ondřej Malý - Syd ArmfieldKati (Činoherní klub)6
73.Bohuš Matuš - Hrabě von KrolockPles upírů (Goja Music Hall)6
73.Radek Antonín Shejbal - GumpánZahrada divů (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)6
73.Aleš Slanina - Ferda MravenecFerda Mravenec (Divadlo Hybernia)6
73.Ondřej Sokol - James HennessyKati (Činoherní klub)6
73.Roman Tomeš - HonzaČas růží (Hudební divadlo Karlín)6
73.Jakub Tvrdík - Paul VerlaineÚplné zatmění (Klicperovo divadlo Hradec Králové)6
87.Daniel Bambas - Leo LeikeDobrý proti severáku (3D Company)5
87.Václav Noid Bárta - Curtis ShankSestra v akci (Hudební divadlo Karlín)5
87.Václav Noid Bárta - Král JelimánMadagaskar (ostatní muzikálové projekty)5
87.Michal Bumbálek - JóbJób (Divadlo U stolu)5
87.Jan Cina - BaumannMoje malá úchylka (A studio Rubín)5
87.Jan Dolanský - Brendan BoylePerfect Days (Pantheon production)5
87.Miroslav Etzler - Petr MorávekSametová noc (Divadlo v Řeznické)5
87.Miroslav Hanuš - WintrHovory na útěku (Divadlo v Dlouhé)5
87.Martin Hofmann - EllingElling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství (Pantheon production)5
87.Michal Isteník - KolóšekBítls (Městské divadlo Brno)5
87.Zdeněk Julina - Andrej BabišOvčáček miláček (Městské divadlo Zlín)5
87.Aleš Kohout - Albert BafsteinZahrada divů (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)5
87.Miloš Kopečný - OtoHovory na útěku (Divadlo v Dlouhé)5
87.Oldřich Kříž - AramisMuž se železnou maskou (Divadlo Broadway)5
87.Radim Madeja - NormanGarderobiér (Městské divadlo Mladá Boleslav)5
87.Michal Maléř - PadraicPoručík z Inishmoru (Městské divadlo Kladno)5
87.Petr Nárožný - Ivan ChabarovičTanec bláznů (Činoherní klub)5
87.Marek Němec - CarterBull (Divadlo 6-16)5
87.Tomáš Novotný - OthelloIAGO (Divadlo Hybernia)5
87.Milan Peroutka - Michael CassioIAGO (Divadlo Hybernia)5
87.Vladimír PolívkaŠašek a syn (Divadlo Bolka Polívky)5
87.Marek Příkazký - Kníže MyškinIdiot (Městské divadlo Zlín)5
87.Lukáš Randák - AlfredPles upírů (Goja Music Hall)5
87.Tomáš Savka - Fred GrahamKiss Me, Kate (Kačenko, pusu!) (Národní divadlo moravskoslezské)5
87.Václav Šanda - Peter MooneyKati (Činoherní klub)5
87.Ladislav Špiner - MichaelŽivý obraz (Východočeské divadlo Pardubice)5
87.Tomáš Šulaj - Michail Vasiljevič PlatonovPlatonov - Ztratil Hospodin trpělivost? (Slovácké divadlo Uherské Hradiště)5
87.Jan Tenkrát - Šimpanz MansonMadagaskar (ostatní muzikálové projekty)5
87.Roman Tomeš - Lev AlexMadagaskar (ostatní muzikálové projekty)5
87.Pavel Vítek - Profesor AbronsiusPles upírů (Goja Music Hall)5
87.Marian Vojtko - D´ArtagnanMuž se železnou maskou (Divadlo Broadway)5
87.Jan Zadražil - BedřichVernisáž (Divadelní spolek Kašpar)5

Další nominace získaly v součtu méně než 5 hlasů.
Tabulka byla sestavena na základě výsledků veřejné ankety.