Anketa 2018

Nejlepší ženský herecký výkon roku 2018

Zobrazit výsledky pro kategorii:
Celkový počet hlasujících: 676
pořadíherečka a rolev inscenacihlasy
1.Eva Hacurová - ÉlektraÉlektra (Divadlo v Dlouhé)58
2.Tereza Dočkalová - Dora IdesováŽítkovské bohyně (Divadlo pod Palmovkou)51
3.Pavla Gajdošíková - MaryšaMaryša (Divadlo Petra Bezruče)42
3.Tereza Marečková - VitkaVitka (Divadlo Husa na provázku)42
5.Tereza Dočkalová - IsabelaNěco za něco (Divadlo pod Palmovkou)32
6.Stanislava Topinková-Fořtová - Paní LovettováSweeney Todd - Ďábelský lazebník z Fleet Street (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)31
7.Pavlína Štorková - EditaNetrpělivost srdce (Národní divadlo)28
8.Eva Elsnerová - Rosalinda FranklinováSnímek 51 (Divadelní spolek Kašpar)26
8.Anna Fialová - HelenaDobrý konec všechno spraví (Letní shakespearovské slavnosti)26
10.Hana Holišová - Dáma z jezeraMonty Python’s Spamalot (Městské divadlo Brno)25
10.Tereza Ramba - Ema ČernáAmerikánka (Jatka78)25
12.Eva Staškovičová - Molly JensenováDuch (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)22
13.Magdaléna Sidonová - AuersbergerováMýcení (Divadlo Na zábradlí)20
14.Kristýna Daňhelová - Rebecca Warshowsky & TamarPředstav si... (Městské divadlo Brno)19
14.Andrea Elsnerová - Elizabeth ProctorováČarodějky ze Salemu (Divadlo na Vinohradech)19
16.Eliška Balzerová - HraběnkaHraběnka (Divadlo Palace)18
16.Ljuba Krbová - MargaritaMargaritě... (OLDstars)18
16.Malvína Pachlová - Naomi HessováTajemství (Městské divadlo Mladá Boleslav)18
19.Alena Antalová - Frosina, dohazovačkaLakomec (Městské divadlo Brno)16
19.Kamila Trnková - Edward & BettySedmé nebe (Divadlo pod Palmovkou)16
21.Anna Fialová - Irene Adlerová & Louisa HawkinsováLegenda jménem Holmes (Hudební divadlo Karlín)15
21.Nina Horáková - Nastasja Filippovna BaraškovováIdiot (Městská divadla pražská)15
21.Jana Stryková - EurydikaVítejte v Thébách (Národní divadlo)15
24.Zlata Adamovská - AnnieMisery (Studio DVA divadlo)14
24.Klára Vojtková - EvaKříž u potoka (Slovácké divadlo Uherské Hradiště)14
24.Jana Zenáhlíková - ViktorkaBabička (Městské divadlo Kladno)14
27.Pavla Dostálová - MášaTři sestry (Komorní scéna Aréna)13
27.Zuzana Mixová - BabičkaBabička (Městské divadlo Kladno)13
29.Hana Holišová - Maureen JohnsonRent (Městské divadlo Brno)12
29.Kateřina Chrenková Falcová - JohannaSweeney Todd - Ďábelský lazebník z Fleet Street (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)12
29.Lenka Janíková - Elizabeth ProctorováČarodějky ze Salemu (Městské divadlo Brno)12
29.Viktória Matušovová - GloriaHorečka sobotní noci (Městské divadlo Brno)12
29.Jana Plodková - BillrothováMýcení (Divadlo Na zábradlí)12
29.Diana Šoltýsová - MichelleTajemství (Městské divadlo Mladá Boleslav)12
35.Tereza Cisovská - MarianaChacharije (Komorní scéna Aréna)11
35.Tereza Martinková - Susan LawrencováBIG (Městské divadlo Brno)11
35.Charlotte Režná - Brenda StrongChyť mě, jestli na to máš (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)11
35.Anežka Rusevová - Štěpka KiliánováPetrolejové lampy (Městské divadlo Kladno)11
35.Sara Venclovská - Anna KareninaAnna Karenina (Klicperovo divadlo Hradec Králové)11
35.Venuše Zaoralová Dvořáková - Oda Mae BrownováDuch (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)11
41.Klára Cibulková - MatkaAgent tzv. společenský (Testis)10
41.Lucia Jagerčíková - Susan a další postavyTick, tick ...BOOM! (art4rent, z.s.)10
41.Iva Pazderková - PepaŽeny na pokraji nervového zhroucení (Divadlo Na Fidlovačce)10
44.Helena Čermáková - HekabéTrójanky (Trojánky, Hekabé, Andromaché) (Městské divadlo Zlín)9
44.Svetlana Janotová - Stephanie ManganoHorečka sobotní noci (Městské divadlo Brno)9
44.Beáta Kaňoková - ChloeTéměř dokonalá láska (Jihočeské divadlo Č. Budějovice)9
44.Dana Syslová - Madame RubinsteinMadame Rubinstein (agentura ADF)9
44.Lucie Trmíková - AnnaSoukromé rozhovory (Divadelní spolek JEDL)9
44.Apolena Veldová - DrahomíraDrahomíra a její synové (Krvavé křtiny) (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)9
44.Andrea Zelová - Mimi MarquezRent (Městské divadlo Brno)9
51.Ivana Hloužková - Greene & Vrchní kuchařka & První úředníkAmerika (Divadlo Husa na provázku)8
51.Jana Štěpánková - Marion LiebherrováPardál (Divadlo Ungelt)8
53.Dasha - Oda Mae BrownováDuch (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)7
53.Beáta Kaňoková - LucyDracula (Jihočeské divadlo Č. Budějovice)7
53.Barbora Kubátová - AgátaPoslední důvod, proč se nezabít (Divadlo pod Palmovkou)7
53.Hana Maciuchová - MaudeHarold a Maude (Divadlo na Vinohradech)7
53.Vendula Nováková - NanaBoží mlýny (Moravské divadlo Olomouc)7
53.Pavlína Štorková - Hospodin & Homunkulus & Starost Faust (Národní divadlo)7
53.Magdaléna Tkačíková - Paní BeliérováKdo je pan Schmitt? (Divadlo Mír)7
53.Lucie Trmíková - MédeiaMédeia (Divadelní spolek JEDL)7
53.Zuzana Truplová - IrinaTři sestry (Komorní scéna Aréna)7
53.Barbora Hron Vovsíková - BarunkaBabička (Městské divadlo Kladno)7
63.Denisa Barešová - LuisaÚklady a láska (Švandovo divadlo)6
63.Zuzana Částková - DorisMáma říkala, že bych neměla (Komorní činohra)6
63.Michaela Horká - Moura, kočka domácíKočky (Národní divadlo moravskoslezské)6
63.Iva Janžurová - HelgaVeletoč (Divadlo Kalich)6
63.Veronika Lazorčáková - Markéta & Helena & BauciusFaust (Národní divadlo)6
63.Viktória Matušovová - Susan LawrencováBIG (Městské divadlo Brno)6
63.Tereza Nekudová - MoralistkaFreddie - Concert show (Divadlo Radka Brzobohatého)6
63.Eva Novotná - GaranceMilenci nebes (Národní divadlo Brno)6
71.Marta Bačíková - Emmi RothnerDobrý proti severáku (Městské divadlo Zlín)5
71.Daniela Bambasová - MaudeKalifornská mlha (Jihočeské divadlo Č. Budějovice)5
71.Lucie Bergerová - PepaŽeny na pokraji nervového zhroucení (Městské divadlo Brno)5
71.Charlotte Doubravová - MaryFreddie - Concert show (Divadlo Radka Brzobohatého)5
71.Hana Fialová - GrizabellaKočky (Národní divadlo moravskoslezské)5
71.Anna Fixová - MaryšaMaryša (Divadlo A. Dvořáka Příbram)5
71.Katarína Hasprová - GrizabellaKočky (Národní divadlo moravskoslezské)5
71.Barbora Hrzánová - DawnKočka v oregánu (Divadlo Kalich)5
71.Vanda Hybnerová - IggyKanibalky: Soumrak samců (Městská divadla pražská)5
71.Jaroslava Košková - JennyMáma říkala, že bych neměla (Komorní činohra)5
71.Dagmar Křížová - Joanne JeffersonRent (Městské divadlo Brno)5
71.Kristýna Leichtová - NatašaTři sestry (Komorní scéna Aréna)5
71.Markéta Matulová - MirkaKouř (Divadlo Petra Bezruče)5
71.Malvína Pachlová - Twyla SturdyováTeď mě zabij (Městské divadlo Mladá Boleslav)5
71.Barbara Sabella - HančíNa tý louce zelený (Moravské divadlo Olomouc)5
71.Martina Sikorová - AudreyKvítek z horrroru (Východočeské divadlo Pardubice)5
71.Simona Stašová - Edna EdisonováVězeň na Druhé Avenue (agentura Harlekýn)5
71.Ivana Uhlířová - VyšetřovatelkaČerný med (Činoherní klub)5
71.Andrea Zelová - Dáma z jezeraMonty Python’s Spamalot (Městské divadlo Brno)5
71.Jana Zenáhlíková - Vera Perselini - GiornoNeúp!ní (Městské divadlo Kladno)5
71.Jana Zenáhlíková - Lucie Homenides de HistanguaBrouk v hlavě (Městské divadlo Kladno)5

Další nominace získaly v součtu méně než 5 hlasů.
Tabulka byla sestavena na základě výsledků veřejné ankety.