Anketa 2019

Počet komentářů: 0
Nový komentář

Nejlepší ženský herecký výkon roku 2019

Zobrazit výsledky pro kategorii:
Celkový počet hlasujících: 876
pořadí herečka a role v inscenaci hlasy
1.Erika Stárková - DívkaLazarus (Městská divadla pražská)64
2.Soňa Hanzlíčková Borková - ElisabethElisabeth (Divadlo J.K.Tyla Plzeň)63
3.Marie Poulová - EsterRomeo, Julie a tma (Divadlo v Dlouhé)44
3.Ivana Vaňková - AnnaAnna Karenina (Městské divadlo Brno)44
5.Eva Novotná - HanaHana (Národní divadlo Brno)41
6.Sara Venclovská - JulieFernando Krapp mi napsal dopis (Klicperovo divadlo Hradec Králové)40
7.Eliška Ochmanová - ElphabaČarodějka (Goja Music Hall)39
8.Michaela Gemrotová - ElisabethElisabeth (Divadlo J.K.Tyla Plzeň)34
9.Tereza Dočkalová - MefistofelesFaust (Divadlo pod Palmovkou)33
10.Eva Hacurová - MámaNebe - peklo (Divadlo v Dlouhé)28
10.Zuzana Stivínová - RitterOběd u Wittgensteina (Národní divadlo)28
12.Petra Tenorová - Soňa Hajnová, později ŠvajcarováNeviditelný (Městská divadla pražská)27
13.Marie Křížová - TerezaVoda (a krev) nad vodou (Divadlo Kalich)25
14.Anna Fialová - Dcera & VdovaKytice (Národní divadlo)24
14.Magdaléna Tkačíková - Heda TesmanováHeda Gablerová: Teorie dospělosti (Divadlo Petra Bezruče)24
14.Lucie Zvoníková - Paní WilkinsonováBilly Elliot (Divadlo J.K.Tyla Plzeň)24
17.Tereza Marečková - JulieRomeo a Julie (Městská divadla pražská)23
17.Lucie Roznětínská - Paní LemarchandováHilda (Divadlo X10)23
17.Martina Šnytová - Reno SweeneyDěj se co děj (Anything Goes) (Národní divadlo moravskoslezské)23
20.Nikola Ďuricová - GlindaČarodějka (Goja Music Hall)21
21.Dagmar Křížová - Sophie SheridanováMamma Mia! (Městské divadlo Brno)20
21.Markéta Pešková - ElphabaČarodějka (Goja Music Hall)20
21.Charlotte Režná - VanilkaDobře placená procházka (Divadlo J.K.Tyla Plzeň)20
24.Marianna Polyáková - TerezaVoda (a krev) nad vodou (Divadlo Kalich)19
25.Petra Horváthová - GretaDánská dívka (Divadlo Na Fidlovačce & SpoluHra)18
26.Sarah Haváčová - LuisaPo konci světa (Divadlo Bez zábradlí)17
26.Kateřina Chrenková Falcová - VypravěčkaJosef a jeho úžasný pestrobarevný plášť (Divadlo J.K.Tyla Plzeň)17
28.Michaela Gemrotová - Evita PerónEvita (Jihočeské divadlo Č. Budějovice)15
28.Eva HacurováSonety (Divadlo v Dlouhé)15
28.Kateřina Herčíková - NatalieNe/normální (art4rent, z.s.)15
28.Klára Melíšková - Paní Helena Alvingová Přízraky (Dejvické divadlo)15
28.Jana Stryková - Karel Hugo HilarZa krásu (Národní divadlo)15
33.Tatiana Dyková - Meda MládkováMeda (ostatní činoherní produkce)14
33.Natálie Holíková - JelenaStrýček Váňa (Klicperovo divadlo Hradec Králové)14
35.Petra Bučková - MariannePersony (Divadlo Na zábradlí)13
35.Kateřina Herčíková - ElphabaČarodějka (Goja Music Hall)13
35.Nina Horáková - Elly, asistentkaLazarus (Městská divadla pražská)13
35.Iva Janžurová - HanaKytice (Národní divadlo)13
35.Viktória Matušovová - Ellen DawsonováPoslední loď (Městské divadlo Brno)13
35.Marie Štípková - Kateřina EarnshawováNa Větrné hůrce (Švandovo divadlo)13
35.Lucie Žáčková - AntonieK.Š.E.F.T. (Činoherní klub)13
42.Andrea Berecková - MaryšaMaryša (mlčí) (Depresivní děti touží po penězích)12
42.Tereza Dočkalová - Frantíkova matkaBezruký Frantík (Divadlo pod Palmovkou)12
42.Ivana Hloužková - DulcineaDon Quijote (Divadlo Husa na provázku)12
42.Ivana Chýlková - Paní WilkinsonováBilly Elliot (Divadlo J.K.Tyla Plzeň)12
42.Jana Kotrbatá - AnnaZa dveřmi (Divadlo na Vinohradech)12
42.Eva Novotná - JuliettHorská dráha (Divadlo Bolka Polívky)12
42.Markéta Sedláčková - Donna SheridanováMamma Mia! (Městské divadlo Brno)12
49.Alena Antalová - Donna SheridanováMamma Mia! (Městské divadlo Brno)11
49.Radka Fidlerová - Markéta Rakouská & Franz Grillparzer & Paltram Vatzo (purkmistr Vídně)Sláva a pád krále Otakara (Městská divadla pražská)11
49.Pavla Gajdošíková - MarkétkaMistr a Markétka (Divadlo Petra Bezruče)11
49.Natálie Grossová - GlindaČarodějka (Goja Music Hall)11
49.Dagmar Křížová - Ellen DawsonováPoslední loď (Městské divadlo Brno)11
49.Kristýna Leichtová - SimonaUž ani den! (Divadlo Mír)11
49.Martina Šnytová - Catherine HiattPět let zpět (The Last Five Years) (Národní divadlo moravskoslezské)11
49.Michaela Tomešová - TerezaVoda (a krev) nad vodou (Divadlo Kalich)11
49.Michaela Tomešová - JeanieVlasy (květiNOVÉ děti) (Divadlo Kalich)11
49.Lucie Trmíková - Simona AlfieriZlý sen (Divadelní spolek Jedl)11
49.Zuzana Truplová - SáraPan Kolpert (Činoherní studio Ústí nad Labem)11
49.Venuše Zaoralová Dvořáková - Arcivévodkyně SofieElisabeth (Divadlo J.K.Tyla Plzeň)11
61.Marta Bačíková - JennyMoskyti (Městské divadlo Zlín)10
61.Sandra Černodrinská - JulieK.Š.E.F.T. (Činoherní klub)10
61.Pavla Gajdošíková - Eliška & Matka & Závodnice & Spolužačka a další postavyTransky, body, vteřiny (Divadlo Petra Bezruče)10
61.Lucie Polišenská - Carota a další postavyKvidoule IV. (Cabaret Calembour)10
61.Jana Preissová - MatkaKytice (Národní divadlo)10
61.Markéta Tallerová - Violet WestonováSrpen v zemi indiánů (Divadlo F.X.Šaldy Liberec)10
61.Pavla Tomicová - Anna AndrejevnaRevizor (Městská divadla pražská)10
61.Kateřina Winterová - CelimenaMisantrop (Národní divadlo)10
69.Pavla Beretová - DceraKytice (Národní divadlo)9
69.Natália Drabiščáková - BlankaPod sněhem (Jihočeské divadlo Č. Budějovice)9
69.Ivana Korolová - JaneTarzan (Divadlo Hybernia)9
69.Michaela Nosková - Evita PerónEvita (Jihočeské divadlo Č. Budějovice)9
69.Michaela Nosková - ValencieVeselá vdova (Hudební divadlo Karlín)9
69.Malvína Pachlová - MargaretKočka na rozpálené plechové střeše (Městské divadlo Mladá Boleslav)9
69.Felicita Prokešová - NessaroseČarodějka (Goja Music Hall)9
69.Eva Salzmannová - Hannah Porter Pittová a další roleAndělé v Americe (Městská divadla pražská)9
69.Kristina SitkováVšechny báječný věci (Městské divadlo Kladno)9
69.Diana Šoltýsová - JustineFantastická žena (agentura Familie)9
69.Pavlína Štorková - MarieKytice (Národní divadlo)9
80.Nela Boudová - Tallulah Bankhead Ve smyčce (Divadlo v Řeznické)8
80.Helena Dvořáková - EmmiDobrý proti severáku (Jihočeské divadlo Č. Budějovice)8
80.Andrea Elsnerová - TýnaZa dveřmi (Divadlo na Vinohradech)8
80.Anna Fišerová - Edita Molová Pan Kolpert (Činoherní studio Ústí nad Labem)8
80.Soňa Hanzlíčková Borková - Billyho mrtvá mámaBilly Elliot (Divadlo J.K.Tyla Plzeň)8
80.Dita Hořínková - KalaTarzan (Divadlo Hybernia)8
80.Jaroslava Košková - Gerta 2 a další postavyVyhnání Gerty Schnirch (3D Company)8
87.Karolína Baranová - Elida WangelováPaní z moře (Divadlo F.X.Šaldy Liberec)7
87.Lada Bělašková - Julie, pokojskáDokonalá svatba (Národní divadlo moravskoslezské)7
87.Helena Čermáková - LindaSmrt obchodního cestujícího (Městské divadlo Zlín)7
87.Dagmar Havlová-Veškrnová - Claire ZachanassianováNávštěva staré dámy (Divadlo na Vinohradech)7
87.Jana Holcová - VeronikaJátra (Dejvické divadlo)7
87.Eliška Jansová - MarilynUjetá ruka (Divadlo F.X.Šaldy Liberec)7
87.Beáta Kaňoková - Harper Amaty Pittová & Martin Heller & Anděl AfricaAndělé v Americe (Městská divadla pražská)7
87.Irena Kristeková - Matka Barbora Ručková & Zipfelová a další postavyVyhnání Gerty Schnirch (3D Company)7
87.Marie Křížová - víceroleVlasy (květiNOVÉ děti) (Divadlo Kalich)7
87.Kristýna Leichtová - IzabelaBull (Divadlo Mír)7
87.Ivana Machalová - Gerta 3 a další postavyVyhnání Gerty Schnirch (3D Company)7
87.Taťjana Medvecká - MatkaKytice (Národní divadlo)7
87.Alena Mihulová - Sharon Přítelkyně (Divadlo Ungelt)7
87.Andrea Mohylová - Helena GloryováR.U.R. (Divadlo J.K.Tyla Plzeň)7
87.Vendula Nováková - PepinPostřižiny (Moravské divadlo Olomouc)7
87.Lucie Polišenská - DívkaKytice (Národní divadlo)7
87.Anežka Rusevová - Anděl 2Jak umřít na rokenrol (Městské divadlo Kladno)7
87.Kamila Sedlárová - Marie DubskáFurianti (Klicperovo divadlo Hradec Králové)7
87.Kristina Sitková - AnčaHra, která se zvrtla (Městské divadlo Kladno)7
87.Petra Špalková - HermionaZimní pohádka (Letní shakespearovské slavnosti)7
87.Petra Vojtková - JaneTarzan (Divadlo Hybernia)7
108.Michaela Badinková - MarianneScény z manželského života (agentura Harlekýn)6
108.Eva Burešová - Kylah Sopranistky (Činoherní klub)6
108.Charlotte Doubravová - SheilaVlasy (květiNOVÉ děti) (Divadlo Kalich)6
108.Pavlína Hejcmanová - Velma KellyováChicago (Slovácké divadlo Uherské Hradiště)6
108.Tereza Hradilková - sóloNepřestávej (Divadlo Ponec)6
108.Barbora Janatková - AndělJak umřít na rokenrol (Městské divadlo Kladno)6
108.Petra KrálováJednou budem dál (Městské divadlo Zlín)6
108.Kristýna Leichtová - KateřinaZkrocení zlé ženy (Letní shakespearovské slavnosti)6
108.Jitka Smutná - RobynPřítelkyně (Divadlo Ungelt)6
108.Natálie Tichánková - Taťána LarinováEvžen Oněgin (Moravské divadlo Olomouc)6
108.Petra Vojtková - SheilaVlasy (květiNOVÉ děti) (Divadlo Kalich)6
119.Zlata Adamovská - ProfesorkaStarci na chmelu (Studio DVA divadlo)5
119.Karolína Baranová - MikiMikve (Divadlo F.X.Šaldy Liberec)5
119.Tereza Císařová - FannyFanny a Alexandr (Divadlo na Vinohradech)5
119.Lucia Jagerčíková - JulieSlečna Julie (Divadlo Na Maninách)5
119.Petra Kocmanová - BettinaZimní slunovrat (Komorní scéna Aréna)5
119.Lucie Končoková - AlicePravda (Městské divadlo Mladá Boleslav)5
119.Veronika Korytářová - ŠiraMikve (Divadlo F.X.Šaldy Liberec)5
119.Viktória Matušovová - LisaMamma Mia! (Městské divadlo Brno)5
119.Kateřina McIntosh - MarianaLakomec (Divadlo Mír)5
119.Zuzana MixováDům Usherů II (Městské divadlo Kladno)5
119.Ludmila Molínová - BábiBilly Elliot (Divadlo J.K.Tyla Plzeň)5
119.Jana Musilová - TanyaMamma Mia! (Městské divadlo Brno)5
119.Jana Plodková - Alma & von MerkensováPersony (Divadlo Na zábradlí)5
119.Jana Posníková - HelenaTlustý prase (Moravské divadlo Olomouc)5
119.Lumíra Přichystalová - Denisa / NitušUtíkejte, slečno Nituš (Studio Ypsilon)5
119.Petra Staňková - Mladá ženaDva úplně nazí muži (Slovácké divadlo Uherské Hradiště)5
119.Zuzana Ščerbová - AntigonaAntigona (Divadlo J.K.Tyla Plzeň)5
119.Tereza VolánkováPravidla bincárny (Divadlo Husa na provázku)5
119.Andrea Zelová - ChůvaRomeo a Julie (Městské divadlo Brno)5

Další nominace získaly v součtu méně než 5 hlasů.
Tabulka byla sestavena na základě výsledků veřejné ankety.


Komentáře Přidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.